>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 66: Ziółkowski vs. Mańkowski

chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Szadziński G. - Moricca F.
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.65 (Fortuna)

Waga lekka no tutaj jestem ciekawy tego co z tego wyjdzie. Francesco Moricca nigdy nie przegrał przed czasem jeśli przegrywał to podaniami czy decyzjami, jeśli chodzi o poddania no to Gracjan jest ostatnią osobą która będzie chciała tutaj schodzić do parteru więc wiadomo że będzie ostra bitka w stójce. Myślę że jest to ciekawy przeciwnik dla Gracjana bo jest to po części powiew świeżości w KSW. W walce z twardym Redmondem pokazał że może wygrywać z najlepszymi, kolejne walki trochę Gracjana zatrzymały pokazując wiele błędów ale jeśli masz silny cios to zawsze jesteś zawodnikiem groźnym i takim którym może wygrać każdą walkę. Szadziński ostatnich pojedynków MMA najlepiej nie wspomina za to walka na Genesis pomimo że kosztowała go sporo zdrowia to myślę że rozbudziła w nim to co najlepsze. Spodziewam podobnej walki do tej którą mieliśmy okazję zobaczyć na Genesis patrząc na stójkę którą Włoch prezentuje (te nisko puszczone ręce) nie zwiastują nic poza ciężkim nokautem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
forum.jpg

AKO 2,77

Tradycyjnie przy okazji gal KSW typuję walki, które według mnie nie dotrwają do decyzji.

Pierwsza walka czyli Koziorzębski - Szymajda moim zdaniem nie skończy się rozstrzygnięciem sędziowskim. Obaj Panowie większość swoich dotychczasowych walk kończyli przed czasem. A ponadto na galach KSW, żaden jeszcze nie bił się w pełnym dystansie.

Kolejną walkę typuję podobnie ze względu na obecność w niej Gracjana. Jak powszechnie wiadomo Szadziński ma kowadło w rękach i z pewnością będzie dążył do znokautowania przeciwnika, co może zwiastować szybkie skończenie walki.

Trzecia z walk, to walka mistrzowska czyli 5-rundowa. Tomasz Narkun i 5 rund? Nie wydaje mi się, żeby "szalona Żyrafa" przewalczyła 25min. Na pewno w tej walce wydarzy się coś ciekawego i najprawdopodobniej będzie to poddanie w wykonania aktualnego mistrza.

Na koniec powrót do organizacji Michała Materli w walce z Radcliffem. Brytyjczyk w swoim rekordzie ma 28 pojedynków, z czego tylko 1 zakończył się decyzją. Nie widzę tu dziś decyzji. Nie jestem też do końca przekonany, że to Polak wygra tą walkę. Brytyjczyk może zaskoczyć polską publiczność i znokautować Michała.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Patryk Surdyn vs David Martynik
Typ: Walka zakonczy sie przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację - NIE
Kurs: 1.53 (fortuna)

Jak na moje kursy powinny być nieco bardziej wyrównane, Martynik na swojej ostatniej gali KSW pokonał bardzo szybko bo już w pierwszej rundzie Krusica, jednak był to zupełnie inny gabaryt przeciwnika i choć dziś także w roli underdoga, to czeka go o wiele trudniejsze starcie. Surdyn na galach KSW zawalczył dwa razy, obie walki skończyły się decyzją, obie przegrał, walka ze Stasiakiem zapadła mi w pamięć na tyle, że rozumiem dlaczego dziś jest on faworyzowany. Z Wiklaczem walki nie widziałem, ale z tego co poczytałem i nadrobiłem to był to "mecz do jednej bramki". Dziś naprzeciwko stanie Martynik, solidny stójkowiec i odpowiedzialny decyzyjnie Czech. Powinien on unikać parteru, gdzie zdecydowaną przewagę raczej będzie mieć Surdyn. Ten jednak nie wygląda mi na aż tak mocnego żeby ubić Czecha przed czasem. Cała pierwsza runda to będzie badanie rywala, żaden z walczących nie będzie raczej rzucał się w agresywne ataki, typ oczywiście nie bierze pod uwagi poddania, które przy parterze może mieć miejsce. Podsumowując żaden z nich nie jest kandydatem do ubicia drugiego przez ko/tko, wg mnie to jedna z pewniejszych walk dziś pod kątem dotrwania do decyzji.

Na boku dorzucam jeszcze dubla "pewniaczka", który wg mnie powinien wejść bez większego problemu, starcie to panowie wyżej już na tyle opisali, że nie będę dublował, także tylko się podpisuję i również pobieram:

Koziorzębski(1.22)+Narkun(1.22)
AKO 1.49 (fortuna)
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Materla M. - Radcliffe J. Koniec w 1.rundzie: Tak 4,00

Materla M. - przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację 2,75

fortuna

Lecim ze sportami walki na dobry wieczór- KSW w Szczecinie i kilka ciekawych pojedynków. Ogólnie gram Cipka ze ogarnie temat u siebie na własnych śmieciach ale Anglika nie mozna lekceważyć.... wiadomo ma ciężkie ręce obaj panowie wiekowi i sa mocno past pramie tutaj każdy moze swoje argumenty wykorzystac. Stójka z Radcliffem będzie bardzo ryzykowna – Brytyjczyk posiada dobry zasięg ma czym palnąć. Materla z Rimbonem wyglądał źle i jeśli tak będzie dziś to raczej szybko i boleśnie sie to skończy dla Berserkera myślę ze Michal będzie szukał sprowadzenia nawet jak cos przyjmie to pójdzie desperacko po nogi- bo tam powinien byc jego teren i do jednej bramki. Młotki moze jakieś podanie szczeka jest juz napewno naruszona z cardio tez nie jest najlepiej wiec szanse ze to sie skończy w 1 rundzie dla kogoś sa dość spore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Materla M. - Radcliffe J. , mniej niż 2.5 rundy, @1.50

