>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolumbia 2010

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Od wczoraj rozpoczął się nowy sezon w Kolumbii. Były już 3 spotkania wczoraj dziś kolejne. Nie chce mi się pisać wielkiego wstępu, kto faworytem, kto mocny itp. Jak ktoś się interesuje to sobie wszystko doczyta, polecam szukać w kolumbijskich gazetach internetowych.
Na dziś mam już konkretne zapowiedzi.

Pereira - Junior
X2 1.88 ✅
unibet
Generalnie to faworytem ponoć jest Pereira. Ponoć, bo szczerze mówiąc nie widzę piłkarskich argumentów za bardzo po ich stronie, poza tym, że grają u siebie. Ale Baranquilla potrafi być zawsze groźna, na początku ich nie doceniałem, ale to już się zmieniło. Junior to solidna ekipa, niewiele personalnie się zmieniła od zeszłych rozgrywek. W Pereirze nie wszyscy grają, niektórzy nie są gotowi jeszcze na mecz. Dla mnie X2 spokojnie.
No i jest. Baranquilla 2 razy wychodziła na prowadzenie, ale 2 razy je po 5 minutach traciła. Niestety streama nigdzie nie było, a szkoda, bo bym chętnie zobaczył mecz.
Real Cartagena - Once Caldas
Real 1.95
bwin
Real ponoć bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy, wszyscy są w dobrej dyspozycji, nikt nie narzeka na urazy itp. Generalnie jest to drużyna, której siłą jest zgranie, gwiazd raczej tam nie ma. Once ma kłopoty ekonomiczne, była lekka wyprzedaż, nie sądzę, żeby byli w stanie się postawić. A kurs zachęca do gry.
Tutaj 4:3 dla Realu. Zacięty mecz był, hattrick Uribe po stronie Once, ale nie wystarczyło to na Cartagenę i zgodnie z moimi przewidywaniami Real win.
Envigado - Cucuta
Envigado 1.90
bwin, unibet
Nie chce mi się pisać analizy, ale to raczej peFFa, Envigado się mocno wzmocniło, a już wcześniej mieli naprawdę fajną pakę.
80 minuta, 1:0, typ wchodzi, tyle komentarza.
La Equidad - Quindio
Tego spotkania nie radzę ruszać. Equidad ma połowe 11-nastki nowe i nie wiadomo za bardzo jak będą grali. Mają mocną obronę, ale w ataku też niezłych grajków, więc under/over też odpada.

Oczywiście wiadomo, że to początek sezonu, także radzę nie szaleć ze stawkami.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dołączył
01/2008
Posty
694
Miasto
WWA
Pereira - Junior
X2 1.88
unibet

Generalnie to faworytem ponoć jest Pereira. Ponoć, bo szczerze mówiąc nie widzę piłkarskich argumentów za bardzo po ich stronie, poza tym, że grają u siebie. Ale Baranquilla potrafi być zawsze groźna, na początku ich nie doceniałem, ale to już się zmieniło. Junior to solidna ekipa, niewiele personalnie się zmieniła od zeszłych rozgrywek. W Pereirze nie wszyscy grają, niektórzy nie są gotowi jeszcze na mecz. Dla mnie X2 spokojnie.
Nie zgadzam się z tym typem.
Junior gra za kilka dni mecz w Copa Libertadores, przez co trener gości da odpocząć wielu podstawowym zawodnikom.
Na ten mecz nie zostało powołanych 7 graczy którzy dwa dni temu w Copa Libertadores grali w pierwszej &quot;11&quot;.
Stąd też takie spadki kursów z 2.15 na 1.75 w niektórych bukach.
Mój typ: Pereira - Junior 1 @ 1.90 Interwetten
Pzdr.


edit//miałeś racje, graty :spokodfhgfh:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Once Caldas - Envigado 2.05 ✅
Bwin
Druga kolejka Kolumbijskiej Clausury. W pierwszej Once Caldas po bardzo ciekawym meczu przegrali z Cartageną 3:4 (zgodnie z oczekiwaniami ;)), a Envigado wygrało 1:0 z Cucutą (również tak jak myślałem ;)). W Once bardzo dobrą formę pokazał Uribe, strzelec wszystkich 3 bramek w meczu z Realem. Ostatnio Once wzmocnili Sebastián Tagliabúe i Dayro Moreno. Pierwszy to Argentyńczyk, ofensywny pomocnik, drugi to napastnik, ale, że Uribe ma taką formę, to raczej ewentualnie będzie dziś zmiennikiem. Envigado jak pisałem poprzednio ma mocną pakę, wzmocnili się, ale w pierwszej kolejce mnie zaskoczyli, niestety na minus. Mimo tej wygranej, to z tego co potem czytałem strasznie się męczyli. Dlatego też stawiam dziś na Once, które zawsze było mocne u siebie. Envigado to też od kilku sezonów drużyna głównie własnego boiska także tym bardziej mój typ powinien wejść.

3:1 dla Once, kolejny plus. Nawet nie musieli nowi grać. A Uribe znów gol.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Dziś kilka spotkań.
W meczu Junior - Equidad skłaniałbym się ku graniu na gospodarzy, ale odpuszczam bo Junior 2 dni temu grało mecz w Urugwaju.

Huila - Cortulua 1.60 ⛔
bwin
Zacznijmy od tego, że Cortulua to jest zupełnie mi nieznana ekipa. Wiem, że właśnie awansowali z Primera B. W pierwszym meczu nie pokazali się ze zbyt dobrej strony przegrywając u siebie 1:2 z nienajlepszą Boyacą. No co by nie powiedzieć to nie jest to powód do dumy. Wyjazdy to oni mieli średnie nawet w niższej lidze, więc dziś może być ciężko. Zwłaszcza, że Huila to wicemistrz kraju, więc nie jakieś słabeusze. U siebie Huila jest dość mocna, większość wygrywa, więc ze słabą Cortuluą nie powinni mieć najmniejszego problemu. Dochodzi do tego fakt, że Huila zawsze wygrywała z Cortuluą u siebie, no dla mnie peFFunia.
W gazecie Kolumbijskiej piszą, że ten remis to dla Cortuluy prawdziwe zwycięstwo. Huila miała pełno szans i albo nie potrafiła ich wykorzystać, albo ratował wszystko bramkarz gości, a w ostateczności pomagały nawet słupki. No cóż dupa i tyle.
Nie chce mi się za wiele pisać, ale poza tym to widzę tak:
Boyaca Chico - Cartagena 2.10 ⛔
bwin
over 2.5 2.29 ⛔
betsafe

Quindio - Tolima dla mnie noł bet. Nacional - Medellin co najwyżej lekko X2.✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Rafael Robayo, kapitan Millionarios nie zagra przez co najmniej 2 tygodnie z powodu kontuzji kolana jakiej doznał na treningu. Zastąpi go najprawdopodobniej Elkín Blanco.


----------​



César Pastrana nowym prezydentem Santa Fe Bogota. Zastąpił na stanowisku Armando Farfána. Zmienił się też rzecznik prasowy, na tym stanowisku zatrudniony został Pablo García, który wcześniej zajmował to samo stanowisko w Lidze Futbolowej, kiedy to rządził nią właśnie Pastrana.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Los Millionarios - Cucuta Deportivo
Cucuta +0.5 1.90 ⛔
bet365
W normalnej sytuacji stawiałbym odwrotnie, ale Milionerzy jak wiadomo nadal grają bez swojego kapitana. W ostatnich spotkaniach widać było, że bez niego sobie słabo radzą. Porażka z Junior to właściwie nic, bo Barranquilla u siebie bardzo mocna, ale żeby stracić punkty u siebie z Quindio to przesada. Milionerzy mają problemy z grą w środku pola, Robayo jednak trzymał ten środek jakoś. A Cucuta w końcu się przełamała ostatnio i strzeliła pierwszego gola, który dał 1 wygraną w sezonie. Bohaterem Cucuty został Roberto Polo. Dotychczas zagrał 75 minut, ale dziś prawdopodobnie wybiegnie w podstawowym składzie kosztem Cabrery, który póki co zawsze wychodził od 1 minuty. Cucuta generalnie notuje ostatnio progres, a w dodatku przed wyjazdem do Tolimy szefostwo klubu spotkało się z piłkarzami i ustaliło, że za wygraną z Millionarios otrzymają premię, także mają teraz dodatkową motywację, aby zwyciężyć.

