>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Który bukmacher najlepszy na dzień dzisiejszy?

ooiieuioeoi 0

ooiieuioeoi

Użytkownik
Witam.

Który polski bukmacher jest według Was najlepszy i gdzie teraz warto założyć konto?
Pod kątem:
1) bezpieczeństwa danych,
2) liczby zdarzeń online i ogólnie,
3) cashoutu live i nie tylko (sts jest tragiczny pod tym względem),
4) możliwości krzyżowania live ze zdarzeniami które jeszcze się nie zaczęły,
5) bonusów, happy hours,
6) kursów (fortuna chyba najwyższe co?),
i innych ważnych czynników.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Niedawno zacząłem grać na Totalbet i z całego serca polecam tego hula. Mam porównanie z sts, Fortuna czy betfan bo wcześniej tam grałem.
A, więc tak bardzo dobra oferta na wydarzenia sportowe, plus wg mnie najwyższe kursy lub porównywalne w niektórych sportach z Fortuna.
Gra bez podatku 3 zdarzenia minimum po kursie 1.20 każde + do tego totalbet czyli bonus procentowy od 4ako w górę 😉
Dobra oferta live, świetny cashout można wypłacać mając trafiony np jeden mecz z 5 na kuponie 😉
Bardzo szybkie wpłaty jak i wypłaty, transmisje live aczkolwiek tutaj jeszcze sporo do poprawy. Różne promocje jak freebety na urodziny buka, czy urodziny gracza i inne okazjonalne.
Bonus do 5000zl przy rejestracji + 3 freebety na sumę 40zl.
Ogólnie bardzo mocno polecam tego buka gram od tygodnia i jak dla mnie jest lepsza opcja niż np taka Fortuna 😉
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie chce promować żadnego z buków, ale chętnie odniosę się do kursów. Przedmeczowo wydaje mi się, że obecnie STS ma najlepsze kursy, a już z całą pewnością aniżeli Fortuna (kiedyś Fortuna rzeczywiście miała wysokie, ale odnoszę wrażenie, że ostatnio się wiele zmieniło). Jeżeli chodzi o Totalbet to z wyjątkiem kursów 1x2 raczej zaniżają kursy. Często można znaleźć 1.19 zamiast 1.20-1.25 u konkurencji, np. na strzelenie bramki przez drużynę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Nie chce promować żadnego z buków, ale chętnie odniosę się do kursów. Przedmeczowo wydaje mi się, że obecnie STS ma najlepsze kursy, a już z całą pewnością aniżeli Fortuna (kiedyś Fortuna rzeczywiście miała wysokie, ale odnoszę wrażenie, że ostatnio się wiele zmieniło). Jeżeli chodzi o Totalbet to z wyjątkiem kursów 1x2 raczej zaniżają kursy. Często można znaleźć 1.19 zamiast 1.20-1.25 u konkurencji, np. na strzelenie bramki przez drużynę.
Nie zgodzę się z tym wogole, bo sts akurat niema nic ciekawego do zaoferowania i jest to jeden ze słabszych buków w pl razem ze swoimi przecietnymi kursami. Nie wspominając że nie posiada żadnych promocji dla ludzi na grę bez podatku, gdzie u konkurencji to się staje powoli reguła 😉
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jasne, każdy ma do tego prawo. STS rzeczywiście brakuje tych bonusów dla stałych klientów, ale z drugiej strony jak już zdarzy się jakaś akcja to mają fajne zasady obrotu tym bonusem. Ostatnio mieli akcję 50% depozytu do 200; trzeba było wpłacić 400 zł, postawić kupon za 30.00 zł na chyba Bundes albo La Ligę i dostawałeś 2 stówki z obrotem po kursie chyba minimalnym 1.80-1.90 (nie pamiętam jak to u nich dokładnie wygląda) razy 3 bez minmalnego kursu pojedyńczego zdarzenia. Jeżeli chodzi o kursy to też zależy co grasz, bo jeżeli jest to 1x2 to zgadzam się, ale jeżeli grasz zdarzenia pt. drużyna X strzeli gola to są one o wiele wyższe niż w Fortunie czy Totalbet. Brakuje tej gry bez podatku, ale zdarza się, że jak stworzysz jeden kupon w Totalbet i drugi w STS z tymi samymi zdarzeniami, to kursy w Totalbet będą tak zaniżone, że bardziej opłaci Ci się zagrać w STS. Oczywiście nie jest tak zawsze, ale się zdarza; sam korzystam czasem z Totalbet i jest to rzeczywiście buk przyjemny, ale przy każdym kuponie pow. 500 zł muszę oczekiwać na jego akceptację. Promocje fajne, ale kursy inne niż 1x2 w głównych ligach mają zaniżone.
 
Do góry Bottom