Materla wydaje się mieć najlepsze lata za sobą i taki rywal jak Radcliffe to wcale nie pierwszy, lepszy typ z łapanki. Przy takiej wadze i doświadczeniu obu zawodników, raczej zakończy się to przez KO. Trudno powiedzieć kto wygra, bo tak naprawdę najczęsciej decyduje ten jeden, szczęśliwy cios, który będzie odpowiednio wymierzony. Kursy na to zdarzenie mocno spadły i trudno się temu dziwić. Spora część walk ostatnich zawodników, to walki zakończone przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
KSW 66 przed nami, na szybko bo blisko do gali a nie miałem czasu wcześniej co napisać
1. Ziółkowski wygra na punkty 2.8 (sts)
Marian bardzo dobrze się rozwija, jest wyższy od Borysa potrafi świetnie kontrolować dystans ciosami prostymi, do tego lepsza kondycja, Według mnie walka może podobnie wyglądać do tej Mariana z Szymańskim z tym, że Borys jest lepsza od Romka to trochę bardzie postawi się w pierwszych 2 rundach przez co wytrzyma do decyzji, ale nie wierzę w nokaut Borysa ani też w jakiegoś suba bo Marian może i nie jest jakimś świetnym parterowcem ale potrafi bronić obalenia i ma niezłe zapasy defensywne
2. Narkun przed czasem kurs 1.45(sts) lub 1.95 przez sub(fortuna)
Narkun co by o nim nie mówic jest bardzo dobrym zawodnikiem ma swietny parter i tutaj bedzie mial sporą przewagę w warunkach fizycznych dzięki czemu w parterze wyczaruję jakąś technikę kończąca i podda swojego rywala, (Jego rywal jest tak naprawdę z kategorii niżej)
3. Materla przed czasem 2.1 (sts)
Jak dla mnie Materla jest już blisko końca kariery ale dla mnie jest faworytem w tej walce. Jego rywal wcale nie jest jakimś świetnym zawodnikiem a to, że pokonał słabego Odzimkowskiego tak naprawdę nic nie znaczy. Oczywiście Radcliffe ma dość mocne uderzenie, więc jest szansa na jego wygraną ale Materla jest dużo lepszy w parterze i u siebie myślę, że sproawdzi Radcliffe do parteru i tam załatwi sprawę i wygra czy to przez ciosy młotkowe, czy przez suba lub krucyfiks
4. S.Rajewski wygra na punkty kurs 2.75 (sts)
Rajewski powinien być lepszy i szybszy od swojego rywala,. Król Północy gdyby walczyl 3 lata temu to powinien to wygrać ale jest od ponad 4 lat nieaktywny ale kiedy walczył jeszcze był w czołówce Europejskiej ale od tego czasu sporo minęło i nie wiadomo w jakiej formie wystąpi, ale był twardym zawodnikiem wiec liczę, że przewalczy 3 rund z Rajewskim.
5. Desmae wygra 2.41 (sts)
Desmae jest dla mnie lepszym zapaśnikiem od Rajewskiego a w stójce także nie ustępuje. Belg mocno zaimponował w walce z Szymańskim, 1 runda była znakomita w jego wykonaniu a w pozostałych niestety brakowało paliwo a mimo to Romek nie potrafił go skończyć ale wtedy Belg nie miał pełnego okresu sprawozdawczego
6. Koziorzębski przed czasem 1.75 (sts)
Koziorzębski jest lepszym zawodnikiem od swojego rywala do tego walczy z rywalem walczącym w lżejsze kategorii wagowej, będzie miał przewagę warunków fizycznych, które powinien wykorzystać przez kopnięcia i ciosy, które potrafią robić robotę w jego rywalach. Jeszcze jego rywal miał tak naprawdę aby kilka dni na przygotowanie do walki bo wchodzi do klatki w zastępstwie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Może się nie znam ale ta walka Materli i ten nokaut to jakaś parodia no ale dobra ;)
Jeszcze większa beka, że po tym nokaucie on chce Soldica. Niech on sobie jaj nie robi. Materla nie pokonał od lat nikogo z topu. Krótki kaszel z Mamedem, 2 razy brutalny wpier*ol od Scotta i ostre lanie od Roberto. Mam nadzieję, że mu Soldica nie dadzą, bo to by było dla niego przede wszystkim zagrożenie życia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +303
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeszcze większa beka, że po tym nokaucie on chce Soldica. Niech on sobie jaj nie robi. Materla nie pokonał od lat nikogo z topu. Krótki kaszel z Mamedem, 2 razy brutalny wpier*ol od Scotta i ostre lanie od Roberto. Mam nadzieję, że mu Soldica nie dadzą, bo to by było dla niego przede wszystkim zagrożenie życia.
Tak. Scott Adkins może zabić, bo strzela z kapiszonow. A tak poważniej to wymarzona walka na szczycie to de Fries vs. Soldic.
 
Do góry Bottom