>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon kontrujący.

J 17

jaskier7

Użytkownik
Witam.
Mam 3 kupony z 4 takimi samymi zdarzeniami. 3 zdarzenia już weszły, zostało jedno zdarzenie:
Malta - San Marino Handicap 0:1(Malta wygra przynajmniej dwoma bramkami).
Z racji tego, że wygrana jest dość duża (3x 2231zł przy wkładzie 3x180zł), chciałem się na wszelki wypadek zabezpieczyć kuponem kontrującym.
W związku z tym mam pytania:
1. Po pierwsze - czy w ogóle warto? Malta wygrała na wyjeździe 0:2 mając znaczną przewagę w wykreowanych sytuacjach, strzałach (w tym celnych), więc może nie ma wcale takiej potrzeby?
2. Czy w takim przypadku warto grać oba zakłady kontrujące? Mam na myśli opcję remisową handicapu 0:1 (Malta wygra dokładnie jedną bramką) lub "podpórka" San Marino (x2), w tym przypadku odrzucam opcje czystego remisu / wygranej San Marino, chociaż może zamiast podpórki sensowniejszy jest remis, bo wygrana San Marino wydaje się mieć bardzo niewielkie prawdopodobieństwo wydarzenia się.
3. Jeśli zagrać kupony kontrujące, to jak wyliczać stawki?
Obecne kursy to (forbet), to:
Remis: 8,60
X2: 5,6
Remis przy handicapie 0:1 (wygrana Malty jedną bramką): 4,20
Czy stawkę liczyć tak, żeby w przypadku przegranej w podstawowym zakładzie "odrobić" sam wkład, czy mieć niewielką wygraną, czy jeszcze inaczej - jakie podejście zastowalibyście tutaj?
Pozdrawiam, będę wdzięczny za porady :)
 
B 0

bogusz73

Użytkownik
Cześć.
1. Z zasady nie powinno się kontrować lub używać cash-out do zakładów.
Wówczas podwójnie opodatkowujemy swoje zakłady (2xmarża buka oraz 2x podatek 12% u ziemniaków.
Wyjątek stanowi sytuacja, że zmieniłyby się okoliczności danego zakładu (nowe newsy o drużynach mające znaczny wpływ na dany zakład, korygujące analizę przedmeczową podczas zawierania zakładu AKO).
2. Jak już chcesz się zabezpieczyć to zagraj 1 zakład, handicap +1,5 na San Marino przy kursie 2.7 (forbet).
3. Używając dostępnych kalkulatorów w internecie, stawki możesz tak dobrać aby mieć równą wygraną niezależnie od wyniku meczu lub zwrot przy pokryciu handicapu +1,5 przez San Marino.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom