>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kupon dnia z kursem około 2,00

krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Witam serdecznie!

Na samym początku chciałem pozdrowić wszystkich forumowiczów, gdyż jest to mój pierwszy post, choć przyglądam się temu forum od kilku tygodni. Widzę, że panuje miła atmosfera i jest tutaj pełno wartoścowych typerów ????

Ten temat będzie służył do przedstawiania mojej wizji gry, a także do podawania przeanalizowanych typów &quot;pod system&quot;. Myślę, że kto będzie chciał to zaangażuje się w rozwój tego tematu i wszyscy skorzystamy na tym ????

Kiedyś długo się głowiłem nad tym, jak osiągnąć zadowalający zysk nie ryzykując przy tym zbyt wiele. Było wiele prób i błędów aż w końcu wpadłem na coś (może ktoś to kiedyś wymyślił, ale jakoś nie spotkałem sie z tym) co pozwala ze spokojem na analizowanie i liczenie zysków ????


A teraz do rzeczy !
Oto mój sposób gry ;-)

Przedstawię go na kapitale 1000 zł, aby było to przejrzyste.
Mając 1000 zł dzielę go na 10 części po 100 zł. Następnie biorę jedną część (100 zł) na granie, a 900 leży spokojnie nietykalne... Te 100 zł biorę pod trzykrokową progresję (stawki 25 zł, 25 zł, 50zł ) i stawiam pierwszy przeanalizowany kupon za 25 zł z kursem około 2,00.
Jeśli wygram to pozostałe 9 części (900 zł) jest nienaruszone, a teraz w puli pierwszej części mam 125 zł,
co dzielę znów na 3 stopnie progresji (31,25 zł , 31,25 zł 62,50 zł) i stawiam znów. w przypadku kolejnej wygranej to jeszcze raz to samo robię i gdy znów wygram, to po 3 wygranych zakładach mam zysk około 100 zł ( gdybym wygrał 3 razy po stałej stawce 25 zł to by było 75 zł zysku wiec znacząca różnica) - a plus tego wszystkiego, że aby przegrać jedną część to trzeba mieć serię 3 przegranych zakładów. To sie zawsze może zdarzyć, ale patrząc realistycznie, to marne są szanse żeby z tych 10 części po 100 zł przegrać ponad 5 a tym samym wygrać mniej niż pięć (na dziesięć prób). Dodatkowo jeden kupon dziennie (chyba ze nic nas nie przekonuje to nie gramy - proste). Takim sposobem można liczyć na 30-40 procent zysku kapitału miesięcznie.

Może macie jakieś pytania co do tego, albo wątpliwości to pytajcie śmiało w tym temacie, postaram sie odpowiedzieć.

Co do typów pod system, to ja raczej tylko na piłce się znam i na tej dyscyplinie w 80 % bazuję.
Stawiając zakład w tym systemie często robię dubelki z kursem 2,00 biorąc jakieś dwie podwójne szanse lub podwójną szanse i dnb. takie kombinacje by szansa przegranej choćby jednego kuponu była mała.

Liczę że właśnie w mieisącu uda sie 3-4 kolejki zakończyć pozytywnie - czyli podowjeniem czesci którą bierzemy do gry ???? jeden kupon dziennie wiec raczej szybko nie zbankrutuję ;)

Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie tematem ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Czemu napisałeś to w dziale z systemami to ja w ogóle nie rozumiem, bo system to to nie jest. Po prostu to jest Twoja filozofia gry, a to powiększenie budżetu 30-40% będzie zależalo tylko i wyłącznie od skuteczności typów... Z systemem to wspólnego nic nie ma..
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Głównie po to abyście to przeczytali i się wypowiedzieli na ten temat ???? Nie znam jakiegoś super systemu, więc to, że mam dobrą filozofię gry mi wystarczy ???? Teoretycznie to chciałem żeby najlepsi tu wrzucali typy o taki kursie około 2,00 i można by iść do przodu wspólnie ???? A jak nie to ja jakoś sobie poradzę ???? Do tej pory to szło, wiec postanowiłem się tym podzielić na forum ????
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Nie opisałeś ważnej kwestii przy progresji trzykrokowej. Żeby mieć zysk trzeba trafić pierwszy krok, trafienie drugiego lub trzeciego wyrównuje nam stan bankrolla w danym etapie. Także aby zwiększać stawki należy trafiać w pierwszym kroku, a wtedy to podwojenia nie wystarczą 3 trafione kroki, a może być ich 6-7 (jeśli trafiamy za drugim lub trzecim krokiem).
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Głównie po to abyście to przeczytali i się wypowiedzieli na ten temat ???? Nie znam jakiegoś super systemu, więc to, że mam dobrą filozofię gry mi wystarczy ???? Teoretycznie to chciałem żeby najlepsi tu wrzucali typy o taki kursie około 2,00 i można by iść do przodu wspólnie ???? A jak nie to ja jakoś sobie poradzę ???? Do tej pory to szło, wiec postanowiłem się tym podzielić na forum ????
&quot;Wspólne granie&quot; - już paru userów kiedyś o tym pisało i zawsze kończyło się to mrzonką, bo jak to wykonać? Jest to niewykonalne po prostu, w końcu każdy woli sam decydować o własnej kasie. Troszkę odbiegam od tematu, ale mam drobną radę. Jak już chcesz grać takim sposobem jaki zaprezentowałeś to poszukaj ciekawych dla Ciebie tematów z dobrymi wg Ciebie typerami i pobieraj od nich typy. Na forum na pewno coś znajdziesz. Skoro sam nie typujesz to nic innego chyba nie da się wymyślić ;)
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Czemu napisałeś to w dziale z systemami to ja w ogóle nie rozumiem, bo system to to nie jest. Po prostu to jest Twoja filozofia gry, a to powiększenie budżetu 30-40% będzie zależalo tylko i wyłącznie od skuteczności typów... Z systemem to wspólnego nic nie ma..

Popieram przedmówcę w 100%. Gdzie tu system? Co najwyżej nazwałbym to sposobem na zarządzanie stawką, bądź portfelem, ale system?

Takim sposobem można liczyć na 30-40 procent zysku kapitału miesięcznie.
A takie wyniki to wziąłeś z :?:
Tak jak napisał Ci Tadzin, yeld zależeć będzie tylko i wyłącznie od skuteczności typów, bo ten sposób stawkowania ma na jego wielkość niewielki wpływ raczej...:;/:

Pozdrawiam.
 
krisbvb 0

krisbvb

Użytkownik
Poszukam dobrych źródeł i będe dalej jechał z koksem, bo póki co jestem zadowolony z zyków jeśli chodzi o taki &quot;sposób zarządzania budżetem&quot;. Często gram podwójną szansę lub dnb więc skuteczność powiem szczerze zadowalająca. Dzięki za zainteresowanie.

Powodzenia.

Temat do zamknięcia.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Skoro grasz tym system już jakiś czas to przedstaw jakieś statystyki. Np. jak często trafiasz za pierwszym razem? lub jak często nie trafiasz 3 razy pod rząd?
 
Do góry Bottom