>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Koszykarskie typy Rambo

rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Na dzisiaj liga NBA zaoferowała nam 7 spotkań. Najciekawszym pojedynkiem wydaje się być spotkanie w Los Angeles gdzie miejscowi Clippers podejmą Golden State Warriors do którego składu wreszcie został włączony DeMarcus Cousins. Ja jednak ten mecz typersko całkowicie odpuszczam, gdyż w nowym ustawieniu może się to różnie skończyć. Linie na pkt są bardzo wysoko ustawione, Clippers mają serię porażek, GSW są na zwycięskim streaku. Mecz na pewno do oglądania, jednak dla mnie nie do typowania, ewentualnie coś live przy dobrych kursach. Ciekawie może być też w Moda Center gdzie Portland podejmą Nowy Orlean. Ja jednak skupię się na innych spotkaniach. Orlando dzisiaj podejmie Brooklyn Nets. Obowiązkiem na ten mecz są typy w stronę Nikoli Vucevic&#39;ia czyli centra gospodarzy, jednocześnie pierwszego punktującego i 1 opcję strzelecką ekipy z Florydy. Vucevic w tym sezonie notuje najlepsze statystyki w karierze. 20,2 PPG 11,9 RPG i prawie 4 asysty na mecz przy ponad 52% z gry oraz 38% za 3 może robić wrażenie. Linia wystawiona jest dobrze, ale jak zobaczymy jak Vucevic gra vs Jarett Allen po prostu trzeba grać over. Nie ma co ukrywać, że center gości potrafi dać efektowne czapy( bloki na LeBronie czy Giannisie) ale obrońcą jest bardzo słabym i każdy środkowy który potrafi coś więcej niż layupy i dunki wykorzystuje swoją przewagę niemiłosiernie.

https://www.statmuse.com/musings/nikola-vucevic-has-averaged-257-points-120-rebounds-and-30-assists-in-3-215adb26

Kolejnym typem na dzisiaj jest dodatni handicap na Memphis. +10,5 to naprawdę spoko opcja się wydaje, Boston nie gra dobrze w tym sezonie, a 1 wygrana z Toronto do mnie nie przemawia. Memphis może dzisiaj nie stać na wygraną, ale myślę, że mecz będzie równy a handicap wydaje się być spory. I ostatni mój typ na dziś to Rudy Gobert z Utah.
Tristan Thompson (left foot soreness) has been ruled out of Friday&#39;s game vs. the Jazz.
Tym oto sposobem Cleveland zostaje z 1 nominalnym środkowym Ante Zizicem. Nie te warunki, nie te doświadczenie co Gobert. Francuz ostatnio bardzo dobra forma, świetny na deskach, dzisiaj jak po 24 minutach nie będzie pozamiatane to nie widzę innej opcji jak pokrycie overa przez tego pana. Kevin Love, John Henson, Larry Nance, Tristan Thompson z jakichś powodów nie zagrają. Łącznie to jest ponad 30 zbiórek w meczu. Ante Zizic pod koszem + dziadek Channing Frye. Ja tego nie widzę. Gobert robi dzisiaj jakieś 20 + 20. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

# 1
Nikola Vucevic over 36 pkt + zbiórki + asysty @ 1,83 -&gt; Betsson✅
Stawka:6,5j
Wygrana:11,90j
# 2
Boston Celtics - Memphis Grizzlies(+10,5) @ 1,95 -&gt; Betsson✅
Stawka:4,5j
Wygrana:8,78j
# 3
Rudy Gobert over 34,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,83 -&gt; Betsson✅
Stawka:4,5j
Wygrana:8,24j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Wrzucam teraz 1 typ, bo wychodzę. Na NBA powinienem się pojawić koło 1 i napisać trochę ;-)
# 4
Leicester Riders - Plymouth Raiders over 161,5 @ 1,85 -&gt; Betsson✅
Stawka:3,5j
Wygrana:6,48j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Konsekwentnie jadę z grą na centrów. Dzisiaj w Phoenix miejscowi Suns podejmą zespół z Minnesoty. Revenge game we własnej hali za porażkę 2 dni temu na wyjeździe. Słońca znowu będą bez swojego startera- centra i zarazem 1 draftu DeAndre Aytona

