>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korona Kielce - Legia Warszawa 29-04-2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Korona Kielce - Legia Warszawa

kursy toto-mix: (1) 3.30 - (X) 3.10 - (2) 2.05 - (1X) 1.52 - (X2) 1.18

analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Kielcach. Wczoraj Wisła zagrała dla Korony pokonując Amicę z która kielecka drużyna walczy o trzecie miejsce i europejskie puchary, a dziś Korona ma okazję się zrewanżować pokonują Legię. Obecnie jeden punkt straty do Amici to nie jest dużo i mogą go zdobyć już w tym meczu. Po kilku zwycięstwach Legii przyszedł czas w końcu na stratę punktów przez stołeczną drużynę bo każda dobra passa ma swój koniec... Korona w poprzedniej kolejce pokonała właśnie Wisłę Kraków praktycznie odbierając im nadzieję na mistrzostwo które teraz mogą przywrócić. W tym ciekawym meczu nie zagra jednak kat Wisły i jeden z czołowych graczy Korony - Gajtkowski, nie wystąpi w tym meczu również Marcin Kaczmarek. Ze strony Legii również nie mogą zagrać wszyscy podstawowi zawodnicy - nie zagra najlepszy na wiosnę strzelec Dawid Janczyk oraz obrońca Mussa Ouattara. Powraca natomiast świetny brazylijczyk Edson. Problem Legii obecnie polega na tym że właściwie nie ma takiego napastnika który strzelał by bramki regularnie. Piotr Włodarczyk jakoś się zablokował a od Szałachowskiego który prawdopodobnie zastąpi Janczyka nie można wymagać za wiele. Liczył bym tu na drugiego z brazylijczyków - Rogera który mimo że jest pomocnikiem ostatnio często strzela bramki. W kieleckim zespole poza Gajtkowskim jest jeszcze Piechna który wie jak się bramki strzela ale myślę że najlepsza obrona w lidze nie pozwoli mu na zadużo. Legia będzie chciała odegrać się za porażkę w Kielcach w Pucharze Polski (jeszcze na starym stadionie) kiedy to przegrała 0:3 po dogrywce i odpadła z dalszej rywalizacji. Trudno tu wskazać faworyta ale dla mnie prawie pewne jest że warszawiacy stracą punkty. Bardzo możliwy jest też under ponieważ jak wspomniałem nie zagrają główne armaty obu klubów (Gajtkowski, Janczyk) a obrona Legii dużo bramek nie traci (we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie starcili 5 bramek). Mój typ: 1X i under.


Piszcie co sądzicie o tym meczu. Pzdr
 
K 0

kacap

Użytkownik
Kolejny ciekawy mecz w OE. Osobiście wydaje mi się że w tym meczu padnie remis. Myśle tak ponieważ zarówna jedna i druga drużyna wygrywa często mecze przy dużym farcie. W poprzedniej kolejce Korona fartownie pokonała Wisłe, natomiast Legia pokonała Zagłębie. Po za tym obie drużyny grają bez swoich najlepszych graczy. Stawiam remis bezbramkowy do połowy, natomiast po przerwie obie drużyny strzelą po jednej bramce. Pozdrawiam
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
WYNIK 2-2


bramki:

Korona: Robak 20., Bonin 41.
Legia: Choto 49., Włodarczyk 90.


Tak więc Koronie bardzo mało brakło aby po Wiśle pokonać Legię. Ale widać że kielczanie są w formie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom