>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Który sposób lepszy??

B 0

berbec

Użytkownik
Mam kilka sposobów do granie i chcę, żebyście jest skomentowali..

#1 Pewniaki
Sposób polega na graniu kilku meczów z kursem &lt;1,5.
Najczęściej jest to kurs 1,3, tak by kurs ogolny wynosił około &gt;2,22 (podatek)
Będą to około 3 mecze na kupon.
Lecz czasem się zdarza, że faworyci nie doceniaja rywala i tak np. Celtic przegrywa z Dunfermline u siebie.

#2 Mniej pewne
Sposób polega na stawianiu na drużyny z kursem 1,5-1,8.
Na takim kuponie wystarczą 2 mecze, by kurs wyniósł &gt;2,22.
Stawiamy tu najczęściej na wyrównane drużyny, które maja atut właśnego boiska.
Często pada remis.

#3 Ryzykowne
Sposób polega na stawianiu meczy z kursem &gt;1,8.
Są to często mecze bardzo wyrównane, w których często o wyniki decyduje jedna akcja.
Jednak tutaj do szczęścia wystarczy jeden dobry wytypowany mecz.
Często remis lub wygrana drużyny przeciwnej.

#4 Remis
Tutaj wystarczy jeden mecz także na kupon, ale remisowy.
Kiedy nie gramy remisów to one padają, a tutaj właśnie czasem nie ma remisów.
Tutaj kurs jest bardzo wysoki. Powyżej 3.
I np. jeśli gramy moim sposobem podwajania stawki razy 2 i...
Gramy za trzy kupony: 20zł, 20zł, 20zł, czyli razem za 60zł, żeby nam się zwróciła wygrana, wystarczy wytypować jeden remis.

#5 Podpórki.
Tutaj mecze są najpewniejsze, ale za to kursy są bardzo niskie i potrzebujemy ok. 7 meczy, by kurs wyniósł 2,22.
Czasem tylko jeden mecz nie wchodzi.

Która z tych metod jest najlepsza waszym zdaniem?? Którą stosujecie??



Co sądzicie o Jedenastce, czyli typowaniu 11 remisów, czy opłaca się w to grać??
 
L 45

laha

Forum VIP
Polecam granie w taki sposób...

Gramy Under/Over po kursie 1,90 i jakiegoś pewniaka po kursie 1,17.Zakładając ze Under/Over bedziemy trafiać ok. 70% (liga francuska na under) wyjdziemy na niezły plus
 
B 0

berbec

Użytkownik
No właśnie też zauważyłem, że bardzo opłacalne jest granie powyżej/poniżej.
50% szans jest a kurs wysoki, w stsie 1,70 i 1,90 albo 1,80 zawsze jest.
A żeby był kurs 2,2 musiałbym stawiać w najgorszym razie pow./pon. + podpórka + podpórka albo pow./pon. + pewniak, a w najlepszym podobnie. Dzięki za radę.
 
B 0

berbec

Użytkownik
Laha, znasz jakąś stronę ze statystykami danej ligi, np. ilość remisów, średnia ilośc goli na mecz??
Potrzebne mi...
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dlaczego osądzasz stopien trudnosci meczy od kursu wystawionego przez bukmachera ??
Jeżeli na mecz: Brazylia-Wyspy Dziewicze w PN beda kursy: 2.20 3.10 2.60 to bedziesz uwazal to za typ ryzykowny wiedzac ze Brazylia gra w swoim najlepszym składzie ?
Albo odwrotnie, jeśli na mecz wyrównany bukmacher wystawi kursy: 1.01 25.00 to postawisz w tym meczu 1 ?
To co napisales oznacza nie mniej niz to ze wybierasz mecze po niskich kursach a dopiero pozniej zwracasz uwage kto z kim gra. Byc moze tak nie jest, nie wiem ale z tego co napisales wszystko na to wynika.
 
H 0

h2o

Użytkownik
mi się zdaje, że chodziło mu o sytuacje normalne, gdy na faworyta kurs jest niski,
w tym przykladzie nizszy kurs oznacza mecz pewniejszy, czyli taki ktorych mozna wiecej wsadzic na kupon nie tracac na prawdopodobienstwie, trudno, zeby zamiast tych nizszych kursow podawal przyklady druzyn jak zrobiles to ty, bo to jest duzo bardziej wzgledne niz kurs
 
Do góry Bottom