>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zwyciezy puchar uefa??

Status
Zamknięty.
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
werder juz bez szans ???? 3 bramek nie odrobą chyba ze bedzie tak jak z Alkmarem ???? Sevilla pyknie osaune u siebie z 2,3 do 0 i nedzie finał FC Sevilla i Espanyol ???? Nietrudno w tym finale wskazać faoworyta ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Niby wszystko wskazuje na Seville, ale popatrzcie tylko co robi Espanyol w tej edycji Pucharu UEFA?? Najwięcej strzelonych bramek, najmniej straconych . Mimo że w Primiera Division im nie idzie , ale trener zapowiedział , że skupia się tylko na UEFIE i narazie mu to wychodzi. Ten mecz należy rozpatrywać całkiem inaczej niż to byśmy robili w Lidze Hiszpańskiej. Sevilla walczy cały czas o Mistrzostwo, może to być dla nich priorytetem . Szczerze skłaniam się ku drużynie z Barcy , i tak chyba postawie bo pewnie i kurs będzie ciekawy ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do finału.Sevilla chce w tym roku zgarnąc wszystkie trofea jakie tylko może,ale cy da sie grać na wszystkich frontach bardzo dobrze.W Lidze Hiszpańskiej cały czas trwa zażarta walką o to kto zostanie Mistrzem Hiszpanii,w UEFA Sevilla musiała odrabaić straty z Osasuny,udało im sie tą strate nadrobić,ale napewno piłkarze już teraz odczuwają skutki wszystkich meczów w tym sezonie,zaś Espayol w Primera Division gra o &#39;&#39;pietruszke&#39;&#39; ostatim mecze obu drużyn w lidze było spotkanie...Sevilla - Espanyol Sevilla pokonała piłkarzy z barcelony 3:1.W Barcelonie wszelkie puchary zdobywała FC Barcelona Espayol zawsze był w cieniu rywala zza miedzy,teraz może zdarzyc się taka sytuacja że Espayol wygra UEFA Sevilla wygra Lige i w Barcelonie będzie jeden puchar zdobyty przez...Espanyol
Moim zdaniem sprawa zwycięstwa w finale UEFA jest sprawą otwartą szanse oceniam 50 na 50
 
sebaal 0

sebaal

Użytkownik
Nie wydaje mi się aby wygrał Espanyol... Sevilla jest teraz na takim gazie że nie ma na nią mocnych w Pucharze Uefa. Chociaż Espanyol też się rozpędził wygrywając z Werderem na wyjeździe 2:1... Trudno tutaj wskazać faworyta... Jednak daje minimalnie większe szanse Sevilli. Moim zdaniem mecz rozstrzygnie sie w dogrywce lub w karnych.

Pozdrawiam
 
judy92 11

judy92

Użytkownik
Wedłuk mnie Sevilla powinna wygrać. Sevilla chodz przegrała w ostatnim meczu z Realem Madryt podtrzymuje ciągle bardzo dobrą gre i wątpie żeby coś sie zmienilo w ich grze.

Pozdrawiam ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Raczej Sevilla pewniak ????
Może jakieś argumenty :?:
Argumentem jest nazwa ;-)

Trudno wskazac foworyta w tej potyczce. Sevilla nie bez problemow przebrnela prze polfinal, natomiast Espanyol juz praktycznie w 1. spotkaniu zapewnil sobie wystep w finale tej imprezy, co juz troche stawia ten zespol w roli faworyta, ale Sevilla znowu w lidze duzo lepiej sie spisuje niz druzyna z Barcelony. Walcza oni wciaz o najwyzsze miejsca w Primiera Division, kiedy Espanyol juz spokojnie czeka na koniec sezonu w srodkowej czesci tabeli. Trzeba tutaj tez uwzglednic ze na pewno pilkarze z Sevilli musze wkladac wiecej wysilku w spotkania, bo i ostatnio przeciwnicy sa z najwyzszej polki. Tak wiec przewaga fizyczna na pewno minimalnie bedzie po stronie rywala, co oczywiscie niczego nie przesadza. Niech Espanyol bedzie mial slaby dzien a juz sie moze wszystko zmienic .No ale juz nie raz tak bylo ze faworyt sprawial niespodzianke i spotkanie przebiegalo pod dyktando tych teoretycznie slabszych. Ale taka jest pilka;) Nie mam foworyta jezeli chodzi o ten final jak i o final LM. Nieh wygraja druzyny lepsze i niech padnie duzo bramek;)
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Raczej Sevilla pewniak ????
oj tak łatwo to raczej nie będzie - forma Waltera Pandianiego to rzecz nie do dyskusji :twisted: po ostatnim hat - tricku w meczu z &quot;wielkim&quot; Realem Madryt będzie on głównym atutem Espanyolu. Sevilla za to wygrała z Recreativo Huelva 2:1 [z czego 2 karne] - ale mimo wygranej pokazała się z dużo gorszej strony niż espanyol. Sevilla walczy o mistrzostwo i nie może odpuszczać meczy w lidze więc napewno będą bardziej wymęczeni niż espanyol który nie ma już o co grać [poza wieczną chwałą zwycięzców ... czy coś takiego :mrgreen: ???? ] Jeszcze nie wiem jak postawię - ale jeśli już to jedynie tak &quot;rekreacyjnie&quot; - coby się ciekawiej mecz oglądało ????

sevilla zdobyła puchar uefa
mój typ z typów dnia padł - obie drużyny strzeliły gola - kurs 1.75
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
CZy macie informacje kto bedzie sedziowac ten mecz a jezeli maciev moecie ktortko zcharakteryzowac tego sedziego np cy lubi ostra gra albo moze nie jest poblazliwy zastanawiam sie na typem over 55,5 pkt gdzie 10- kt zolta i 25 czerwona ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
CZy macie informacje kto bedzie sedziowac ten mecz a jezeli maciev moecie ktortko zcharakteryzowac tego sedziego np cy lubi ostra gra albo moze nie jest poblazliwy zastanawiam sie na typem over 55,5 pkt gdzie 10- kt zolta i 25 czerwona
Swiss match official Massimo Busacca will referee the final. Speaking after his appointment, he told uefa.com: &quot;This is a great honour, because we work hard, we make sacrifices, and not every referee can be given a final. It means that I&#39;ve been able to show my qualities. Of course there are a few nerves in the stomach before such an important game - but they will go before the start of the match. I&#39;m looking forward to a great final at Hampden Park, where I have refereed before, and where the atmosphere is incredible for a big match.&quot;
http://www.uefa.com

Dla mnie sedzia malo znany wiec niewiele wiem o nim. Moze inni cos slyszeli, albo ogladali mecze kiedy on sedziowal.
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Dla mnie sedzia malo znany wiec niewiele wiem o nim. Moze inni cos slyszeli, albo ogladali mecze kiedy on sedziowal.
Sędziował mecz eliminacji Ligi Mistrzów, Wisła Kraków - Real Madryt ???? . Był również w ekipie sędziowskiej na MŚ Niemcy 2006.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom