>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2012/2013?

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik

Moderatorów proszę o podczepienie pod temat sondy, a resztę użytkowników zapraszam do konstruktywnej wymiany poglądów ???? Osobiście to jestem nieco zdziwiony, że bwin tak wysoko ceni Polonię Warszawa, która to nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach przystąpi do sezonu.
 
jackyll 0

jackyll

Użytkownik
Cóż osobiście sądzę że w tym sezonie może czekać nas niespodzianka jeszcze większa niż sezon temu kiedy triumfował Śląsk Wrocław. Chętnie zobaczę co udało się stworzyć Pavlowi Hapalowi w Lubinie bo już w tamtej rundzie można było zobaczyć zalążki całkiem niezłej gry. No i serce mi podpowiada ( zresztą jak co sezon) że Jagiellonia, o ile ściągnie napastnika może trochę namieszać. Skład wygląda nieźle, doskwiera Jagiellonii jedynie brak trenera na ławce, ale historia zdążyła nas nauczyć że czasami brak trenera to największy atut zespołu. Dużą niewiadomą jest aktualny wicemistrz Polski Ruch który zrobił kilka ciekawych transferów jednak pozbył się swojej największej gwiazdy Waldka Kinga.
Mimo że ten sezon może skończyć się niespodzianką, niestety obawiam się że wyścig o pierwsze miejsce tak jak rok i dwa lata temu może okazać się wyścigiem ślimaków, a do zajęcia pierwszego miejsca potrzeba będzie mniej punktów niż rok temu.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Najpierw chcę zacząć moim zdaniem od czarnych koniów przyszlych rozgrywek. Zagłębie Lublin w ubiegłym sezonie miało fatalną runde jesienną, natomiast wiosną zaskoczyło wszystkich wygrywając wiekszą część swoich spotkań. Twarda gra obronna(świetny transfera Banasia) i solidna pomoc zaskoczyły niejedną polską drużynę. W zeszłym sezonie podobała mi się także Jagiellonia Białystok prowadzona przez Tomka Hajtę. Ten zespół ma naprawdę ciekawych zawodników, wielkim plusem tego zespołu są skrzydła ofensywy Kupisz jak i Makuszewski są szybkimi i ruchliwymi graczami, Jagiellonia będzie miała z nich pożytek w tym sezonie; kłopot natomiast może stanowić brak ogranego bramkarza, po odejściu Sandomierskiego ma nad czym się głowic trener Jagii.
Jeśli chodzi o typowanie potencjalnego mistrza Polski, to skłaniałbym się ku typowi na Legię Warszawa bądź Lecha Poznań. Prawdopodobnie już jedyny klub ze stolicy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce juz w tamtym sezonie powinien siegnąć po trofeum, no ale wszyscy wiemy jak się wszystko potoczyło. Na chwilę obecną Legia ma jak na Polską Lige bardzo mocny skład, starzy wyjadacze plus młoda Polska młodzież to niezły pomysł na ligę, ciekaw jestem jak trener Urban poprowadzi Legionistów (osobiście mam nadzieję, że nie będzie stawiał często na Saganowskiego, którego nie wiem po co sprowadzili spowrotem do klubu). Miejmy nadzieję, że Legia wykorzysta swój potencjał i nie będzie głupio tracić punktów.
Lech Poznań, po odejściu Rudnevsa, Krivetsa, Wojtkowiaka i Stilica klub został dosyć poważnie osłabiony (chociaż Stilic ostatnio kompletnie nic nie pokazywał), to ja jednak wierze ciągle w potencjał zespołu z Poznania. Trener Rumak wyszarpał awans do Ligi Europejskiej, końcówka może i nie rewelacyjna, ale za to dosyć skuteczna. Czekam na jakieś wzmocnienia w tym klubie, przecież nie mają prawego obrońcy, a Możdżenia jednak widziałbym prędzej w ofensywnej części zespołu. Wart wzmocnienia jest także formacja ofensywna, chyba że mają w zespole jakiegoś młodego utalentowanego napastnika na miarę Lewandowskiego czy Rudnevsa. W każdym razie ze Ślusarskim na szpicy marnie widzę szanse na tytuł mistrza Polski. Jednak jestem przekonany, że konsekwencją którą pokazali w rundzie wiosennej piłkarze Lecha mogą dużo zdziałać w przyszłych rozgrywkach Ekstraklasy.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja value widzę w Koronie oraz &quot;Niebieskich&quot;.
Ruch już rok temu był blisko tytułu, wszyscy wiedzą,
a raczej powinni wiedzieć jak wyglądała sytuacji przed meczem Wisła - Śląsk w obozie Wisły,
tego co kibice przekazali swoim piłkarzom.
Ruch stracił Waldka z ławki, ale następca dobrze zna ekipę z Chorzowa.
Kadrowo na pewno nie stracili, Sultes był polecany do Chievo,
ktoś w nim widzi potencjał, może być sporym wzmocnieniem Ruchu.
Korona naprawdę ma ciekawy zespół, już w tamtym roku namieszali w lidzę,
teraz kadra porównywalna do zeszłorocznej,
z taką ambicją w każdym spotkaniu mogą osiągnąć podium, a nawet mistrzostwo.
Legia, Wisła, Śląsk oraz Lech to główni kandydaci to tytułu,
wiele zależy od tego kto jak daleko zajdzie w Europie,
Lech stracił zbyt istotnych graczy wg mnie, może zimą ktoś przyjdzie, chyba,
że przyjdzie Waris z Hacken do ataku.
Rok temu mieli tylko ligę i ? druga część sezonu świetna,
ale czy teraz będą w stanie rywalizować na 2 frontach ?
Śląsk na początku sezonu może zgubić sporo punktów, potencjału jak Legia czy Wisła
nie mają aż takiego, kadra osłabiona będzie na samym początku, Lenczyk ma sporo problemów
przed nowym sezonem.
Czarnym koniem może być Zagłębie miejsce w pierwszej piątce jest w zasięgu.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Lech Poznań.
Jak na razie tylko osłabienia w postaci Stilicia, Rudniewa, Kikuta, Wojtkowiaka, Injaca,Krivetsa, a tylko przyszli Trałka i Lovrencsics, choć Lovrencsics będzie czołową postacią ligi. Można wyczytać już że w Lechu będzie jeszcze kilka nowych twarzy, ma być obrońca Kebba Ceesay, Gambijczyk z Djurgaardens Sztokholm oraz napastnik/napastnicy, jednym z nich ma być Darren Maatsen z Excelsioru Rotterdam oraz Waris Majeed ze szwedzkiego Hacken. Jak te wzmocnienia Lech będzie miał szeroki skład, co pozwoli im rywalizować na ligowym podwórku i na europejskich boiskach, jeżeli w ogóle dojdą. Do tego dodamy że Lech stawia na młodych zawodników to Lech będzie mocny.
Jak najbardziej Lech Poznań.
Czarnym koniem może być Zagłębie Lubin, trener Hapal świetnie poukładał chłopaków+wzmocnienia, ciekawie wyglądają.
Rozczarowania sezonu: Czuje że Wisła jak i Legia zawiodą na całej linii. ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jak na razie tylko osłabienia w postaci Stilicia, Rudniewa, Kikuta, Wojtkowiaka, Injaca,Krivetsa
No, faktycznie &quot;tylko&quot;. Tylko sześciu podstawowych odeszło...
Trałka i Lovrencsics
... A na ich miejsce aż dwóch ludzi znaleziono.
Przygotowania do sezonu pełną parą. Już po obozie, a Ty piszesz, że jeśli Lech zakontraktuje tych trzech typoli, to będzie silny. Kiedy oni niby będą się zgrywać? Na jakim etapie przygotowań jest ta trójka? Czy faktycznie mają takie umiejętności, by mówić, że będą wzmocnieniami? I czy wszyscy dojdą? Przyznaj - za dużo znaków zapytania.
Jak najbardziej Lech Poznań.
Ha ha ha. No, jako kibic Lecha to się uśmiałem. Chłopie, dawno nie mieliśmy tak słabej kadry, a Ty piszesz, że będzie mocna i szeroka. Kubeł zimnej wody, bo fanatyzm działa jak klapki na oczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 800,6K
Osobiscie uwazam ze juz niebedzie takiej niespodzianki jak w zeszlym sezonie gdzie przecietny Slask zdobyl mistrzostwo a Ruch zajal drugie miejsce.Mysle ze w walce o tytul standartowo bedzie sie liczyla Legia ,Lech i Wisla.Mam nadzieje ze Krakowianie juz niezalicza takiego slabego sezonu jak w zeszlym roku.Teraz niby poza Glowackim nikt niedoszedl z glosniesjszych nazwisk ale przynajmniej pozbyto sie kilku emerytow z zagranicy ktorym niechcialo sie grac
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Jaceek. Źle to zrozumiałeś...
Chodziło mi że w Lechu &quot;tylko&quot; w sensie że prawie nic nie działają na rynku transferowym. Jest w tym trochę mojej winy, źle to napisałem.
I nie wszyscy to podstawowy skład.
PS. Saidi na testach w Lechu.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tak Lech silny sprzedając Rudnieva a zostawiając drewniaka Ślusarskiego i Ubiparipa ... z taką siłą rażenia nie ma co marzyć o podium a co dopiero o mistrzu .
W pomocy Murawski grubas Saidi to może być duże wzmocnienie no i Tonev zostanie więc skrzydła w miarę będą wyglądać , ale bez napastnika ani rusz . Młodzież mają tak silną że w ME ugrali aż 8 miejsce jest się czego bać nie mówiąc już o ograniu ligowym .
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Tak Lech silny sprzedając Rudnieva a zostawiając drewniaka Ślusarskiego i Ubiparipa ... z taką siłą rażenia nie ma co marzyć o podium a co dopiero o mistrzu .
W pomocy Murawski grubas Saidi to może być duże wzmocnienie no i Tonev zostanie więc skrzydła w miarę będą wyglądać , ale bez napastnika ani rusz . Młodzież mają tak silną że w ME ugrali aż 8 miejsce jest się czego bać nie mówiąc już o ograniu ligowym .
Prosty przykład Śląsk Wrocław w zeszłym roku został Mistrzem Polski, a w ataku miał Voskampa, który z pcozątku coś grał potem już Lenczyk nie wierzył w niego tyle, Diaza ten zawodnik też ma lekką nadwagę i jakoś specjalnie nie błyszczy no i Gikiewicza typowego walczaka, który jednak mało spędzał czasu na boisku.
Nie ma co przekreślać szans Lecha, ale wszyscy wiemy że bez paru wzmocnień jednak po Mistrza nie sięgnął. Transfer Saidiego uważam za dobry, ale powiedzmy sobie szczerze skrzydła Lech ma akurat w miarę dobre, przydałby sie w Poznańskim klubie jakiś napastnik i prawy obrońca.
 
cichociemny 1

cichociemny

Użytkownik
Kto Mistrzem Polski
W moim odczuciu Wisła Kraków ma największe szanse na Mistrzostwo. Zespół ten po Legii o największym potencjale. Poza tym nasza liga jest tak słaba, że nawet Piast Gliwice nie jest bez szans. Jedyne co jest ciekawego w naszej Ekstraklasie to dziwne wyniki co kolejka i w szczególności na koniec sezonu. To powoduje ciekawość i ciągłe rotacje w tabeli.
Ja osobiście kibicuje mojemu Widzewowi który jest po przejściach ale może młodzi którzy dostaną szanse w tym sezonie spełnią pokładane w nich nadzieję. ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Legia ma najmocniejszy skład, trenera z doświadczeniem i sukcesami w Ekstraklasie. Wisła ma Probierza który pokazał co trener może, gdy objął posadę w ŁKS-ie. Lech po sprzedaży Rudnieva może jedynie walczyć o podium. Tak wiec dla mnie będzie się liczyła tylko Legia i Wisła. Wisła nie będzie grała w pucharach więc to może być dla nich korzystne bo będą mogli się skupić tylko na lidze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jestem w szoku! Taki kurs na Legie?? Ciekawe jakim cudem. W tym sezonie są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Nie osłabili się, kilka zmocnien, młodzież doszła. Zapewna Kosecki będzie prawdziwą gwiazdą tej ligi.

