>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs Konkurs poboczny. Postaw kupon za 50 PLN i weź udział w losowaniu 300 PLN

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zasady są proste, że prościej się nie da. Pula nagród w konkursie to 300 PLN. Od momentu ogłoszenia konkursu, czyli od teraz do końca dnia ostatniego meczu sezonu, macie możliwość wstawiania swoich kuponów. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy postawić kupon za minimum 50 PLN. Jeden taki kupon to jeden bilet w losowaniu. Maksymalnie można zebrać 10 takich biletów, za 10 kuponów. Muszą one być postawione osobno - jeśli ktoś zagra za 500 PLN i wstawi taki kupon, otrzyma 1 los.

UWAGA: Kupon musi zawierać min. 1 zdarzenie żużlowe
MINIMALNY KURS CAŁEGO KUPONU: 1.60
Takie same kupony będą liczone jako 1
Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę


Po zakończeniu finałów Ekstraligi zrobimy losowanie na stronie, która zapewni transparentność.

Trzech szczęśliwców otrzyma nagrody: 150 PLN, 100 PLN i 50 PLN.

Wygrać można nawet stawiając jeden kupon. Oczywiście szanse wzrastają jeśli zagra się ich dziesięć. Tak czy siak z pewnością będziecie obstawiali żużel w forBET, więc taki dodatkowy konkurs poboczny da Wam szansę na wygraną całkiem fajnej nagrody.

Kupony wstawiamy w tym temacie używając opcji "Wstaw obraz" (klikając CTRL + p) lub wybierając ikonkę obrazu w opcjach pisania tekstu, czyli nad treścią posta.

Po losowaniu wygrane kupony będą sprawdzone przez forBET, czy były to prawdziwe zakłady i czy ktoś nie próbował oszukać robiąc jakieś przeróbki. Nie ma więc szans na zrobienie "lewych" kuponów i wygranie nagrody.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Doprecyzowałem zasady i w temacie pojawiły się następujące zapisy:

MINIMALNY KURS CAŁEGO KUPONU: 1.60
Takie same kupony będą liczone jako 1
Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
forbet.png
Post automatycznie złączony:

forbet1.png
Post automatycznie złączony:

forbet3.png
Post automatycznie złączony:

forbet4.png
Post automatycznie złączony:

forbet5.png
Post automatycznie złączony:

forbet6.png
Post automatycznie złączony:

forbet7.png
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
kacper091097 kacper091097 - 1 miejsce w konkursie pobocznym 150 PLN
Gucci Mane Gucci Mane - 2 miejsce w konkursie pobocznym 100 PLN
marasspec marasspec - 3 miejsce w konkursie pobocznym 50 PLN

Mam nagrane losowanie, jednak póki co pojawił się problem z jego wrzuceniem na forum. Skontaktowałem się już z greenvoice greenvoice i mam nadzieję, że uda się jakoś to rozwiązać i wrzucę video jak najszybciej się da.

Link z wideo z losowania nagród:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Do góry Bottom