1087785776295796736). Dodatkowo raczej dziś nie zagra Richaun Holmes. W taki oto sposób, Suns zostają z 1 nominalnym środkowym. Dragan Bender dzisiaj stanie na przeciwko KAT&#39;a. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby Chorwat powstrzymał centra gości. Dodatkowo po stronie gości niepewny występu jest Jeff Teague, co dodatkowo sprawia że Towns powinien oddać więcej rzutów. W tym sezonie 2 razy zawodnik gości pokrywał tę linię. Dzisiaj ponownie gram w jego stronę. 2 dni temu fatalna 2 połowa i zdobyte bodajże tylko 2 pkt, dziś powinno być lepiej. Gram na pkt i zbiórki z oferty Betsson. 2 typ kieruję w stronę Kings. 9,5 bez Leonarda to w mojej opinii spory handicap. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
# 6
Karl Anthony Towns over 39,5 pkt + zbiórki @ 1,83 -&gt; Betsson
Stawka:6,5j
Wygrana:

$ 7
Toronto Raptors - Sacramento Kings(+9,5) @ 1,90 -&gt; Betsson
Stawka:3,5j
Wygrana:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ostatnio mało czasu na wszystko, dawno mnie nie było.
# 8
Ura Basket - Kauhajoen Karhu over 169,5 @ 1,84 -&gt; Betsafe✅
Stawka:4,5j
Wygrana:8,28j

@up edit
# 6
Karl Anthony Towns over 39,5 pkt + zbiórki @ 1,83 -&gt; Betsson✅
Stawka:6,5j
Wygrana:11,90j

# 7
Toronto Raptors - Sacramento Kings(+9,5) @ 1,90 -&gt; Betsson⛔
Stawka:3,5j
Wygrana:0j
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Świetne te typy na zbiórki w meczu Bostonu z Charlotte. Sam pograłem u ruskich. Nawet jak nie wejdą, to takie kursy lubię grać, bo 21 zbiórek na 2 zawodników vs ekipa w której jakiegoś konkretnego reboundera nie ma, to warto mimo wszystko.
Nie mam dzisiaj weny, ani czasu na długą analizę. Gram na środkowego z Nowego Orleanu. Szpital konkretny w ekipie gospodarzy. Jokic/Millsap/Plumlee to będzie ciężki matchup, jednak dzisiaj sądzę że para Holiday &lt;-&gt; Okafor odda bardzo dużo rzutów i nawet przy słabej skuteczności pokryje center linie. Dlaczego ?
Anthony Davis (finger), E&#39;Twaun Moore (rest), Nikola Mirotic (calf), Julius Randle (ankle) and Elfrid Payton (ankle) have all been ruled out for Wednesday&#39;s game against the Nuggets.
Łącznie daje to 88 pkt/mecz, i ponad 60 rzutów na mecz. Ktoś to musi przejąć. Dzisiaj Pelicans dysponują 2 wysokimi, prócz Okafora zostaje Diallo który raczej zaufania u Gentry&#39;ego nie ma. Wybrałem opcję pkt + zbiórki na linii 31 bo uważam, że Pelicans postawią jakiś tam opór i więcej niż 12 pkt nie przegrają. Holiday to 1 strzelba na dzisiejszy mecz i odda myślę naprawdę sporo rzutów, ale Okafora też uruchomi.
Jeszcze gram Minnesotę z handi ale to już bez analizy ;-) Pozdrawiam i udanej nocy.

Jahill Okafor over 31 pkt + zbiórki @ 1,83 -&gt; Betsson
7j

Minnesota(-3,5) - Memphis @ 1,95
3,5j
 
Do góry Bottom