>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kontakt

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kontakt z firmą Betsson
Betsson oferuje obsluge klienta 24 godziny na dobe. Jesli Twój problem pojawi sie poza godzinami urzedowania obslugi klienta w Twoim kraju, zawsze mozesz skontaktowac sie z nami w jezyku angielskim dzwoniac pod numer:
+356 22603000
lub wysylajac do nas wiadomosc na adres:
[email protected].
Zrobimy co w naszej mocy aby odpowiedziec na Twoje zapytanie najszybciej jak to tylko mozliwe.
Firma Betsson oferuje swoim klientom kontakt za pomocą usługi live chat w kilku językach, w tym również po polsku.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
W weekend polski live chat był niestety niedostępny, w pn wszystko było już ok. Po wejściu na chat po ok. 7-8 min połączyłem się z konsultantem. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze więc nie mam zastrzeżeń.
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
Co do mailowego supportu pełen profesjonalizm. Bardzo obszernie i konkretnie wytłumaczono mi gdzie wystąpił błąd z mojej strony oraz krok po kroku jak mam dalej postępować.
 
T 0

tambi

Użytkownik
Przyznam rację, kiedyś zdarzyło mi się grać w późniejszych godzinach wieczornych i miałem mały problem. Ku memu zdziwieniu nie czekałem zbyt długo na połączenie z konsultantem.
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Kilka razy miałem jakieś sprawy do obsługi i muszę przyznać, że kontakt jest bardzo dobry a konsultanci profesjonalni i naprawdę ciężko ich zagiąć. Nawet na jakieś trudniejsze sprawy nie trzeba długo czekać. Wszystko sprawdzają od ręki. Pod tym względem to jak najbardziej polecam Betsson.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
czy moglby mi ktos podac polskojezyczny nr telefonu do nich?wiem ze betsson i betsafe to jedna rodzina ale czy to ta sama firma?potrzebuje sie skontaktowac z supportem a przebywam poza granica i automatycznie przekierowuje mnie na strone betsafe.czy kontaktujac sie z supportem betsafe moga pomoc z kontem betsson?
 
Do góry Bottom