>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KS poker

M 0

mokasyn

Użytkownik
Witam. Czy wiecie moze jaka jest minimalna wypłata z pokerroomu KS poker (Bossmedia) na moneybookers? Wpłaicilem sobie jedynie 7.5 USD i mam juz 19. Czy musze zbierac do 20 EURO czy moge wyplacic bez problemow to co mam? Czy dlugo trzeba czekac na wyplate z tego pokerroomu i czy trzeba slac im dokumenty, jesli wczesniej skladalo sie depozyt? z gory dziekueje za odpowiedz.
 
chemical 0

chemical

Użytkownik
witam,
na stronie KSPoker jest napisane że min wypłaty to 20Units. Dziwne, nigdy sie z czymś takim nie spotkałem. Może dlatego, że nigdy nie grałem w sieci Boss Media. Jednakże zasady wpłaty/wypłaty są pewnie podobne do innych pokeroomów. Jeśli chcesz wypłacić kase przez MB, to mam nadzieje że te 7USD wpłacałeś właśnie tą drogą. W innym przypadku raczej nie masz szans.
Jeśli chodzi o sprawy z weryfikacją tożsamości to chyba przy składaniu depozytu nie wysyłałeś im skanu dowodu?;) Oczywiście przy wypłacie oni o to poproszą no chyba, że już wcześniej robiłeś wypłate z jakiegoś roomu z Boss Media. Jeśli tak i jeśli wysyłałeś skan dowodu itp to powinni mieć to już zaksięgowane w bazie danych całej sieci. Tak mi sie wydaje. ????
pozdrawiam
 
Do góry Bottom