>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konta młodzieżowe

xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Alior chyba ma.
Ja mam w mbanku i brak placówki to żaden problem. No chyba że robisz wpłaty i wypłatu rzędu kilku tysięcy pare raze w miesiącu ;)
 
H 0

herpderp

Użytkownik
Skoro to mówi Barney Stinson,muszę uwierzyć
A jakie dokumenty sa potrzebne do ząlożenia takiego konta? Ile kosztuje prowadzenie?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Co to oznacza &quot;pobierana co miesiąc w przypadku nierozliczenia przez Bank w poprzednim miesiącu kalendarzowym żadnej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy użyciu karty 3,00 zł&quot;
To dotyczy bzwbk &lt;30
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

stopik

Użytkownik
Ja polecam konto o którym już tu wspominaliście
Chodzi o &lt;30 w BZWBK. Ja również posiadam takie konto i jestem z niego zadowolony. Jeśli chociaż raz w miesiącu dokonujemy jakiś działań kartą płatniczą to w ogóle jest dobrze. Fajne konto dla ludzi młodych, studentów gdyż nie są wymagane żadne comiesięczne wpłaty itd
 
T 0

tomasz_ka

Użytkownik
a co z kontem w mBanku? Ma ktoś, polecacie? Akurat brak placówek mi przeszkadza, bo syn przecież i tak będzie robić wszystko przez internet i za pomoca karty - takie czasy ;) młodzież wszystko niemal robi online.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
A propos wszystko online, Alior Sync - polecam. Konto całkowicie bezpłatne, karta z paypassem również za darmoszke ;) niedawno założyłem tam konto, z małymi wątpliwościami czy rzeczywiście darmowe, ale o dziwo haczyków użytkownicy nie zauważają ;)
 
Do góry Bottom