Atlético Nacional - Junior
remis 3.25⛔
unibet, betsafe
over 2.5 2.00⛔
expekt
I taka ciekawostka
DW 2:2 15.00⛔
bet365
Obie ekipy ostatnio w gazie. Atletico po słabym początku wygrało ostatnio 2 mecze, co prawda z 2 ostatnimi ekipami ligi, ale gole się same nie strzeliły. Junior po odpadnięciu z Copy skupiło się na lidze i są efekty. Dwie wygrane i remis w ostatnich 3 meczach i fotel wicelidera tabeli. Ale Barranquilla na wyjazdach jeszcze nie wygrała w tym sezonie. Dwa remisy z Tolimą i Deportivo Pereira póki co. Nie są to złe wyniki. Nacional jak mówiłem ostatnio dobra forma. Dwie 2-bramkowe wygrane do zera. Ale dziś nie będą grali ze słabeuszami tylko z Barranquillą, więc będzie trudniej. Ze strzeleniem 2 goli nie powinni mieć problemów, ale to samo powiedziałbym o gościach. Szykuje się bardzo wyrównany mecz, dla mnie zakończy się remisem, overowym remisem.
A co do ciekawostki, to póki co Junior w 4 ligowych meczach 8 bramek, 2 w każdym. W obu wyjazdowych meczach remisy, oba 2:2. Nacional ostatnie 2 mecze, to oba 2:0, ale ze słabeuszami, także liczę, że dziś Junior podtrzyma passę remisów 2:2 :razz:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Cortuluá vs. Real Cartagena +0 1.85 ✅
bet365
Real to lider tabeli, w sumie dość zaskakujący, ale na pewno większym zaskoczeniem jest dobra postawa ekipy gospodarzy. Po beniaminku nikt się wiele nie spodziewał, a tu zaskoczenie. Ale póki co punkty zdobywają głównie ze słabszymi ekipami, jeżeli chodzi o te z górnej półki to póki co grali z Medellin i przegrali. Caratgena w tym sezonie 4 wygrane i remis. Rywali mieli prawie tych samych co Cortulua, ale lepiej sobie poradzili. No i do tego grali z mocnym Once, które pokonali dość sensacyjnie w 1 kolejce. Nie sądzę, żeby dziś Real miał 1 raz w tym sezonie stracić punkty. Stawiałbym, że wygrają, ale z racji, że nie zagra podstawowy bramkarz i jeden obrońca, wolę się zabezpieczyć handicapem azjatyckim.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Junior vs. Deportivo Cali 1.70 ✅
bwin

Tutaj poza moją sympatią przemawiają również względy sportowe. Co prawda Junior ostatnio 2 mecze w plecy, ale po pierwsze były to mecze wyjazdowe, które wychodzą im znacznie gorzej, a po drugie w obu tych spotkaniach nie zagrał kapitan i mózg ekipy z Barranquilli, czyli Giovanni Hernandez, który na spotkanie z Cali już będzie gotowy. Jak mówiłem gospodarze u siebie grają lepiej niż na wyjazdach, póki co na 2 mecze oba wygrali, zdobyli 4 bramki nie tracąc żadnej, a przeciwnicy nie byli tacy słabi - Equidad i Millionarios. Deportivo na wyjazdach gra bardzo słabo. W tym sezonie w lidze 3 mecze, 3 porażki, 2 zdobyte bramki, 7 straconych. A ostatnio jeszcze w pucharze wyjazdowy remis 0-0 z Pasto, które gra w Primera B i nawet tam nie radzi sobie najlepiej. Także wszystko przemawia za ekipą gospodarzy, a fakt, że wraca Hernandez jeszcze bardziej mnie przekonuje do stawiania na Barranquillę.
Jeszcze prawdopodobne składy:
Junior: Didier Muños; Cesar Fawcett, Hayder Palacio, Román Torres y Jhon Valencia; Cassanova, Jaramillo, Luis Carlos Ruiz; Víctor Cortés, Giovanni Hernández; Martín Arzuaga o Carlos Bacca. Director técnico. Diego Umaña
Deportivo Cali: Juan Castillo; Elkin Calle, Edgar Zapata, Efraín Cortés, Juan Guillermo Domínguez; Andrés Pérez, Luis Felipe Chará, Juan Carlos Escobar, John Charria; Armando Carrillo y Diego Álvarez. Director técnico. Jorge Luis Bernal

Później może kolejne typy.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dołączył
07/2009
Posty
342
Miasto
Rzeszów
Liga Kolumbii
Spotkanie: Envigado- Deportivo Pereira

Typ: 2

Kurs: 2,8

Buk: Bwin

Analiza: Spotkanie 11. kolejki ligi kolumbijskiej pomiedzy Envigado a Deportivo Pereira,w ktorym stawiam na zwyciestwo gosci.
Ekipa gospodarzy zajmuje obecnie 10. miejsce. Od 4 meczy pozostaja bez zwyciestwa( w tym jeden w pucharze). W ostatnim spotkaniu ligowym dostali potezne lanie na wlasnym boisku od aktualnego lidera, Independiente Medellin 1-7. Ich morale po tym pojedynku na pewno nie sa wysokie.
Ponadto w dzisiejszym meczu wystapia oslabieni brakiem 3 kluczowych graczy( zawieszenia za kartki): pomocnika Neidera Morantesa(10 meczy/4 gole), napastnika Dorlana Pabona(9/3) oraz obroncy Jimmy&#39;ego Bermudeza( 10/0). Poza ta trojka nie zagra rowniez grajacy w ostatnim ligowym meczu obronca Gerardo Bedoya( 3/0).
Ich dzisiejszy rywal, Deportivo Pereira to obecnie 7. druzyna w lidze. 4 dni po wspomnianym wyzej pogromie ekipy Envigado, to Deportivo goscilo u siebie lidera ligi. Gospodarze przegrali ten mecz 1-2, lecz z przebiegu calego meczu to druzyna Deportivo zaslugiwala na zwyciestwo, mieli mnostwo klarownych sytuacji bramkowych.
W obecnym sezonie z 5 spotkan wyjazdowych wygrali 2.
Sadze, ze w dzisiejszym spotkaniu druzyna Deportivo Pereira bedzie w stanie ograc oslabiona personalnie i mentalnie ekipe Envigado.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
5161
Miasto
Gdansk
Real - Equidad 1.65
Expekt
Wicelider podejmie dziś 12 ekipę ligi. Faworytem jest oczywiście Real. Po pierwsze grają bardzo dobrze u siebie. W tym sezonie tylko 2 razy na 5 spotkań stracili u siebie punkty. Pierwszy raz z zawsze groźnym DIM, a 2 raz z Envigado, które bramkę na 1:1 strzeliło wtedy po dość kontrowersyjnym karnym w 92 minucie meczu. Dodatkowo do gry wracają Najera i Sierra, czyli dwójka ważnych pomocników. W ataku tradycyjnie zagra Rodriguez czyli wicelider klasyfikacji strzelców, ale obok niego nie wystąpi tak jak ostatnio to miało miejsce Salazar, ale bardziej bramkostrzelny Jimenez. A co do gości to Equidad ma słabe wyjazdy, w lidze 1-0-4 w pięciu spotkaniach, przegrywali z takimi &quot;potęgami&quot; jak Huila czy Cali. U siebie jeszcze się jakoś prezentują, ale wyjazdy mają naprawdę słabe, także dziś szykuje się wg mnie spokojna wygrana Cartageny.

Boyaca - Quindio 1.40
Bwin
Tutaj podobnie jak w meczu wyżej widzę spokojny win gospodarzy. Boyaca może nie jest zespołem z czołówki tabeli, ale prezentuje przynajmniej jakiś poziom. U siebie 8 punktów na 15 możliwych, w dodatku się rozkręcają, na początku sezonu grali gorzej, a ostatnio złapali formę, co prawda ostatnio przegrana z Cali, ale to wyjazd, a wyjazdy Chico ma słabsze niż mecze u siebie. A Quindio w lidze nie gra totalnie nic, 1 punkt w 10 spotkaniach to jest jakiś śmiech na sali. Jeden remis z mającymi ogromne problemy Millionarios prawie 2 miesiące temu, a od tego czasu 7 kolejnych porażek i tylko 2 strzelone bramki. To jest po prostu masakra. Zmienili ostatnio nawet trenera, ale nie sądzę, żeby coś to dało. Trenera mogą zmieniać, ale piłkarze są Ci sami i tak samo nadal będzie im brakowało umiejętności, żeby rywalizować z innymi ekipami. Zwłaszcza na wyjeździe, gdzie nie strzelili jeszcze w tym sezonie ani jednego gola. Dla mnie wygrana Chico i do tego under 2.5 po ładnym kursie ok 1.90.
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Dołączył
04/2007
Posty
18
La Equidad - Envigado - 1.90 ✅

La Equidad po passy 4 przegranych wraca do normalnego poziomu. Powrót do składu Renterii, który w dwóch ostatnich meczach strzelił po dwie bramki jest dużym plusem dla gospodarzy. Ostatnia wygrana na wyjeździe 4:1 z Realem Catagena, który zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze zapewne doda skrzydeł piłkarzom z La Equidad. Envigado natomiast ciągle bez Bedoya, Morantesa, Pabona, którzy pauzują za kartki. Poza tym prezentują ostatnim czasem słabą formę: przed ostatni mecz przegrany u siebie 1:7 z Ind. Medellin i ostatni wygrany dzięki karnemu w 89 minucie strzelonemu przez Alvareza nie świadczą dobrze o drużynie.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Dołączył
02/2008
Posty
109
Miasto
Kraków
La Equidad - Junior 1 @ 1.85 ✅

Dzisiaj o godzinie 2:00 na stadionie w Bogocie miejscowy La Equidad podejmie Junior Barranquilla. Equidad, który podobnie jak goście oprócz tej potyczki ligowej bierze udział także w Pucharze Kolumbii jest według mnie faworytem. Bilans Equidad-u w domu to 7-2-1. Na swoim stadionie strzelają średnio 2 bramki na mecz, co jest zaskakująco dobrym wynikiem. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli kolejno na 4 i 3 miejscu. Goście mają większy dodatni bilans bramkowy, a to za sprawą jednej z najlepszych formacji defensywnych w Primiera Division. I teraz najważniejsze. Z informacji jakie udało mi się uzyskać trener &quot;Rekinów&quot; Diego Edison Umana zamierza wprowadzić korekty w składzie na to spotkanie. Dzisiaj nie zagra 5-ciu podstawowych graczy (głównie obrońców). A to za sprawą przygotowań do spotkania pucharowego z 2-ligowym Unión Magdalena. Dodatkowo szeregi gości wkradła się także kontuzja napastnika Victora Cortesa po meczu z Independiente Medellín. Equidad za to w bojowych nastrojach i przede wszystkim bez braków kadrowych. Punkty zapewne zostaną w Bogocie.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dołączył
12/2009
Posty
102
Miasto
53° 07' N | 18° 00' E
Środa 02/06/10 22:30(CET)
Mecz: Juventud - Itagui Ditaires
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia - Primera B
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: X2
Kurs: 1.80
Betfair

Goście to lider zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Kolumbii mający tylko punkcik przewagi nad drugim, i dwa punkty przewagi nad trzecim i czwartym zespołem. Gospodarze w lisim ogonie, choć nie na samym dole, gdzie również panuję ścisk i w różnicy 2 oczek jest teraz sześć zespołów. Itagui nadal musi sobie radzić bez swojego najlepszego strzelca, co z resztą widać jest niejako ich słabością(tylko 1 gol w 3 ostatnich meczach). Moim jednak zdaniem jeżeli chcą odskoczyć w tabeli na jakąś większą ilość oczek to takiego spotkania jak to przegrać nie mogą. Gospodarze dwa ostatnie mecze swoje wygrali, ale były to spotkania z łatwiejszymi rywalami niż dzisiejszy. Kurs warty próby.
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
494
Postanowiłem że zacznę pisać trochę analiz, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Santa Fe – Envigado

Spotkanie kolumbijskiej Postobon II, które według mnie ma jednego zdecydowanego faworyta do zgarnięcia trzech punktów w tym meczu. Drużyna Santa Fe po czterech kolejkach przewodzi w ligowej tabeli mając na koncie 10 punktów [3-1-0]. W meczach na własnym terenie grają bardzo dobrze i jak dotąd nie stracili bramki [2-0 Independiente Medellin, 3-0 Cortulua]. Envigado natomiast prezentuje się bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsc nie mając na koncie żadnego punktu. Przegrywali kolejno z Cucuta Daportivo 2-0 [wyjazd], Once Celades 2-1 [dom], Boyaca Chico 2-1 [wyjazd], Atletico Huila 1-0 [dom]. Z taką dyspozycją ciężko będzie im o jakieś punkty w tym meczu z dobrze prezentującą się drużyną Independiente. Gospodarze powinni zgarnąć kolejne 3 punty i spokojnie utrzymać się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Myślę że można pokusić sięw tym meczu także o handicap na gospodarzy, bo dwubramkowe zwycięstwo Santa Fe jest jak najbardziej do osiągnięcia.


Typ:
Santa Fe – Envigado 1 (1,50) 5/10 1-0 ✅ [bet365]
Santa Fe – Envigado [handicap 0-1] 1 (2,40) 2/10
1-0 ⛔ [sportingbet]
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
494
Atletico Huila - Deportivo Pereira

Wczoraj Santa Fe odniosło zwycięstwo tak jak przewidywałem, szkoda że tylko jedną bramką... Dzisiaj postanowiłem jeszcze raz postawić na mecz z ligi kolumbijskiej. Ciekawie wygląda macz między Atletico Huila i Deportivo Pereira. Atletico po 4 rozegranych spotkaniach ma 8 punktów (2 zwycięstwa i 2 remisy). Deportivo rozegrało dotychczas 3 spotkania w których ponieśli 2 porażki [Junior 2-1 (wyjazd), Cucuta 2-1 (dom)] i zanotowali remis 2-2 z Chico w meczu na własnym stadionie. Mają na razie na koncie tylko 1 punkt, gorszą zdobycz punktową ma tylko drużyna Envigado, która jeszcze nie zdobyła żadnych punktów. Kurs jaki oferują bukmacherzy na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu jest w granicach 1,85 i za niewielka stawkę jestem skłonny postawić że pełną pule zgarną piłkarze Atletico Huila.

Typ:
Atletico Huila - Deportivo Pereira 1 (1,85) 3-2 ✅ bet365
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
27
Millonarios - Huila
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Huila jest teraz w dużym gazie, drużyna wygrała ostatnio derby regionalne z Tolimą 3:1, a także awansowali w Copa Sudamericana. Drużyna może być zmęczona meczami w lidze i w CS, z tego właśnie powodu trener drużyny gości postanowił, że większość zawodników z pierwszego składu będzie odpoczywać.
Kadra Huila na to spotkanie:
Huila: Luis Fernández, Gustavo Rojas, Daniel Bocanegra, Neftali VIZCAÍNO y Madera Ormedis; Carbonero Carlos, Belalcázar Breiner, Juan Fernando Jorge Rebolledo y Vidal, Ayron del Valle y Quiñones Geison.
Oznacza to, że gracze tacy jak Martinez (def 23 atts + 5 bramek), Ayr (def 21 atts), Castillo (średnio 20 atts + 4 gole) i wielu innych nie będą grać w tym spotkaniu. Dodatkowo Velasquez (fw 21 atts + 4 goals) jest kontuzjowany, Henriquez (mid 23 atts + 2 goals) został powołany do reprezentacji Kolumbii.
Los Milionarios jest w zlej sytuacji, są blisko strefy spadkowej i bardzo potrzebują punktów by zapewnić sobie utrzymacie w lidze. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników tj. Blanco i Robayo.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.