>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 32 - 31 Pażdziernik

Status
Zamknięty.
szslon 182

szslon

Użytkownik
Konkretna rozpiska, chyba najlepsza w historii KSW. Lecimy z typami, pokrótce, analizy były dość mocno rozpisane, ale mnie wyrzuciło i nie chce mi się pisać kolejne pół godziny wypocin ????

Andre Winner 1.52 @betclic ⛔ ten pojedynek to jakaś żenada!

Winner przeważy doświadczeniem, jest bardzo trudny do skończenia, wstawienie Leszka do rozpiski to raczej ukłon dla Polonii, &quot;fighterzy&quot; z którymi wygrywał Krakowski nie mają prawa nawet się umywać do Anglika.

Gamrot ✅ + Narkun ✅ ależ demolka! + Pudzianowski ⛔ = 2.66 @unibet ⛔

Przeciwnik Gamera nie zrobił wagi, Mateusz bardzo zmotywowany, kończy mu się kontrakt także zwycięstwo z Piraevem da mu mocną kartę przetargową przed ewentualnymi negocjacjami z KSW lub inną organizacją. Piraev połowa zwycięstw przez poddanie, czy jest w stanie poddać czołowego grapplera tej kategorii w Europie? Szczerze wątpie. Tomek Narkun o ile poprawił stójkę to jeśli wyjdzie agresywniej niż w pierwszej walce spokojnie ogra Reljicia, który ślizga się na decyzjach od początku występów dla KSW. Pudzian jeśli nie będzie się wdawał w jakieś niepotrzebne wymiany z Grahamem, to zapasami ugra tutaj wiele, myślę że nawet może skończyć Australijczyka pod koniec walki.

Włodarek ⛔ komentarza brak + Wallhead ✅ = 2.38 @bah ⛔

Miejmy nadzieję że Komar poprawił słabe cardio widoczne w ostatniej walce z Bajorem, Oli to solidny fighter ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Michał mając jakieś większe aspiracje takich zawodników jak Anglik musi ogrywać bez problemu. W walce Moks - Wallhead zaważą lepsze warunki i dobre judo oraz TDD Wallheada, wystarczy że nie będzie się pchał mocno do kulanek z Rafałem a scenariusz tego pojedynku będzie wyglądał podobnie jak w walce Saidova z Moksem.

Jednym słowem - KIEPŚCIZNA
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Widze ze lekki bol Kulti sprawia chlopakom. Zazdrosc. Kolo przystojny. Foczki maja mokro na jego widok. to nie dziwi.Fejm i hajs sie zgadza. Pisanie ze parter ma slaby to kpina. Kulti to top BJJ na swiecie. Polski Palhares. Poprawil ostatnio stojke. Zajebista forma jest. Podda Wallheada w pierwszej rundzie. Grac na Moksa nic sie nie bac.
Krakowski da kozacka walke. To gosc ktory nie wymieka na robocie. Bedzie duzo stresu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom