>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kontrowanie

glorusek 13

glorusek

Użytkownik
Witam czy dobrze pojmuje pojecie kontrowania?
Stawiam zaklad po kursie 1.5 za 10zl, do wygrania 15
Okazuje sie se pewnie wtopie i wtedy na live stawiam na ta druga ekipe po podobnym kursie za 20zl, wtedy wygrywam powieddzmy 30zl i wtedy teoretycznie jestem na 0? Dibrse kombinuje?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dibrse kombinuje?
Źle kombinujesz. Bo postawiłeś te 20 zł, a jednak mecz sie tak ułożył, że ta drużyna na którą postawiłes 20 zł przegrywa i Ty przegrywasz 20 zł, a w poprzednim zakładzie wygrywasz 5 zł. Jesteś 15 do tyłu. Nie na tym polega kontra.
Stawiasz np na drużynę A 100 zł po kursie 1,70. Do wygrania 70 zł (jeśli grasz za granicą). W trakcie meczu ta drużyna A tak leje drużyne B, że jest na nią juz kurs 10. I wtedy grasz za 20 zł do wygrania 200 zł. Co by się nie stało masz ✅ W skrócie tak to wygląda. Wszystko zależy od tego za ile zagrałeś i po jakim kursie przed meczem.
 
Q 49

quru

Użytkownik
Ja obecnie zastanawiam się czy kontrować. Mam takie coś 3€ do wygrania 88€. Wygram jeśli w mecz Apollon-Legia nie padnie 2. bramka (zostało 40 minut meczu). Jeśli nic nie postawie to mogę zyskać 85€ lub stracić postawione 3€. Tu mogę skontrować grając np. za 10€ na to, że padnie 2 gol (obecny kurs 1.36) tak aby bez względu na wynik być na plus czyli np. za 10€, a jeśli chcę mieć pewny większy zysk to za ok. 60€ mam pewnie ok. 15€ zysku.
 
Do góry Bottom