>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konto Fortuna - konto bankowe

D 7

dzonero

Użytkownik
Witam. Chcę zrobić konto na eFortuna.pl, mam 18 lat, ale nie posiadam konta bankowego. Czy jest możliwość posiadania konta na swoje imię i nazwisko i wysyłania pieniędzy na numer bankowy, który jest na mojego brata (chodzi o to czy imię i nazwisko z rachunku musi się zgadzać z tym z Fortuny, czy nie da się tego wykryć - pieniądze chcę wpłacać mTransferem)? Bank to mBank. Pozdrawiam
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam. Chcę zrobić konto na eFortuna.pl, mam 18 lat, ale nie posiadam konta bankowego. Czy jest możliwość posiadania konta na swoje imię i nazwisko i wysyłania pieniędzy na numer bankowy, który jest na mojego brata (chodzi o to czy imię i nazwisko z rachunku musi się zgadzać z tym z Fortuny, czy nie da się tego wykryć - pieniądze chcę wpłacać mTransferem)? Bank to mBank. Pozdrawiam
A nie lepiej po prostu założyć swoje konto bankowe, skoro masz 18 lat? Generalnie to nie od Fortuny zależy, czy takie coś przejdzie, a od mBanku. Wpłaty nie są istotne, bo nawet mógłbyś wpłacać w punkcie, ale i tak używając transferuj (teraz się nazywa ten pośrednik inaczej jakoś) nie widać danych wpłacającego. Sęk w tym, że gdy zlecisz wypłatę to Fortuna wyśle je na Twoje dane, a na konto brata. W efekcie czego przelew pójdzie na Jana Kowalskiego, a właścicielem konta jest Piotr Kowalski. Bank może wtedy cofnąć przelew, bo przecież dane odbiorcy się nie zgadzają i już sobie tylko problemów możesz narobić. Czy warto w ogóle kombinować, będąc pełnoletnim?
 
T 0

tumek_basior

Użytkownik
Właśnie, nie wiem dlaczego chcesz przelewać na cudze konto bankowe. Założenie konta np. w Raiffeisen to kwestia 5 minut. A miesięczny koszt to max.3zł.
 
Do góry Bottom