>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto zostanie Mistrzem w sezonie 2007/2008

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja myślę że w tym roku Chelsea dużo narozrabia i właśnie zdobędzie tytuł. Wiadomo Jose Mourinho ma ambicję kupili kilku znaczących graczy kadra również jest wspaniała i sądzę że taki taktyk jak Mourinho nie pozwoli sobie na kolejny sezon porażki.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Na zdrowy rozum o majstra będzie walczyć Manchester United i Chelsea Londyn.Lecz ja nie skreślałbym Liverpoolu, który dokonał poważnych wzmocnień.Gdyby nie fatalna postawa w meczach wyjazdowych końcówka ubiegłego sezonu byłaby jeszcze ciekawsza.Chelsea jakby nie patrzeć jest najsilniejszym zespołem ich obrona na ten sezon prezentuje się bardzo okazale nastąpiły też wzmocnienia w ataku.W ManU brakuje jeszcze jednego klasowego napastnika.Może będzie nim Tevez.Walka rozegra się między tymi drużynami jednak skłaniam się ku The Blues , którzy przegrywają bardzo mało meczy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Obiektywnie powiem ze Man Utd, dwoch mlodych Anderson i Nani zrobia swoje, zobacyzmy czy jeszcze Ferguson bedzie stawial na starszych (Giggs, Scholes). 2 stoperow Rio i Vidic. Jeszcze jak Tevez dojdzie to Czerwone Diabły beda nie do zatrzymania. Co do Liverpoolu to wzmocnil ich Macherano, Torres i maja szanse na vice mistrza ze starta kilkudziesieciu pkt a Chelsea bedzie gdzies kolo 10 miejca oscylowac ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Pomimo, że zagłosowałem na Arsenal Londyn :jezora: to uważam, że w najbliższym sezonie Liverpool jest w stanie zdobyć Mistrzostwo. Podoba mi się polityka Liverpool&#39;u. Sprowadzają bardzo dobrych zawodników patrz: Torres, Babel, którzy pomimo młodego wieku bardzo wzmocnią The Reds. Myślę, że Benitez jeszcze nie raz zaskoczy jakimś nowym pomysłem odnośnie strategii. ;-) Niewykluczone, że nastąpi to w najbliższym sezonie.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Arsenal jak dla mnie to szans raczej na mistrzostwo nie ma... Sprzedali kilku znaczących zawodników. Już w tamtym roku ich gra była daleka od ich dawnego poziomu. Co do Chelsea jak co roku duże zakupy, i także jak co roku są bardzo mocni. Liverpool może też dużo namieszać. Ale.... Manchester w tym sezonie też będzie bardzo mocny Wydali sporo pieniędzy, kupili 2 młodych zawodników, no może przejdzie jeszcze Tevez. Dużo zależy także od dyspozycji pozostałych drużyn np. Tottenhamu wtamtym sezonie zagrali słabo więc może w tym zagraja lepiej. Tak moim zdaniem będzie wyglądała pierwsza czwórka:
1. Manchester United
2. Chelsea Londyn
3. Liverpool
4. Tottenham Lodnyn.
Zatem z niecierpliwieniem czekamy na 11 Sierpnia :mrgreen:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To trudny wybór... Dałem oczywiście MU, licze na nich w przyszłym sezonie. Ronaldo zostaje, zakupili Naniego oraz Andersona. Zobaczymy, mam nadzieje, że powalczą znów o tytuł. Chelsea wg. mnie za dużo kupuje, bez sensu marnuje niektórych piłkarzy, którzy non stop siedzą na ławce. W Chelsea zapewne może być problem ze zgraniem drużyny, im więcej transferów tym dłużej potrwa zgranie teamu, ale zobaczymy. Arsenal, hmmm, będzie im na pewno ciężko po odejściu Henryego, no ale cóż zdarzają się niespodzianki. Obok MU moim zdaniem głównym faworytem na tytuł mistrza będzie Liverpool, który prawdopodobnie zakupi Fernando Torresa, co będzie ich hitem transferowym od kilku lat (po pozyskaniu Dudka oczywiście 8) ???? ). Mają również bardzo zgrany zespół, Benitez nie rozbi masakrycznych roszad w składzie i też mogą być bardzo silni w tym sezonie. ;) Tyle ode mnie :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadzam się to jest trudny wybór moim zdaniem o &#39;&#39;majstra&#39;&#39; bedą walczyły trzy zespoły MU,Chelsea i Liverpool.Wszystkie te trzy kluby wzmocniły się przed rozgrywkami i będą bardzo trudne to pwostrzymania.Zagłosowałem na drużyne z United ponieważ tam widzę największy potencjał mieszanka rutyny z młodością tranfery są bardzo przemyślane zakup Anderssona czy Naniego to długoletnie inwestycje.Do tego Scholes czy Ryan Giggs.Napewno Chelsea będzie chiała się zrewanzowac za poprzedni sezon i bedzie bardzo bardzo groźna.Liverpool takze wzmoznił skład m.in przyjscie do zespołu dwóch napadziorow Voronina i Torresa znacznie wzmocni siłę ofensywną The Reds.Do tego kazdy z tych klubów ma swietnych szkoleniowców i tu tez moze się wiele wyjaśnić który bedzie sprytniejszy... Czeka nas napewno bardzo ciekawy sezon
 