Sląsk nie będzie się liczył, Lech Wisła też nie widze jakoś atutów, Legia jest skazana na tytuł u to od wielu lat mistrz wygra w cuglach, ale obym się mylił...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mógłbyś rozwinąć ?
Z tymi sukcesami to może przesadziłem (Puchar i Superpuchar Polski), ale doświadczenie ma bo prowadził już 3 kluby w Ekstraklasie. ???? Tak serio to myślałem że coś więcej osiągnął, ale jak tak teraz patrzę to jednak nie jest to prawda.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jestem w szoku! Taki kurs na Legie?? Ciekawe jakim cudem. W tym sezonie są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Nie osłabili się, kilka zmocnien, młodzież doszła. Zapewna Kosecki będzie prawdziwą gwiazdą tej ligi.
Sląsk nie będzie się liczył, Lech Wisła też nie widze jakoś atutów, Legia jest skazana na tytuł u to od wielu lat mistrz wygra w cuglach, ale obym się mylił...
Jak się nie osłabili ? osłabili się i to znacznie zimą,
zdobyli na wiosnę w 13 meczach tylko 20 punktów, przegrali z Górnikiem,
rozegrali słabe derby u siebie, z Widzewem zagrali raptem dobre 45minut,
zagrali miernie z Lechią, GKSem Bełchatów.
Zdobyli więcej od Wisly czy Śląska, ale byli gorsi od Ruchu, Zagłębia, Górnika i Lecha,
tyle samo oczek co oni uzbierała Korona.
i teraz mają być faworytem ?
 
mj.sks 0

mj.sks

Użytkownik
zgadzam się Legia miała bardzo słabą wiosne, teraz praktycznie bez wzmocnień (jedynie Saganowski ale po nim nie można sobie za dużo obiecywać) jeśli będzie grała na tym samym poziomie to na mistrza nie ma szans.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chłopie co Ty mi analizujesz runde wioseną. Myślisz, że to będzie miało wpływ? Nowt trener, jest Sagan jest Kosecki moim zdaniem to będą znaczne wznocnienia. Legia na pewno będzie mocniejsza, może nie jakoś super, ale na pewno zrobią postęp. Rywali nie widze, Lech bez najlepszego strzecla, Wisła nie ma czym straszyć, Ruch może może powalczyć, Śląsk bez szans... Ja daje Legii jakieś 70%...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zdecydowanie przeceniasz szanse Legii. Zespół warszawski niewiele zmienił się po zeszłym sezonie, co widac już po pierwszych meczach w el.LE. To wciąż ta sama ligowa średniawka, nie dająca zbyt dużych szans na seryjne wygrywanie meczów. Można deprecjonować szanse innych dużych marek, ale na niewiele to się zda, gdy przyjdą realne mecze. Poza tym, mądrze wzmocniło się Zagłebie i Jagiellonia i przy kiepskich wynikach &quot;wielkich&quot;, te drużyny również mogą powalczyć o wysokie miejsce. A jak jeszcze pomyślę, jak ciężko Legii przychodzi zdobywanie mistrzostw to nie robi się wesoło. Ale wierzę.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
a niby która drużyna jest w stanie zdobywać seryjnie punkty ? Coś czuje że ten sezon może być jeszcze słaby od poprzedniego, tak patrząc na to wszystko wydaje mi się że Legia jest w tym sezonie bardzo słaba, ale jak się spojrzy na inne drużyny to Legia wypada przy nich solidnie. Szykuje się kolejny sezon ciułania punktów, znów każdy będzie wstanie wygrać z każdym i znów pewnie na koniec sezonu mistrz będzie się mógł pochwalić zdobyczą pkt na poziomie 56-63, wydaje mi się że w tym sezonie jednak Legia skończy na pierwszym miejscu, nie widzę Wisły, Lecha czy Śląska, nie teraz, natomiast reszta ekip raczej też nie Jaga czy Zagłębie nie da rady. Zostaje Ruch i wydaje mi się że walkę o mistrza znów będzie toczył Ruch tym razem z Legią no i Legia minimalnie wygra.
Cóż Panowie, bardzo słaby sezon chyba przed nami, obym się mylił, ale niestety.. a miało być lepiej, heh ???? Może ten słaby sezon będzie początkiem czegoś lepszego..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom