>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Korupcja w sporcie

celahim 4

celahim

Użytkownik
Także Lech wiedział co robił robiąc fuzję z Amicą.
Oczywiscie, ze tak.. Tak naprawde, to w ekstraklasie gra teraz Amica Poznan, bo Nowy Lech przejal tradycje i historie starej Amici. Gdyby nie ta smieszna fuzja, Lech tulal by sie teraz po 3 lidze, w dodatku teraz z zarzutami korupcyjnymi. Łaczac sie z Amica, odcial od siebie cala( czesto brudna) przeszlosc starego Lecha.
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
eee chyba nie... WISŁA, Legia i Polonia Bytom są czyste. To, że teraz padł ktoś z Lecha to nagle każdy?!


Jezlei uwazasz ze to kluby sa w pelni czyste , nic nie kupily nic nie sprzedaly to gratuluje poczucia humore chlopie
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dzis zostala ztrzymana kolejna osoba zwiazana z Poznanskim Lechem, jest to byly pilkarz tego klubu Waldemar Kryger, jest podejrzewany o ustawianie meczow Kolejorza. Kryger to byly reprezentant Polski (piec wystepow) gral rowniez w Bundeslidze (Vfl Wolfsburg).
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
z bólem serca ale muszę przyznać że Wisła czysta nie jest... jeszcze za czasów Ryśka Czerwca działy się cuda, przypomnę wam dziwny mecz przegrany przez Wisłę na Petro Płock (jeśli dobrze pamiętam tak się chyba wtedy Wisła Płock nazywała) 1:2 albo jeszcze wcześniej jak Wisła się podkładała Legii na Reymonta jak ta szła na mistrza... U NAS NIE MA CZYSTEGO KLUBU!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzis zostala ztrzymana kolejna osoba zwiazana z Poznanskim Lechem, jest to byly pilkarz tego klubu Waldemar Kryger, jest podejrzewany o ustawianie meczow Kolejorza. Kryger to byly reprezentant Polski (piec wystepow) gral rowniez w Bundeslidze (Vfl Wolfsburg).
Nie Waldemar Kryger, tylko Waldemar K.

U NAS NIE MA CZYSTEGO KLUBU!
Niestety muszę się zgodzić.


Lechowi nic zrobić nie mogą. Przejęli HISTORIĘ I TRADYCJĘ WKP, natomiast prawa licencyjne AMIKI, z tego powstał KKS.


PS. Ciekawią mnie ludzie uważający się za kibiców Wisły, którzy ciągle wyzywają kibiców Lecha od kuchenkorzy. Przypomnieć wam waszą, piękną historię?


NIGDY NIE ZEJDĘ NA PSY!
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Jeszcze do nie dawna wmawiałem sobie , ze Motor Lublin nie jest w to zamieszany i śmialem si z tego bo wiedzialem ze zamieszany jest kazdy i nie dawno rozwiano moja watpliwosci
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
z bólem serca ale muszę przyznać że Wisła czysta nie jest... jeszcze za czasów Ryśka Czerwca działy się cuda, przypomnę wam dziwny mecz przegrany przez Wisłę na Petro Płock (jeśli dobrze pamiętam tak się chyba wtedy Wisła Płock nazywała) 1:2 albo jeszcze wcześniej jak Wisła się podkładała Legii na Reymonta jak ta szła na mistrza... U NAS NIE MA CZYSTEGO KLUBU!
o meczu z Legia to wiedza wszyscy ktorzy maja wiecej niz 20 lat, co do tego meczu z Petro to chyba faktycznie byl jakis smrod po tym meczu ale o sprzedaniu go nieslyszalem (jak masz jakies dokladniejsze info to prosilbym o PW) ale wypowiedz Hajduka potraktowalem tak ze chodzi o okres w ktorym korupcja jest scigana (od 2002 bodajrze)
Nie Waldemar Kryger, tylko Waldemar K.

Waldemar Kryger a nie Waldek K. tak samo jak Piotr Reiss a nie Pan R. (wszyscy wiemy o kogo chodzi wiec po co ta obluda)

Niestety muszę się zgodzić.


Lechowi nic zrobić nie mogą. Przejęli HISTORIĘ I TRADYCJĘ WKP, natomiast prawa licencyjne AMIKI, z tego powstał KKS.

jest to nielogiczne (jesli sie robi jakas fuzje czyli przejecie przejmuje sie aktywa (historia, tradycja ) jak i pasywa (miedzy innymi dlugi czy zarzuty jakie moga ciazyc na danej spolce).... jest to poprostu przekret prawny niestety jak widac w naszym prawie mozliwy
PS. Ciekawią mnie ludzie uważający się za kibiców Wisły, którzy ciągle wyzywają kibiców Lecha od kuchenkorzy. Przypomnieć wam waszą, piękną historię?


NIGDY NIE ZEJDĘ NA PSY!
w tym temacie byla prowadzona dyskusja merytoryczna, ale wiedzialem ze z Twoja kolejna wypowiedzia sie to zmieni, nikt tu Lecha nie nazwal &#39;kuchenkorzem&#39; no ale Ty musiales sie wyzalic i wpisac tekst o psach... bynajmniej nie zaskoczyles mnie, nie spodziewalem sie niczego innego po Tobie (a tak btw to kibice w czasach komuny nie mieli nic do gadanie a fani Kolejarza mogli nie zgodzic sie na fuzje z Amica o czym wybitnie swiadczy przyklad Slaska Wroclaw i jego kibicow ktorzy pogonili objazdowy cyrk Drzymaly pomimo ze mogli grac w P. UEFA /swoja droga wiadomo kto na tym skorzystal... mowienie ze Lech wywalczyl prawo startu w wyzej wymienionym pucharze to naduzycie/)..... no ale to przeciez my mamy kompleksy co nie Jacus
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
PS. Ciekawią mnie ludzie uważający się za kibiców Wisły, którzy ciągle wyzywają kibiców Lecha od kuchenkorzy. Przypomnieć wam waszą, piękną historię?
NIGDY NIE ZEJDĘ NA PSY!
WISŁY tylko? Nigdy tak nie pisałem i nie widzę by ktoś inny tutaj pisał coś podobnego, ale... uderz w stół a nożyce się odezwą... Nigdy nie pisze Amica Poznań, itp, ale o fuzji wspominam w normalny sposób jakiś, a nie w celu napinki.
Każdy w historie, przeszłość patrzy, politycy też także widać jak jest.
Za ery Bogusia nie było żadnej korupcji i chwała mu za to.
Co do Petro Płock jakieś źródło mógłbym prosić?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
w tym temacie byla prowadzona dyskusja merytoryczna, ale wiedzialem ze z Twoja kolejna wypowiedzia sie to zmieni, nikt tu Lecha nie nazwal &#39;kuchenkorzem&#39; no ale Ty musiales sie wyzalic i wpisac tekst o psach... bynajmniej nie zaskoczyles mnie, nie spodziewalem sie niczego innego po Tobie (a tak btw to kibice w czasach komuny nie mieli nic do gadanie a fani Kolejarza mogli nie zgodzic sie na fuzje z Amica o czym wybitnie swiadczy przyklad Slaska Wroclaw i jego kibicow ktorzy pogonili objazdowy cyrk Drzymaly pomimo ze mogli grac w P. UEFA /swoja droga wiadomo kto na tym skorzystal... mowienie ze Lech wywalczyl prawo startu w wyzej wymienionym pucharze to naduzycie/)..... no ale to przeciez my mamy kompleksy co nie Jacus
Tylko i wyłącznie wyprzedziłem fakty. Przecież to normalne, że zaraz by ktoś napisał wyzywające teksty. Mamy demokrację i mogę pisać co mi się tylko podoba. A, że chciałem pokazać innym &quot;kibicom&quot; jakie są fakty, to inna sprawa.

PS. Martwi mnie, że są równi i równiejsi. Na was po prostu nic złego napisać nie można. I taka jest prawda. I błagam, nie gadaj farmazonów , typu macie kompleksy. Prawda w oczy kole, kto ma kompleksy.


Wracając do tematu:

Ciekawi mnie kto zgłosił się dobrowolnie do Prokuratury, bodajże ta osoba miała 24 zarzuty, jednak chciała &quot;zmniejszyć wymiar kary&quot; poprzez sypanie innych.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tylko i wyłącznie wyprzedziłem fakty. Przecież to normalne, że zaraz by ktoś napisał wyzywające teksty. Mamy demokrację i mogę pisać co mi się tylko podoba. A, że chciałem pokazać innym &quot;kibicom&quot; jakie są fakty, to inna sprawa.
PS. Martwi mnie, że są równi i równiejsi. Na was po prostu nic złego napisać nie można. I taka jest prawda. I błagam, nie gadaj farmazonów , typu macie kompleksy. Prawda w oczy kole, kto ma kompleksy.

Wracając do tematu:
Ciekawi mnie kto zgłosił się dobrowolnie do Prokuratury, bodajże ta osoba miała 24 zarzuty, jednak chciała &quot;zmniejszyć wymiar kary&quot; poprzez sypanie innych.
Szczerze mówiąc, to mnie rozbawiłeś tym postem, bo napisałeś wszystko co można tobie zarzucić, ale mniejsza z tym.
Wracając do tematu to w &quot;procederze korupcyjnym&quot; brała udział większość (nie chcę pisać wszyscy) piłkarzy. Od 1.ligi zwanej teraz Ekstraklasą, gdzie wchodziły w grę grube pieniądze do C klasy - za przysłowiową &quot;flaszkę&quot;. A łapanie gwiazd lat 90. wcale mnie nie dziwi, bo po przeczytaniu chyba w PS &quot;afery Wdowczyka&quot; byłem przekonany, że powpadają kolejne &quot;tuzy&quot;
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Nie ma co juz wiecej rozmawiac i sie klocic. Lech nie zostanie oskarzony, dzieki fuzji, ktora mozliwa jest chyba tylko w naszym kraju.
Smieszy mnie teraz podejscie kibicow i dzialaczy z Poznania. Wszyscy placza, ze ich ikona tez jest w to zamieszana. Nikt sie oczywiscie niczego nie spodziewal. A oswiadczenie dzialaczy na temat zatrzymania to juz w ogole smiechu warte:
Ponadto informujemy, że niezależnie od przyczyn zatrzymania Piotra Reissa, KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym Stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie może ponosić żadnej odpowiedzialności dyscyplinarnej za czyny popełnione przez zawodników WKP Lech Poznań.
Caly czas mowia, ze sa Lechem. Przychodzi pierwsza wpadka i nagle Lechem juz nie sa, bo przeciez zrobili fuzje z Amica i zadnych konsekwencji nie ponosza, bo tak naprawde sa Amicą. Ciekawe, czy KKS Lech zrzeka sie tez tytulow mistrza Polski i pucharow Polski zdobytych przez Lecha Poznan czy WKP Lech.

Czekam teraz tylko na zatrzymania mojego ulubionego rudzielca Z.B. z klubu, ktory jest najrowniejszy ze wszystkich, bo oni to dopiero swoich czynow nie odpokutowali.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;Piotr R. po przesłuchaniu zwolniony do domu!

Wrocławska Prokuratura Krajowa postawiła zarzuty korupcyjne Piotrowi R. - piłkarzowi Lecha Poznań. Dotyczą one przyjmowania łapówek i namawiania do ich wręczania w sezonie 2003/2004 - poinformował prokurator Edward Zalewski. Nie chciał jednak ujawnić liczby zarzutów ani łącznej kwoty łapówek. Oscylowały one jednak powyżej 100 tysięcy złotych - dodał prokurator. Piotr R. częściowo przyznał się do zarzutów, złożył obszerne wyjaśnienia i potwierdził stan faktyczny ustalony przez prokuratora. Po trwającym ponad 3 godziny przesłuchaniu został zwolniony do domu. Musi zapłacić jednak 170 tysięcy złotych.Teraz chyba ruch należy do Lecha Poznań, który zapowiadał zawieszenie R. w prawach zawodnika. Z Piotrem R. nie udało mi się porozmawiać po zakończeniu przesłuchania bo policjanci wyprowadzili go w momencie gdy prokurator Zalewski rozmawiał z dziennikarzami. Przed wejściem do prokuratury mówił, że nie wie co ma powiedzieć kibicom.
Tymczasem nadal przesłuchiwany jest Przemysław E., były członek zarządu Lecha Poznań, który wczoraj usłyszał cztery zarzuty korupcyjne . Natomiast jutro zarzuty ma usłyszeć zatrzymany dzisiaj były piłkarz Lecha Waldemar K. &quot;

http://pilkarskamafia.blogspot.com/

p. s.

Jacekk: &quot;Tylko i wyłącznie wyprzedziłem fakty. Przecież to normalne, że zaraz by ktoś napisał wyzywające teksty. Mamy demokrację i mogę pisać co mi się tylko podoba. A, że chciałem pokazać innym &quot;kibicom&quot; jakie są fakty, to inna sprawa. &quot;

zaczales pisac prowokacyjne teksty zeby nikt inny ich nie napisal przed Toba...no to jest argument

&quot;Przeciez to normalne...&quot; nie kreuj normy na ksztalt wlasnego zachowania, dla wielu osob normalna jest merytoryczna dyskusja, niestyty zdarzaja sie takie jednostki jak Ty

To koniec mojej dyskusjii z Toba i nie chodzi tu o roznice pogladow tylko o roznice poziomu wypowiedzi.


aha jeszcze jedno, pisalem wczesniej gdzies ze korupcja scigana jest od 2002 a w rzeczywistosci ustawa ta weszla w zycie w roku 2003, moj drobny blad
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kolejne kluby: Górnik Zabrze i Odra Wodzisław mogą być zamieszane w aferę korupcyjną. Pierwszy raz czytam, żeby właściciel klubu w pewnym sensie strzelał sobie bramkę samobójczą....

http://www.sportslaski.pl/Sponsor-pograza-Soche,sport-slaski,5111,info.html

bez komentarza...
wbrew pozora mozna w tym dostrzec jakas mysl przewodnia, Rojek ma narazie 20% udzialow w Odrze, jesli chialby wykupic wiecej to przydalaby mu sie pewnosc ze klubu nie dotknie afera korupcyjna, cos znalazl wiec wie ze to niemozliwe, woli wystawic teraz to na swiatlo dzienne, niech prokuratura zrobi z tym porzadek, nawet spusci Odre do 1 ligi (wtedy kolejne udzialy kupilby pewnie taniej) i moglby zainwestowac w klub by wrocic do ekstraklasy a pod wzgledem korupcjii mieli by czysta karte nawet jakby nowe sprawy wyszly na jaw (nie mozna ukarac drugi raz za to samo czyli korupcje).... jest to tylko moja teoria i do tego troche klucaca sie z abolicja ktora ponoc ma wejsc 1czerwca, no ale inaczej trudno to tlumaczyc

a tu jeszcze jeden artykol e Reissie
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Piotr-R-w-grudniu-ja-bede-nastepny,wid,10809470,wiadomosc.html?ticaid=1770b
szczyt obludy i hipokryzii...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Panowie jak już łapią takich ludzi jak Piotrek Reiss to ja już nie mam pytań do Polskiego sportu ... Kto tu jest czysty ? Komu można ufać ? Już chyba nikomu ... Niech ich wszystkich zamykają ! A niech na boiska wybiegają młodzi i &quot;czyści&quot; zawodnicy, którzy z korupcją nie mają nic wspólnego ! Reiss i po co Ci to było ? Teraz zamiast ikoną klubu będziesz antybohaterem :]
A co do Odry to wiedziałem że tak będzie ... Przecież ile razy już tak było że Odra w rundzie jesiennej zapewniała sobie utrzymanie, zdobywając określoną ilość pkt. a na wiosnę spadała na miejsca zaraz nad spadkiem ? :] Działanie było proste, na jesień zbieramy pkt. a na wiosnę sprzedajemy mecze i klub nie ma długów :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tylko i wyłącznie wyprzedziłem fakty. Przecież to normalne, że zaraz by ktoś napisał wyzywające teksty. Mamy demokrację i mogę pisać co mi się tylko podoba. A, że chciałem pokazać innym &quot;kibicom&quot; jakie są fakty, to inna sprawa.

PS. Martwi mnie, że są równi i równiejsi. Na was po prostu nic złego napisać nie można. I taka jest prawda. I błagam, nie gadaj farmazonów , typu macie kompleksy. Prawda w oczy kole, kto ma kompleksy.


Wracając do tematu:

Ciekawi mnie kto zgłosił się dobrowolnie do Prokuratury, bodajże ta osoba miała 24 zarzuty, jednak chciała &quot;zmniejszyć wymiar kary&quot; poprzez sypanie innych.
ucho wykręcić pasy na dupe i do spania ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
A wracając do sprawy Lecha to wynika z tego że Lech jest jedynym klubem w Polsce który nie jest zamieszany w korupcje i ma w 100% czyste konto. No bo przecież odcinają się od czynów tego poprzedniego Lecha, a że grają na licencji Amici której zarzuty pewnie dawno już się przedawniły to idąc w tym kierunku też są czyści. Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi. Nie ma to jak się połączyć z innym klubem historię korupcyjną mieć &quot;czystą&quot;, ale za to przypisywać sobie historyczne tryumfy...
 
Do góry Bottom