krijse 0

krijse

Użytkownik
Mistrzem zostanie tylko i wyłącznie Manchester United z ogromną przewagą nad Arsenalem a tuż za nim będzie faworyzowana Chelsea i West Ham United
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jako ze wole inny zespół który bedzie walczyl o to trofeum myśle ze najbardziej zdeterminowane będzie Chelsea w poprzednim sezonie nie osiągneli wszystkich celów myśle w obecnym będą twardo trzymac się lidera
 
C 0

czarny-19207

Użytkownik
Wg mnie mistrzem może zostać liverpool lub MU, liverpool wzmocnił się znacznie( plus trener i jego taktyka) , MU podobnie, chalsea jak zwykle coś nie wyjdzie , arsenal po stracie henry&#39;ego i braku znacznych wzmocnień raczej nie będzie się liczył w walce o mistrzostwo. Poza tym nieżle zamieszać w czołówce może WHU i może portsmouth i AV
 
borsuk 0

borsuk

Użytkownik
Moim zdaniem to Manchester United obroni tytuł. Mieli mocny skład już w po przednim sezonie a teraz dokonali ciekawych wzmocnień. Walczyć będą z Chelsea oraz Liverpoolem którzy również dokonali bardzo ciekawych i sporych wzmocnień, szczególnie w ataku.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester United obroni mistrzostwo ;) A drugi rozgrywki ligowe zakończy Liverpool. w Chelsea moim zdaniem zaczyna się źle dziać i zajmą trzecie miejsce. Czwarty będzie Arsenal. ;) Różnica pomiędzy pierwszą trójką raczej wielka nie będzie ;)
 
D 0

damian591

Użytkownik
Ja typuję londyńską Chelsea.

Mysle ze walka o korone będzie toczyła sie do ostatniej kolejki pomiędzy Man Utd a własnie Chelsea ???? Chocby tak jak w hiszpańskiej minionego sezonu.

Kibicuję bardziej Chelsea i myśle że Jose coś wymyśli by odebrać tytuł Manchesterowi.

Do boju The blues !!
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Moim zdaniem Manu ponownie wygra lige ,zrobiła dobre transfery m.in Nani, Anderson, Hargreaves ,Tevez. Nikt wazny nie odszedł. Głownymi rywalami bedzie napewno Chelsea , Liverpool.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Między 3 pierwszymi zespołami przez większość część sezonu będą małe różnice. Pod koniec dopiero Manchester United ucieknie rywalom pozostawiając za sobą:
2. Liverpool
3. Chelsea Londyn
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom