>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 57: de Fries vs Kita

Status
Zamknięty.
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Odzimkowski A. - Eckerlin Ch.
Walka zakończy sie przez K.O./T.K.O.
Typ: Tak
Kurs: 1.5

W pojedynku pierwszym Albert Odzimkowski (11-4) w swoim debiucie dał bardzo efektowną walkę z Michałem Michalskim teraz podejmować będzie Christiana Eckerlina zawodnika który promuje się rekordem 12 wygranych i 5 przegranych czyli dość zbliżonym rekordem do Alberta. Walki Niemca zazwyczaj obyły się bez decyzji sędziego. Teraz jest na bardzo fajnej serii 5 zwycięstw z rzędu z czego 4 walki kończył przed czasem. Christian miał okazję powalczenia w takiej federacji jak GMC, Superior FC czy RFC więc miał okazje odwiedzić wszystkie najlepsze niemieckie federacje. Warto zwrócić uwagę na ostatnią porażkę którą poniósł z Giovanni Melillo którego oglądaliśmy w Polsce w przegranej walce z Danielem Skibinskim. Tam Giovanni ustrzelił Niemca i myślę że Albert jest w stanie trafić jak Włoch i wygrać pojedynek właśnie w stójce. Zbliżone warunki fizyczne wraz z agresywnym sposobem prowadzenia pojedynku który się zapowiada będzie powodować że walka stanie się widowiskowa. Odzimkowski musi ta walkę wygrać i postarać się o spektakularne zakończenie bo tych zawodników 77kg trochę jest i przy porażce zapewne szybko okazji w KSW nie dostanie. Przy ostatniej walce otrzymał nagrodę za walkę wieczoru więc można spodziewać się walki zakończonej przez K.O./T.K.O.
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Antun Racić - Bruno Dos Santos
Zawodnik z Chorwacji tę walkę powinien wygrać, jednak nie widzę tutaj innej możliwości niż wygrana poprzez decyzję sędziów.
Przeglądając ostatnie walki Racicia w KSW można zauważyć, że jego styl prowadzenia walk to po prostu punktowanie rywali i spokojna wygrana przez decyzję. Odkąd walczy on dla federacji KSW, na 5 walk wszystkie zostały rozstrzygnięte na jego korzyść poprzez decyzję sędziów, a biorąc pod uwagę wszystkie walki - łącznie 9 ostatnich walk to 9 decyzji.
Jego rywal - Bruno Dos Santos jest mniej doświadczony, ma na koncie 10 walk, a większość wychodziła poza 3 rundę.
Moim zdaniem dobrymi typami są tutaj: walka zakończy się na punkty @1.90 oraz Racić wygra na punkty @2.25.
Jednak wybieram najbezpieczniejszą opcję, czyli:
over 2.5 rozpoczętych rund
@1.30

fortuna
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Fries vs Kita l Liczba rozpoczętych rund: Mniej (3,5) @1,4 efortuna

Waga ciężka, 5 rund. De Fries w KSW na razie niepokonany. 4 pojedynki wygrane, w tym 2 przed czasem. Ostatnia walka Anglika ponad rok temu, słaba, ale ostatecznie wygrana przed decyzję. Kita ostatnia walka w sierpniu tego roku w szybkim stylu z Michałem Andryszakiem. Anglik jeśli przegrywa to prawie zawsze przez KO/tko tylko raz przegrał przez decyzję, a też sporo zwycięstw przed czasem głównie za sprawą dobrego parteru. Masakra jak przegrywa to przed czasem, a jak wygrywa to rzadko przez decyzję. Michał ma 40 lat także w takiej wadze i wieku z kondycja w 3-4 rundzie może być źle. Kita lubi iść do przodu i mocno uderzyć i myślę że dzisiaj nie ma nic do stracenia. Ruszy do przodu i albo wóz albo przewóz. Przecież Kita ma taką pozycję że walkę jeszcze dostanie nie raz, a może dzisiaj zyskać jeszcze pas w takim wieku. De Fries jest bardzo duży ale można go ubić a Kita mocno warunkami nie odstaje. Według mnie dzisiaj maks 2-3 rundy, dlatego ten under 3,5 dorzucę do kuponu. Myślę że nie wyjdzie to po za 3 rundę, nie przy rywalu takim jak Kita, i mam oczywiście nadzieję że dzisiaj pas wróci na biodra polaka.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Antun Račić vs Bruno Augusto dos Santos: Santos 4.04 Fortuna

Co tu duzo pisac, typ niby bez sensu, ale nie o argumenty sportowe, czy statystyke tu chodzi, a o... prawo do niespodzianki. Generalnie w KSW walki praktycznie zawsze wygrywaja ostatnio faworyci, sa odstepstwa, ale nawet wowczas, sa to kursy ponizej 3.00. Dawno nie bylo sytuacji, zeby powyzej 4 cos wywalilo. No to dajemy.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Patrik Kincl vs Tomasz Drwal
Typ: Kincl wygra @1.40 fortuna
Patrik, który mial na poczatku mierzyc sie z Soldiciem lecz złapał kontuzje, a pózniej z Materla z którym Drwal przegrał, ale odwołano gale. Kincl jest juz sprawdzony w Europie na takich galach jak XFN czy ACB, jesli przegrywał to na poczatku kariery a pozniej tylko z dwoma dobrymi zawodnikami z Vemola i z Duraevem. Mial też mierzyc sie z Makhmudem Muradovem, który bardzo dobrze radzi sobie w UFC lecz nie doszło do takiej walki. Drwal walczyl w ufc, ale wtedy ci zawodnicy byli o wiele slabsi niż teraz sa. Niektórzy z nich nawet walczyli pozniej dla KSW przegrywajac. Ostatnio wygrał z Bienkowskim majac problemy, ktory tez nie walczy systematycznie tak jak Tomek.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
FRIES - KITA
Typ: 1
Kurs: 1.34
Zdecydowany faworyt wygrał ostatnich 6 walk. Fries będzie chciał obalić Kitę, gdy już to zrobi wymęczy przeciwnika, nie nedzie chciał ryzykować w stujce. Fries swoim doświadczeniem przebija wszystkich swoich rywali w KSW. Fries nie ma widowiskowego stylu, ale za to jrst bardzo skuteczny. Kita ma silne uderzenie, ale doświadczony przeciwnik skrucajac dystans nie da się rozkręcić Kicie. Walka czym dłużej będzie trwała tym większą przewagę będzie miał Fries.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Antun Račić - Santos B. Typ Antun Račić @ 1,28 Fortuna

Na KSW 57 gale wybrałem typ na zwycięstwo Recica w pojedynku z Santosem. Myślę, że jest to najpewniejszy typ na ta gale. Inne walki wg mnie są ciężkie do typowanie na czysty win. Mogą iść w dwie strony. Mam tu na myśli takie pojedynki jak: Magomedov - Kęsik, Sowiński – Mańskowski. Oraz Kincl - Drwal. Swoje walki powinni wygrać Odzimkowski, Koziorzebski, Ziółkowski i De fries. Ja jednak wybiorę według mnie tak jak napisałem najpewniejszy typ. Walka o pas. Racic - Santos. walka w kategorii koguciej. W tym pojedynku faworyt powinien spełnić oczekiwania. Na pewno w tym zestawieniu widać duża różnice doświadczenia. Santos to bardzo młody chłopak. Jak widać nie ma wielu sukcesów a teraz uzyskuje możliwość walki o pas. Wydawać być się mogło, ze jakiś wcześniejszy rywal Recica dostanie kolejna szanse pojedynku z Chorwatem, m.in. Przybysz, Wojdyła czy Stasiak. Włodarze zadecydowali inaczej, dając szanse Brazylijczykowi. Styl Recica nie jest efektowany. Najważniejsze dla niego jest wygrana, nie zwraca uwagi na styl. Walki Recicia wielu określa jako wyrachowane i nudne. Stara się skupić na słabych aspektach rywali i je eliminować. Podejrzewam, że tak samo będzie wyglądało i to starcie. Nie przewiduje niespodzianki. Nie widzę dużych argumentów po stronie Santosa. Wygląda trochę jak zapcha dziura w karcie walk. Kurs wydaje mi si ze trochę poszedł trochę w górę tym lepiej dla typu. Jest duże prawdopodobieństwo ,ze walka potrwa cały dystans. Być może Racicowi uda się wygrać przez TKO. Było baby to fajna sprawa, ponieważ Fortuna za każdy knock out na tej gali daje 10k na fundacje walki z rakiem. Ja wybieram wg. mnie bezpieczna opcje na podbicie kuponu.
 
P 405

Panfarciarz

Użytkownik
Ziółkowski - Szymański
Typ Ziółkowski kurs @1.50 fortuna

Ja dziś idę też w kierunku Ziółkowskiego. Podobał mi się w walce z Gamrotem. Moim zdaniem Ziółkowski przewyższa Szymański co najmniej o klasę i to on będzie promowany na gwiazdę KSW. Myślę że walka zakończy się zdecydowanym zwycięstwem Ziółkowskiego na punkty. Ziółkowski dużo lepszy w stójce powinien spokojnie wypunktować Szymańskiego.
Pozdrawiam
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Mańkowski - Sowiński, Mańkowski wygra przez decyzję (kurs: 2,00 Fortuna)
Mańkowski nieco odżył w KSW I jego kariera wydaje się wracać do normy. Ostatnie pojedynki to jasna zapowiedź tego, że szykuje się do walki z Normanem. Sowiński nie powinien być wielką przeszkodą, sama walka najprawdopodobniej nie skończy się przed czasem bo też nie widzę tutaj aż takiego parcia na szybkie zakończenie przez któregoś z zawodników. Kursy na Borysa cały czas spadają.
 
K 2,7K

kajime

Użytkownik
P. De Fries vs M. Kita
Typ: De Fries wins inside distance (przed czasem), kurs: 1.55 (Betsafe)

Analiza:
Poza szczęśliwym uderzeniem w 1. rundzie nie widzę żadnego innego scenariusza na zwycięstwo Michała Kity.
40 lat na karku, brak doświadczenia w rundach mistrzowskich (powyżej 3 rund), a nawet na 15 min nigdy nie zachwycał swoim cardio.

De Fries jest 6 lat młodszy, ma doświadczenie w niemal wszystkich ważnych federacjach na świecie i krzyżowane rękawice z S.Miocicem (obecnym mistrzem HW w UFC), Narkunem (obecnym mistrzem LHW w KSW) i wieloma innymi nazwiskami. W dniu walki liczy się, że będzie ok. 10 kg cięższy od rywala.

De Fries jest znacznie bardziej kompletnym zawodnikiem niż Kita. Ma dobrą stójkę i świetny jak na HW parter, a do tego cardio testowane nawet na dystansie 5 rund.

Uważam, że Kita ma tlenu na 1, max. 2 rundy, a walka potrwa do pierwszego sprowadzenia i G&P lub poddania w wykonaniu obecnego mistrza. #AndStill
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Patrik Kincl vs Tomasz Drwal
Typ: Drwal wygra @2.73 fortuna

Poszukam dziś niespodzianki i pójdę w stronę polaka. Tomasz wrócił po 5 letniej przerwie do której zmusił go stan zdrowia i wygrał pierwsza walkę z Bieńkowskim. Zrozumiałe są kursy w tym spotkaniu ale tak naprawdę o formie Czecha nie możemy zbyt wiele powiedzieć bo ostatni raz walczył 1.5 roku temu, dodatkowo Kurs trochę wystawiony na podstawie ostatnich osiągnięć czyli 3 zwycięstw z rzędu. Spodziewam się wyrównanej walki, patriotycznie zagram w stronę Tomka, bo wiem że stać go dziś na niespodziankę. Drwal jest starym wyjadaczem, 7 lat starszy od dzisiejszego rywala, z niejednego pieca jadł chleb i myślę że może kontrolować przebieg spotkania. Kilka centymetrów wyższy od Kincla, co też można zaliczyć jako plus.
 
I 203

invincible.

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
de Fries - Kita
de Fries wygra przez KO/TKO/DQ
efortuna, 2,0

Szczerze mówiąc widzę tu analogię do dzisiejszego mismatch'u GGG-Szeremeta, walka do jednej mordy (z całym szacunkiem dla Michała). De Fries walczył w życiu z o wiele lepszymi rywalami niż Kita i z nimi wygrywał, do tego warunki fizyczne wyraźnie na jego korzyść. Nie spodziewam się tutaj szarży żadnego z zawodników, zaczną spokojnie i to właśnie upływający czas będzie tutaj kluczowy. Kluczowy dla idealnego przedstawiciela legendary polish cardio, gdzie tlenu wystarcza na pół rundy. Stawiam, że de Fries ubije Kitę jakimiś młotkami w parterze pod koniec drugiej rundy.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Raćic A- Santos B
Typ - Wygrana Antuna Raćic - Fortuna 1.33

Według mnie w tej walce Antun Racic powinien sobie poradzić z Santosem, ponieważ jest on poprostu lepszym zawodnikiem, Mający większe doświadczenie A wygrana Santosa będzie dla mnie naprawdę dużym zaskoczeniem. Wydaje mi się że nie ma żadnych argumentów za Santosem. A kursik fajny na podbitke;)
 
P 3,9K

poop

Użytkownik
Sowiński - Mańkowski
Typ: 2.zawodnik wygra na punkty
Kurs: 2.00
FORTUNA

Obaj od dawna walczą w KSW, więc doświadczenie mają podobne. Do tego zbliżony bilans walk. Obaj byli mistrzami - Borys Mańkowski w kategorii półśredniej, a Artur Sowiński w kategorii piórkowej. Mimo tak imponujących historii, według mnie faworytem jest Mańkowski. Jego ostatnie dwa pojedynki zakończyły się bardzo szybko. Skąd więc typ, że wygra na punkty? Właśnie dlatego, że przeciwnik tak łatwo się nie da. Potrafi walczyć zarówno w stójce jak i w parterze. Nie będzie to łatwa walka, dlatego obstawiam, że zakończy się decyzją sędziów, ale wynik będzie jednogłośny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
De Fries vs M. Kita Phil de Fries przez KO, TKO, DSQ lub poddanie 1,65 etoto

Najlepsza opcja na czempiona mamy tutaj wszystkie możliwości skończenia przed czasem i kurs w sam raz. Obaj mega doświadczenia z niejednego pieca chlebek jedli w wielu organizacja toczyli boje. Masakra lubi zaskakiwać i będzie chcial angola wciągnąć w jego grę- czyli pewnie szarża od początku jest lżejszy powinien byc szybszy plus stójka to jest jego domena cale Zabrze dzisiaj trzyma kciuki za swojego chłopaka ale im dluzej ta walka potrwa uważam ze wyjdą atuty Phila czyli dobre kardio równa stójka parter plus dość twarda głowa i te kilogramy w klinczu zrobią robotę - dociskanie powinno zaowocować sprowadzeniem a tam umęczony Kita powinien być rozbity z góry albo całkowicie zdominowany ale Kita jest moim zdaniem juz dość wiekowy i po rozbijany z cardio miewal problemy z duzo gorszymi rywalami niz De Fries oczywiście to waga ciężka sport itp jest wstanie wygrać ta walkę ale maks. do 2 rundy potem będzie pełna kontrola mistrza KSW
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Co to bylo. Od 2 rundy goście słaniają sie na nogach. Koziorzębski przewraca się o własne nogi i nie ma sily wyprowadzić ciosu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom