>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Końcowa tabela ligi A i B

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam

Końcowa tabela ligi A
Pos Team P W D L F A GD Pts
A REAL MADRYT CASTILLA 15 11 1 3 42 21 21 34
A All-Star Team 15 10 0 5 42 25 17 30
A JWP Mafia 15 9 2 4 41 27 14 29
A Pędzące Kufle 15 9 0 6 35 26 9 27
------------------------------------------------------------------
5 DNO BOJLERA 15 9 0 6 41 29 12 27
6 Barcelona 15 8 1 6 37 31 6 25
7 Młode Wilki 15 8 1 6 31 30 1 25
8 KaMiKaDzEE TeAm 15 8 1 6 37 40 -3 25
9 Spontan Ekipa 15 8 0 7 33 29 4 24
10 Prawdziwi Bukmacherzy 15 7 2 6 35 32 3 23
11 LEWIKS 15 7 1 7 32 29 3 22
12 Bezimienni 15 6 4 5 35 36 -1 22
13 Secret Service 15 6 0 9 33 30 3 18
14 Vikings TC 15 6 0 9 27 35 -8 18
15 Jude Hunters 15 0 2 13 0 39 -39 2
16 III PC 15 0 1 14 0 42 -42 1

Tabela ligi B
Pos Team P W D L F A GD Pts
A Lads From Szczecin 15 9 3 3 42 19 23 30
A Kaczory 15 9 3 3 43 25 18 30
A Mocna grupa pod wezwaniem 15 9 1 5 38 28 10 28
A Crazy Typers 15 9 1 5 39 30 9 28
--------------------------------------------------------------------
5 D.T. &quot;GRYF 15 9 1 5 55 36 19 28
6 Rodowici Łodzianie 15 8 2 5 39 27 12 26
7 Spider KOKSY 15 8 2 5 36 26 10 26
8 Salamandra 15 8 0 7 37 41 -4 24
9 CIASTECZKOWE POTFORY 15 7 2 6 33 33 0 23
10 FC BOBASY 15 6 4 5 26 26 0 22
11 Big Bet Team &quot;BBT&quot; 15 6 2 7 29 32 -3 20
12 Jude Gang 15 5 1 9 26 40 -14 16
13 Extreme Team 15 4 2 9 27 36 -9 14
14 FC Szczyle 15 0 1 14 0 42 -42 1
15 Bamboocha Team 15 0 1 14 0 42 -42 1

D FC Typer 15 10 0 5 39 26 13 30 ==DYSKWALIFIKACJA==


Z ligi A do ligi Champions League awansowali zespoły:
Real Madryt Castilla
All-Star Team
JWP Mafia
Pędzące Kufle


Z ligi B do ligi Champions League awansowali zespoły:
Lads From Szczecin
Kaczory
Mocna grupa pod wyzwaniem
Crazy Typers


Będą oni walczyć o zwycięstwo w konkursie.

Jeżeli chodzi o walkowery. Drużyny, które nie rozegrały powyżej 3 meczy (20% wszystkich spotkań) zostały wykluczone z rozgrywek, a ich wyniki skorygowane na 3-0 dla przeciwnika.

Drużyny FC Typer została zdyskwalifikowana, gdyż regulamin jasno mówi:
4. Zawyżenie kursu zdarzenia, edycja typów po czasie - dyskwalifikacja drużyny
W tym konkursie liczy się tylko czysta gra. A FC Typer walczą nie fair play i po zakończeniu spotkań w 9 kolejce zawyżyli kurs odpowiednio na 2.04 i 2.05. (w początkowej formie buło 2.00 w obu przypadkach. Dodatkowo w meczu Hatayaspor - S.Urfa Bld. padł remis 0-0, a kolega oznaczył ten typ jako wygrany.

Pozdrawiam
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mam wątpliwości ekipa FC Typer out ok super, jednakze dlaczego nie mamy za nich 3pkt? To w naszym meczu oszukali, zrobili z naszej wygranej porazke a tabela tego nie uwzględnia? Nadal wliczona jest porażka. To arcyważna sprawa gdyz nie mamy wliczonych za fc typer 3 pkt a to oznacza ze bedziemy mieli 28pkt.
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
my w ostatniej kolejce przegraliśmy z FC Typerem, i punkty dostał zespół zdyskfalifikowany zamiast nas..

