>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkurs KSW 62: Kołecki vs. Szostak [17.07.2021] w puli nagród 300zł od Fortuny!

Status
Zamknięty.
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
1) Lemmy Krušič vs. David Martinik Lemmy Krušič przez decyzja sędziów
2) Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski Marcin Krakowiak przez KO/TKO/DQ
3) Lom-Ali Eskijew vs. Gilber Ordoñez Huila Lom-Ali Eskijew przez KO/TKO/DQ
4) Paweł Polityło vs. Bruno Augusto dos Santos Paweł Polityło przez decyzja sędziów
5) Artur Sowiński vs. Sebastian Rajewski Artur Sowiński przez KO/TKO/DQ
6) ZMIANA RYWALA
7) Michał Michalski vs. Adrian Bartosiński Michał Michalski przez KO/TKO/DQ
8) Andrzej Grzebyk vs. Marius Žaromskis Andrzej Grzebyk przez KO/TKO/DQ
9) Szymon Kołecki vs. Akop Szostak Szymon Kołecki przez KO/TKO/DQ
10) *Link do analizy zamieszczonej w temacie poświęconym gali KSW 62: Kołecki vs. Szostak (3 pkt.)
12) *Screen kuponu zagrany w Fortunie zawierający przynajmniej jeden typ z gali KSW 62: Kołecki vs. Szostak za min. 10PLN (5 pkt.) Pokaż załącznik 10125
18
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
1) Lemmy Krušič vs. David Martinik | Krušič przez KO/TKO/DQ
2) Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski | Krakowiak przez KO/TKO/DQ3
3) Lom-Ali Eskijew vs. Gilber Ordoñez Huila | Eskijew przez przez KO/TKO/DQ
4) Paweł Polityło vs. Bruno Augusto dos Santos | Bruno Augusto dos Santos przez Decyzja sędziów3
5) Artur Sowiński vs. Sebastian Rajewski | Sowiński przez Poddanie
6) Tomasz Sarara vs. Vladimir Toktasynov | Sarara przez KO/TKO/DQ Zmiana Rywala
7) Michał Michalski vs. Adrian Bartosiński | Bartosiński przez KO/TKO/DQ3
8) Andrzej Grzebyk vs. Marius Žaromskis | Grzebyk przez Poddanie
9) Szymon Kołecki vs. Akop Szostak | Kołecki przez KO/TKO/DQ3
12) *Screen kuponu zagrany w Fortunie zawierający przynajmniej jeden typ z gali KSW 62: Kołecki vs. Szostak za min. 10PLN (5 pkt.) 5

Pokaż załącznik 10133
19

psotnick psotnick Sararę liczymy jako zwrot tak jak policzyłem?

Oczywiście, tak jak w regulaminie, przy zmianie rywala jest zwrot//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
1) Lemmy Krušič vs. David Martinik - David Martinik przez Decyzja sędziów - +1
2) Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski - Borys Borkowski przez KO/TKO/DQ - 0
3) Lom-Ali Eskijew vs. Gilber Ordoñez Huila - Gilber Ordoñez Huila przez Poddanie - 0
4) Paweł Polityło vs. Bruno Augusto dos Santos - Paweł Polityło przez Decyzja sędziów - 0
5) Artur Sowiński vs. Sebastian Rajewski - Artur Sowiński przez KO/TKO/DQ - 0
6) Tomasz Sarara vs. Vladimir Toktasynov - Vladimir Toktasynov przez KO/TKO/DQ - 0
7) Michał Michalski vs. Adrian Bartosiński - Adrian Bartosiński przez Decyzja sędziów - +1
8) Andrzej Grzebyk vs. Marius Žaromskis - Marius Žaromskis przez KO/TKO/DQ - 0
9) Szymon Kołecki vs. Akop Szostak - Szymon Kołecki przez KO/TKO/DQ - + 3
5 pkt
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyniki końcowe i tabela konkursu KONKURS - KSW 62: Kołecki vs. Szostak [17.07.2021] w puli nagród 300zł od Fortuny!

ScreenShot00804 KSW 62 Kołecki vs. Szostak [17.07.2021].jpg

Przypominam że zgodnie z regulaminem konkursu w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje pierwszeństwo podania typów.

Zwycięzców proszę o podanie mi (w wiadomości zwrotnej na moją wiadomość o wygranej w konkursie) swoich loginów do Fortuny żeby można było dodać nagrody do waszych kont.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE i GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM !
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy zostały wysłane do Fortuny, jak otrzymam informację, że konta zostały doładowane to poinformuję tu. Reputacja dopisana.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Wyniki końcowe i tabela konkursu KONKURS - KSW 62: Kołecki vs. Szostak [17.07.2021] w puli nagród 300zł od Fortuny!

Pokaż załącznik 10160

Przypominam że zgodnie z regulaminem konkursu w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje pierwszeństwo podania typów.

Zwycięzców proszę o podanie mi (w wiadomości zwrotnej na moją wiadomość o wygranej w konkursie) swoich loginów do Fortuny żeby można było dodać nagrody do waszych kont.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE i GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM !
psotnick psotnick mój login z Fortuny miałeś bo nie napisałeś mi wiadomości prywatnej o login z Fortuny?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick mój login z Fortuny miałeś bo nie napisałeś mi wiadomości prywatnej o login z Fortuny?
Napisałem, ale okazało się że masz jakąś blokadę na wiadomości (taki komunikat się pojawił) i nie dało się wysłać, więc musiałem wywalić cie z adresatów i wtedy wiadomość przeszła. A twój login miał Waldi1979 Waldi1979 z jakiegoś innego konkursu i stąd twój login. Bo tak to byśmy czekali pewnie tydzień, albo więcej. Więc na przyszłość moze sprawdz ustawienia konta na forum, a konkretnie odnośnie wiadomości bo widać masz jakaś blokadę ustawioną.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Napisałem, ale okazało się że masz jakąś blokadę na wiadomości (taki komunikat się pojawił) i nie dało się wysłać, więc musiałem wywalić cie z adresatów i wtedy wiadomość przeszła. A twój login miał Waldi1979 Waldi1979 z jakiegoś innego konkursu i stąd twój login. Bo tak to byśmy czekali pewnie tydzień, albo więcej. Więc na przyszłość moze sprawdz ustawienia konta na forum, a konkretnie odnośnie wiadomości bo widać masz jakaś blokadę ustawioną.
Nic nie dostałem żadnej wiadomości od Ciebie i dziwne to bo normalnie wysyłałem wiadomości np do admina Waldi1979 Waldi1979, może spróbuj wysłać wiadomość byle jaką od siebie jak odczytasz ten post i napisz tu że wysłałeś i zobaczymy czy dojdzie?
Jak nie dojdzie to sprawdzę ustawienia ale obecnie jestem trochę czasowo ograniczony.
Spróbuj zrobić tak jak napisałem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Napisałem, ale okazało się że masz jakąś blokadę na wiadomości (taki komunikat się pojawił) i nie dało się wysłać
Jak nie dojdzie to sprawdzę ustawienia ale obecnie jestem trochę czasowo ograniczony.
u niektórych osób jest wyłączone otrzymywanie wiadomości, trzeba sobie w ustawieniach konta w zakładce prywatność zmienić na 'wszyscy użytkownicy' i po problemie, ty akurat miałeś to wyłączone, zmieniłem więc już nie powinno być ok. Dla pozostałych podsyłam screen, co zmienić (oczywiście nie dotyczy osób, które maja karnie włączoną blokadę pw)
Magical Snap - 2021.07.21 18.53 - 001.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom