>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Konto syna u bukmachera

Q 3

qba107

Użytkownik
Witam. Czy może orientujecie się czy jest możliwość u jakiegoś buka internetowego podać konto bankowe niepełnoletniego? Tzn chce zarejestrować konto w buku na mnie, a podać konto internetowe syna (16 lat, ma możliwość przelewów on-line, a ja nie i dlatego było by to o wiele praktyczniejsze). Orientujecie się?
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Witam. Czy może orientujecie się czy jest możliwość u jakiegoś buka internetowego podać konto bankowe niepełnoletniego? Tzn chce zarejestrować konto w buku na mnie, a podać konto internetowe syna (16 lat, ma możliwość przelewów on-line, a ja nie i dlatego było by to o wiele praktyczniejsze). Orientujecie się?


z tego co sie orientuje to wplacic mozesz w nie ktorych bukach od osoby 3 a wyplacic musisz do siebie lecz musisz byc zweryfikowany poznie tzn pewnie wplata z twojego konta d.o itp
 
M 0

moody

Użytkownik
W Expekcie miałem podobną sytuację (konto na siostre, byłem nieletni i wpłacałem/wypłacałem na swoje konto) i nie robili nigdy żadnych problemów.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
jak wygrasz za duzo to moga ci zablokowac konto i sprawdzic dokladnie i wtedy beda mieli podstawe do blokady konta i konfiskaty wszystkich srodkow
 
Do góry Bottom