>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2014 - Mistrzostwa Świata Ponferrada 2014 (21.09-28.09)

Status
Zamknięty.
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Michał Kwiatkowski (MISTRZ ŚWIATA)- Daniel Martin @ 1,615 Bet365 ✅✅✅
Taką parę nam zaproponował b365 na live i jak dla mnie spoko. Martin jest co prawda lepszym góralem,ale na tych podjazdach na maksa zmotywowany Kwiatek nie powinien do niego stracić, a sama końcówka promuje Michała, bo choć Martin zafiniszować potrafi to jednak Polak lepiej zjeżdża i jest szybszy. Do tego dochodzi przewaga w postaci drużyny, bo Irlandczycy maja tylko 3 zawodników przy naszych 9. I na koniec, tak właściwie to nie wiadomo czy Martin w ogóle jest tu liderem swojej reprezentacji, jego celem na tę część sezonu była Vuelta, a przecież mają też Roche&#39;a w składzie.
Polacy od początku pokazują się na czele peletonu i nie ma wątpliwości na kogo pracują i kogo w razie problemów będzie wspierała cała ósemka.
Na live złapane jeszcze 26.00 na Michała ;) Pięknie, pięknie pięknie. Łzy w oczach.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na autopilocie jechał? ;d
O Kwiato niewiele więcej mogę napisać, po prostu Vino stajl, tak jak lubię. Początkowo niewinna ucieczka, a potem bez kalkulacji w trupa.
Wystarczyło popatrzeć na minę Phila Gilberta na ostatnich kilometrach ;p
A jeszcze w tym sezonie Lombardia ;) hmmm
btw. komentarz na forum cn zabił. Coś w stylu: Betancur down, 6.8 richter scale ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Na autopilocie jechał? ;d
O Kwiato niewiele więcej mogę napisać, po prostu Vino stajl, tak jak lubię. Początkowo niewinna ucieczka, a potem bez kalkulacji w trupa.
Wystarczyło popatrzeć na minę Phila Gilberta na ostatnich kilometrach ;p
A jeszcze w tym sezonie Lombardia ;) hmmm
btw. komentarz na forum cn zabił. Coś w stylu: Betancur down, 6.8 richter scale ????
Co do Betancura to szkoda chlopaka. Moze nie jako osoby, bo prawdopodobnie sam zawinil poprzez niedostowanie diety, ale jako sportowca, bo mial chlopak noge. Fajnie jechal te Giro rok temu. Nie ukrywam, mialem nadzieje ze pojdzie sladami swoich kolegow z reprezentacji Kolumbii i bedzie odnosil coraz wieksze sukcesy.
Co do Polakow to pelen szacunek dla nich. Jak juz po Tourze wspominalem, ze to juz najlepszy sezon kolarski dla naszego kraju, to teraz moge to jedynie potwierdzic. Po swietnym poczatku Michala, Giro i Tourze Rafala. Przyszla pora rowniez na Przemka Niemca, ktory zgarnal w koncu swoj upragniony etap w GT. Michala stawialem jako kandydata do zwyciestwa w MS, ale to chyba tak bardziej zyczeniowo. Calkiem realnie jednak bralem jego osobe jako opcje do TOP3. Na moje nieszczescie bukmacher, w ktorym mialem pieniadze nie oferowal na to zakladu. Swietny atak i zasluzone zwyciestwo. Na pochwale zasluguje jednak cala reprezentacja, ktora odwalila naprawde kawalek dobrej roboty. Doscigneli uciekinierow, a potem ciezka praca umozliwili ucieczke Michalowi. Chapeau bas panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom