>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KSW 98: Paczuski vs. Zerhouni

macio106 178,8K

macio106

Znawca - MMA
Paczuski R. - Zerhouni L./ Zerhouni [email protected] Superbet

Raz już nie doceniłem Francuza podczas KSW 90, trzeba przyznać że trafił Fabińskiego idealnie, później poskładał placka jakim jest Niakaté. Pierwotnie miał tutaj walczyć z Michałem Michalskim, ale na zastępstwo wchodzi Paczuski na którego kursy rosną. Polak nie wątpliwie w stójce będzie miał przewagę, w parterze wiadomo że nie. Francuz pokonywał słabych rywali, ale nigdy nie przegrał przez KO, jest słaby w parterze gdy jest na plecach patrz walka z Norbert Novenyi Jr. Jednakże nie sądzę, aby Radosław obalał Francuza. Walka zapewne będzie toczyć się w stójce i Francuz będzie próbował obalić, aby być z góry i kontrolować pojedynek, a jak się uda to kto wie czy nie wyciągnie jakiegoś poddania.

Szczepaniak A. - Kaszubowski K./ Szczepaniak A. @1.35 Superbet

Szczepaniak posiada większy zasięg, więc główny atut Kaszubowskiego czyli cios w ręku zostaje zminimalizowany. Kaszubowski spada z formą w dól przegrał z Fadipe, przegrał z Bartosińskim. "Walka"z Medvedovski to był śmiech, walka na STRIFE 9 też była dramatyczna ponieważ lekarz stwierdził cofnięcie się oka nawet o 2 cm do oczodołu, więc poważna kontuzja. Teraz niby jest ok, ale nie sądzę, aby Krystian się pozbierał i wszedł na poziom jaki prezentuje Szczepaniak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym też poznać wasze zdanie co do walki Skibiński D. - Damiani L. kursy na obu to 1.90. Walczyli razem w marcu na Hybrid MMA 3 w Pile. Skibiński wygrał splitem, był wałek na korzyść Polaka. Teraz Włoch wskakuje na zastępstwo, Polak cały okres przygotowawczy, wiadomo że Cage Warriors go zweryfikowało. Ten Diamandi niby placek, ale w ARES'ie ze słabeuszami się nie bił. Tulshaev'a poskładał. Jestem ciekawy waszego zdania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
G 10K

golyy

Użytkownik
Chciałbym też poznać wasze zdanie co do walki Skibiński D. - Damiani L.
Z całym szacunkiem dla Daniela ale nie widzę płaszczyzny w której miałby nagle odwrócić scenariusz poprzedniej walki. Owszem Leonardo ściągnięty z obozu, długa podróż itp nie wiem na jakim etapie obozu był ale nie sądzę, żeby był tak wypompowany, że po jednej rundzie będzie oddychał rękawami. Więc mimo, że lubię Skibińskiego, myślę, że Włoch udanie się zrewanżuje (o ile sędziowie będą oglądać walkę a nie dłubać w nosie ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +728
xavi90 200,3K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja próbuje w walce Kasperskiego z Głowackim decyzję na korzyść tego pierwszego bo kursy są bardzo wysokie a powód dlaczego liczę że tak może być jest prosty- Dawid Kasperski już walczył z solidnym bokserem Vasilem Ducarem i go wypunktował na dystansie 3 rund. Tutaj też myślę że może być podobna walka czyli krótko mówiąc: szachy ale to Kasperski jako solidny kickboxer powinien kontrolować stójkę. Głowacki to jedna wielka niewiadoma, rok nie walczył i w MMA przewalczył ogólnie ... 30 sekund leżąc na plecach z których znokautował rywala. Licze na to że tak mocne nazwiska ze sportów stójkowych będą po prostu toczyli tutaj walkę praktycznie wyłącznie stójce z wzajemnym szacunkiem ale to Kasperski powinien zgarnąć decyzję.

Dawid Kasperski przez decyzję @5,50 Efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2323
anzelmo 244,3K

anzelmo

Użytkownik
a ja troszkę inaczej niz kolega ale zgadzam sie ze Główka jest mocno nie sprawdzony w MMA miał tam swoje przeboje dopingowe boksersko wiadomo daje rade i może znowu jakaś bomba pójdzie taki hajlajt ale ta walka chyba długo nie potrwa . Kasperski powinien kąsać niskimi kopnięciami punktować rozbijać i wygrać tom walkę przed czasem .Tutaj sporo nie wiadomych z cardio wiadomo jesli wpadnie klincz zapasy to może byc różnie w sumie w 2 strony wiec lekko for fun
Głowacki K. - Kasperski D. koniec w 1 rundzie 2,25 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
Do góry Bottom