>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 47: The X-Warriors (23.03.2019)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Co do Borysa to tak zaczyna się udzielac na inst,fb czy nagrywac na yt że faktycznie to po mału wyglada jakby zamieniał się w celebryte,macie przyklad dzisiaj co Borek dal mu mikrofon gadał, ta walka z Soldiciem go mocno zmienila, on juz nie wroci na najwyzszy poziom,a szkoda bo go lubilem,dzisiaj wypompowal sie w 1 rundzie, parke przetrwał i pozniej juz ledwo co oddychał, w koncu tyle miesni tez trzeba dotlenić
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co do Borysa to tak zaczyna się udzielac na inst,fb czy nagrywac na yt że faktycznie to po mału wyglada jakby zamieniał się w celebryte,macie przyklad dzisiaj co Borek dal mu mikrofon gadał, ta walka z Soldiciem go mocno zmienila, on juz nie wroci na najwyzszy poziom,a szkoda bo go lubilem,dzisiaj wypompowal sie w 1 rundzie, parke przetrwał i pozniej juz ledwo co oddychał, w koncu tyle miesni tez trzeba dotlenić
Jeszcze trochę i Borysek będzie twarzą... FAME MMA ???? Przerwa przerwą, ale sam sobie jest winny. Zaczął palić zielsko, wkręcił się w streamy, internety, jakieś inne błazenady na youtube i wszystko się kumuluje. Wystrzelał się w pierwszej rundzie i na dwie kolejne już wyszedł oddychając rękawami, co dokładnie było widać chociażby w wywiadzie po walce, gdzie ledwo co dyszał. Jeszcze te oburzenie po walce, że zrobili go w [CUT], słabo.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Szanuje bardzo Mariusza, tym bardziej za ostatni wywiad u Kostyry gdzie mówił wprost o karcie LGBT oraz o ciepłych, ale jak przeczytałem jeden z komentarzy po walce, że to pierwsze w historii MMA poddanie przez rozlane jajko to mało nie oplułem monitora. :cwl:
Tak na marginesie strasznie ludzie pojechali po Mańkowskim, Zostaje nazywany youtuberem.
Dobry ten tekst, też się uśmiałem teraz ????
A Mańkowski już jest &quot;youtuberem&quot;. Transmitował na żywo konferencję Fame MMA i tam się wypowiadał na temat poszczególnych &quot;zawodników&quot;. I tak jak ktoś napisał już wyżej, udziela się w social mediach. A to jego przemówienie na koniec to dla mnie dramat. Koleś przegrał, a wziął mikrofon i nadawał bez końca robiąc show jakby był zwycięzcą tej walki. No i oczywiście reklama swojego kanału na YT. A wszystko to przebił tekst, że idzie teraz zajarać (jakoś inaczej to ujął, slangowo). Dla mnie Mańkowski to typ pajaca i pozera i jak widać idioty, skoro sportowiec po walce mówi, że idzie sobie zapalić zielsko. Ale to tylko KSW, czyli cyrk na kółkach. Trochę jak Fame MMA, tylko oni to akurat cyrk na kółkach który jeszcze na dodatek jedzie ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szkoda mi Borysa, bo widziałem go w UFC, jednak nie w tym kierunku obrał swoją zawodową karierę co trzeba. Uważam, że dla Borysa MMA zeszło na drugi plan. Teraz liczą się nagrywki, dobra zabawa, a treningi to tylko dodatek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom