>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Który buk oferuje najlepsze warunki?

J 0

jankoimustafa

Użytkownik
Ostatni raz jak się rejestrowałem, to nie było potrzeby wysyłania skanu dowodu, a teraz z tego co widzę trzeba to robić? Jest jakiś bukmacher, który tego nie wymaga? Słabo to wygląda, aby wysłać skan dowodu w sumie niepewnym ludziom.
Druga sprawa, który buk oferuje najlepsze warunki dla nowych graczy np. kasa na start itd.
 
J 0

jankoimustafa

Użytkownik
Z tego co widzę to raczej nie ma szans, aby zarejestrować się u polskiego bukmachera bez pokazywania dowodu osobistego. Mi nie chodzi o to, żeby być anonimowym, ale o to, żeby ktoś na mnie nie wziął np. kredytu. Tak z ciekawości, jerżeli wysyła się im dowód to można zakryć PESEL i numer dowodu czy trzeba im te dane przekazać?
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Czy chociaż słyszałeś o sytuacji gdy ktoś wysłał bukowi dowód a potem pracownik wziął na niego kredyt? Chłopie, 10 lat siedzę w tym biznesie, różne rzeczy słyszałem, nie wypłacanie, przedłużanie wypłat, ale nigdy nie słyszałem o takim czymś. Nie sądzisz, że chociaż gdzieś byłoby głośno na taki temat? Ktoś poszkodowany narzekałby na forum? A tu nic. Przewrażliwiony jesteś. Wszędzie będziesz musiał pokazać dowód (zakrywanie nie przejdzie) i ciesz się, jesli będzie to tylko dowód i potwierdzenie adresu a nie nic więcej. Ależ nie musisz nikomu nic pokazywać, po prostu nie rejestruj się i nie graj, skoro tak bardzo się boisz.
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
Pozostaje iść do punktu stacjonarnego. Tam chyba dowodów nie chcą. :D Nie byłem w sumie takim punkcie z 20 lat.
 
Do góry Bottom