>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski

T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Kolejne KSW przed nami i chcę zaproponować kilka typów na galę
1. Tomasik wygra przed czasem kurs 2.5
Tomasik w mma stoczył tylko 6 pojedynków i 5 wygrał ale jego rywal zanotował tylko 1 wygraną i 1 przegraną z piwowarczykiem dla którego był trochę takim przeciwnikiem na przetarcie. W mojej ocenie Tomasik będzie miał przewagę zarówno w stójce gdzie powinien znokautować swojego rywala jak i w parterze bo też już w swojej karierze poddawał swoich rywali. Według mnie Trzcinski nie powinien w stójce stanowić zagrożenia dla Tomasika, jedyną bronią mogą być zapasy i kontrola w parterze ale w moim odczuciu Tomasik jest zbyt dobry aby mógł go Trzcinski kontrolować przez większą cześć pojedynku.
2. Kaczmarczyk na pkt kurs 2.75
Wczoraj jeszcze jak grałem był kurs 3.4 teraz mocno już spadł ale nadal jest do gry. Kaczmarczyk z pewnością jest lepszym zawodnikiem od Domina ale czy będzie potrafił skończyć przed czasem, według mnie nie. Patryk jeżeli nie da się ponieść emocjom to powinien spokojnie kontrolować ten pojedynek w stójce i sprowadzeniami akcentować rundy i tym sposobem wygrac na kartach punktowych
3. Pietrzak na pkt kurs 2.45
Pietrzak po remisie z mocnym Shamilem teraz zawalczy z gorszym ale nadal niezłym Romanowskim. Michał jest lepszy w aspekcie zapaśniczym dzieki czemu powiniem ten pojedynek wygrać, bedzie zamęczał swojego rywala i kontrolował walkę w parterze dzięki czemu wygra na punkty. Romanowski potrafi wejśc w wymianę i znokautować swojego rywala ale Michał jest zbyt dobry żeby dać się ponieść emocjom i wejść w grę Tomka. Spokój, wyrachowanie i doskonałe zapasy powinny być kluczem do zwycięstwa dla Pietrzaka
4. Parnasse na pkt kurs 2.5
Parnasse w moim odczuciu jest minimalnie lepszy w każdym aspekcie i to powinno mu dac wygraną w tym pojedynku. Po porażce z Toressem w rewanżu walczyl zachowawczo co dało mu wygraną może nie w tak widowiskowym stylu jak wcześnie ale pokazało ze Francuz potrafi okiełznać swój temperament i zawalczyć bardzo mądrze. W tej walce spodziewam sie, że Francuz będzie wykorzystywał przewagę szybkości i warunków fizycznych w stójce i dzięki dobrym zapasom nie da się sprowadzać Rutkowi. Rutek w walce z Peijcem nie zachwycił włascie w 1 rundzie zawalczył dość przeciętnie, później trafił dosyć szczęsliwie dzieki czemu wygrał walkę, teraz znokautować Francuza będzie mu bardzo cięzko bo ten potrafi korzystać ze swojego zasięgu. Stylistycznie dla Rutka Francuz jest bardzo niewygodny bo rywal bedzie wiekszy, szybszy a do tego technicznie jest swietnie poukładany dodajac do tego b.dobrą kondycję, może być bardzo cięzko Danielowi zameczyć Francuza i go rozbic tak aby wygrać przed czasem. Według mnie Frnacuz rozegra spokojnie tą walkę i bedzie kontrolował ten pojedynek oczywiście może się zdarzyć, że Rutek zajedzie go zapasami i wygra przez decyzję ale Francuz jest śliski i bardzo niewygodny nawet jeżeli daję się sprowadzic to momentalnie wstaje na nogi
Wszystkie kursy z sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +486
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Parnasse - Rutkowski
Typ: Walka zakończy się na punkty
Kurs : 1.50 Fortuna

Według mnie walka będzie długa i wyczerpująca i zakończy się decyzja sędziów, kurs na fortunie na to zdarzenie jest dość przyjemny. Duza stawka oraz umiejętności zawodników pozwalają sądzić, że walka toczyć się w pełnym dystansie i nikt na początku nie powinien szarżować po zwyciestwo, walka powinna być w miarę spokojna.
 
Do góry Bottom