>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Który bukmacher ?

S 0

s1ntex

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział, ale lepszego nie znalazłem. Mam pytanie do fachowców, którzy już grają jakiś czas u buków internetowych. Mianowicie, chciałbym zacząć grać u buka, lecz nie wiem dokładnie u którego. Chodzi o buki internetowe. Jakie byście najbardziej polecili i dlaczego ? Ja najbardziej jestem skłonny do SportingBet. Bardzo proszę o pomoc, a jeżeli temat jest niezgodny z regulaminem, to będę musiał się chyba z nim pożegnać ;)

__

Edit:

Kolega goleo, podał mi stronę [http://www.usbet.org/bukmacherzy.html], gdzie jest opis buków internetowych. Przy opisie SportingBet jest rubryka:

Minimalny depozyt: 50 PLN, 10 EUR, 15 USD, 10 GBP

A z tego co czytałem, to nie ma minimalnego depozytu w SB, może mi ktoś wyjaśnić jak to jest ? ????

Pozdrawiam.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ja osobiescie polecam BAH wedlug mnie jest to dobry bukmacher gram tam ok rok i nie spotkalem sie z niczym nieprzyjemnym ???? gralem rowniez w Expekcie ale jakos nie przypadl mi do gustu ???? w BAH- u nie ma minimalnej wplaty wiec to jest duzy plus. Jesli przeslesz kase na ich konto i wyslesz do suportu @ z screenem dowody wplaty kase zaksieguja Ci po 5s ???? to tez jest duzy plus ???? ich oferta jest dos dobra i ciagle sie rozwija.
 
S 0

s1ntex

Użytkownik
Wreszcie konkretna wypowiedź. Bardzo dziękuję za post, a żeby się zarejestrować nie trzeba dostać żadnych papierów czy wystarczy zarejestrować się.
 
G 0

goleo

Użytkownik
Wystarczy sie zarejestrowac nie trzeba zadnych papierow. Jedyniue jak bedziesz wyplacal to trzeba skan dowodu osobistego.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Ja ze swojej strony proponuję BAH, lub BAW.

BAH moim zdaniem bardzo dobry bukmacher, prosta i szybka obsługa strony, dobry live support. Duża oferta i ostatnio pojawiły się zakłady LIVE, brak limitów wpłat i wypłat.
Ocena: 5/6

BAW - najlepszy bukmacher pod względem oferty i zakładów LIVE (moim zdaniem). Niestety minimalna wypłata to 120 zł, ale trudno. Dużo promocji.
Ocena: 5/6
 
Do góry Bottom