Salamandra...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bo nie było podstaw większych, aby wszystkie wyniki weryfikować na 3-0, gdyż rozegrali większość spotkań (dokładnie 14/15). W innych przypadkach drużyny nie rozegrali większości spotkań i to bardziej wpływało na tabele. Dla drużyny FC Typer niedopuszczenie do kolejnej rundy to wysoka kara. Dlatego nie weryfikowałem wyników.
Jeżeli chodzi o Crazy Typers to nawet zmiana wyniku w tym konkretnym meczu nie da wam awansu.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Crazy Typers to nawet zmiana wyniku w tym konkretnym meczu nie da wam awansu.
Jednak daje nam awans, w przypadku tej samej liczby punktów decydują bezposrednie mecze.

Mocna grupa pod wezwaniem wygrała z nami i z Gryfem, a My ogralismy Gryf wiec
3) Mocna Grupa pod Wezwaniem
4) Crazy typers
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Crazy Typers to nawet zmiana wyniku w tym konkretnym meczu nie da wam awansu.
Jednak daje nam awans, w przypadku tej samej liczby punktów decydują bezposrednie mecze.

Mocna grupa pod wezwaniem wygrała z nami i z Gryfem, a My ogralismy Gryf wiec
3) Mocna Grupa pod Wezwaniem
4) Crazy typers
ja nie będe podwarzał decyzji admina odnośnie tej sytuacji ale jak by miały być przyznane walkowery wszystkim to inaczej by wygladala tabela. Te drużyny co w obecnej tabeli awansowały wygrały swoje mecze z FC Typer i jak byśmy teraz reszcie dodali po 3pkt to zamiast drużyn D.T. &quot;GRYF i Mocna Grupa pod Wezwaniem weszły by drużyny Rodowici Łodzianie i Spider KOKSY.

Odrazu zaznaczam że jestem kapitanem drużyny Rodowitych Łodzian i ja się nie kłóce o te walkowery bo my tylko typowaliśmy i jak pozostanie obecna tabela to jak najbardziej uznajemy decyzję.

Miałem tylko na celu wyjaśnienie jak by się prezentowała tabela po uznaniu walkowerów i maja81szn był w pewnym błędzie ;-) pozdro
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Crazy Typers to nawet zmiana wyniku w tym konkretnym meczu nie da wam awansu.
Jednak daje nam awans, w przypadku tej samej liczby punktów decydują bezposrednie mecze.

Mocna grupa pod wezwaniem wygrała z nami i z Gryfem, a My ogralismy Gryf wiec
3) Mocna Grupa pod Wezwaniem
4) Crazy typers
Haha jakie bezpośrednie mecze :?: Liczy się bilans bramkowy ... Najpierw pomyśl a później pisz :roll:
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Haha jakie bezpośrednie mecze :?: Liczy się bilans bramkowy ... Najpierw pomyśl a później pisz :roll:
25. Zasady kolejności w tabeli takie jak w piłce nożnej, czyli:
Drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli. W przypadku równej liczbie punktów:
decyduje bezpośredni mecz między drużynami. W przypadku remisu bierzemy pod uwagę, która drużyna strzeliła więcej bramek w lidze. Jeżeli ten bilans jest równy, wówczas wyżej w tabeli jest drużyna, która tych bramek mniej straciła.

skąd wytrzasnąłes Panie bilans bramkowy ?
Zalecam zajrzeć na tabele ligi polskiej i tabele ligi włoskiej poprzednich lat, jak było jak druyzny 3 miały tyle samo punktów , brane były bezposrednie mecze miedyz tymi 3 druzynami.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Haha jakie bezpośrednie mecze :?: Liczy się bilans bramkowy ... Najpierw pomyśl a później pisz :roll:
25. Zasady kolejności w tabeli takie jak w piłce nożnej, czyli:
Drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli. W przypadku równej liczbie punktów:
decyduje bezpośredni mecz między drużynami. W przypadku remisu bierzemy pod uwagę, która drużyna strzeliła więcej bramek w lidze. Jeżeli ten bilans jest równy, wówczas wyżej w tabeli jest drużyna, która tych bramek mniej straciła.

skąd wytrzasnąłes Panie bilans bramkowy ?
Zwracam honor ???? moje niedopatrzenie .... ;)
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
ktos kto podliczal te typy to chyba liczyc nie potrafi... znalazlem sporo bledow w tabeli ligi A, np mlode wilki po 9 spotkaniach mialy 2 remisy a na koniec maja tylko 1 remis... dziwne to troche...
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Moja propozycja:
Zebrać &quot;Rade Adminów&quot; (nasz mały PZPN :mrgreen: ). Rada musi przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Wydać NIEODWOŁALNY wyrok.

Całokształt MUSI przyjąć wyrok do wiadomości i skończą się spekulacje i niesnaski.
Zbliża się ciekawa sobota i niedziela a czasu coraz mniej... I niech wygra najlepszy :spokodfhgfh:
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ktos kto podliczal te typy to chyba liczyc nie potrafi... znalazlem sporo bledow w tabeli ligi A, np mlode wilki po 9 spotkaniach mialy 2 remisy a na koniec maja tylko 1 remis... dziwne to troche...
A ja proponuję wrócić do podstawówki, jeżeli nie nauczono Cię czytania. Pisze wyraźnie, że wyniki drużyny Jude Hunters zostały zmienione na 0-3, a Młode Wilki z nimi zremisowali 3-3 i dlatego mają 1 punkt. Jeszcze jakieś błędy zauważyłeś. Może i są drobniutkie błędy w liczbie bramek, ale na prawdę minimalne i nie mające wpływu na kolejność... chyba, że ty zauważyłeś większe, ale nie sądzę, bo... wyniki i tabele podlicza specjalny program ;)

Jeżeli chodzi o inne pytania i problemy, oraz postów fisher77 to jutro myślę koło 18 wszystko się rozstrzygnie, a pierwszą kolejkę zaczniemy w sobotę.

W obecnej chwili są to wyniki nieoficjalne. Najprawdopodobniej w Lidze A, Pędzące Kufle zastąpią Dno Bojlera (program w tabeli ustawił kolejność wg bramek, w regulaminie pisze, że o miejscu decyduje najpierw bezpośrednie spotkanie między zainteresowanymi). W lidze B jest tych problemów więcej i do 18 je się ostatecznie rozwiąże.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Jak zwykle ci co nie awansowali robią problemy, przecież moderatorzy to też ludzie a to jest 1 edycja tego konkursu więc poco robicie taki wiatr przecież o tylko zabawa jest.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jak zwykle ci co nie awansowali robią problemy, przecież moderatorzy to też ludzie a to jest 1 edycja tego konkursu więc poco robicie taki wiatr przecież o tylko zabawa jest.
Żadne problemy, wszystko zgodnie z regulaminem i walczymy o to, aby był on godnie przestrzegany.
Pozdro ????
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Proszę o dokładne przeanalizowanie grupy A. I sprawiedliwe dokonanie kar dla drużyn które nie wystawiali swoich typów, oddawali walkowera i sprawdzenie czy punkty sie zgadzają.

Pozdrawiam
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
No to teraz ja cos powiem. Stało sie tak jak sie spodziewalem na samym poczatku, ze beda dymy, niedomowienia, niejasnosci i jeszcze duuuuuzo na n... Jak tak patrze to sytuacja jest tutaj dokladnie taka sama jak w polskiej pilce - wszyscy zalatwiaja wszystko przy &quot;zielinym stoliku&quot;. Ale nigdy nie bedzie nic w porzadku jesli same osoby, ktore podliczaja tutaj wyniki i tabele, nie beda znaly dobrze regulaminu. Wczoraj moja druzyna miala awans a dzisiaj juz go nie ma - no skoro powolujecie sie na ten &quot;specjalny&quot; program to ja bym radzil potem zerknac na wynik jego obliczen. A tak swoja droga to ciekawe czy jakby trzy druzyny mialy tyle samo punktow i ten sam bilans bezposrednich meczy (tzn. kazda wygralaby po jednym), to tez decydowalby bezposredni mecz? No ale coz regulamin rzecz &quot;święta&quot; choc mi sie nie podoba i choc mi sie nie podoba to musze go przestrzegac. Bron Boze nie naklaniam w tym miejscu do tego zebysmy na sile awansowali bo doskonale zdaje sobie sprawe ze Pedzace Kufle napewno tez chcialyby zagrac dalej i w pelni im sie to nalezy ale mam taka mala prosbe do ludzi odpowiedzialnych za ten konkurs - na przyszlosc zasatnowcie sie dwa razy zanim podacie wyniki koncowe bo sami robicie zamieszanie...

pozdrawiam!
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
A tak swoja droga to ciekawe czy jakby trzy druzyny mialy tyle samo punktow i ten sam bilans bezposrednich meczy (tzn. kazda wygralaby po jednym), to tez decydowalby bezposredni mecz? pozdrawiam!
Zespoły A,B,C, mają tyle samo punktów na koniec , przedstawiony przykładowy bilans, kazdy wygrywa po jednym meczu w bezpośrednim starciu o którym mówi kaczor:
Zespół A - Zespoł B 3:1
Zespół A - Zespół C 1:2
Zespół C- Zespół B 0:2

Zespół A 3pkt 4:3 (stosunek bramek)
Zespół B 3pkt 3:3
Zespół C 3pkt 2:3
Prosze bardzo kazdy wygrywa po 1 meczu :mrgreen: awans Drużyna A i B proste :p chyba ze miales na mysli ze mają taki sam stosunek goli w bezpośrednich meczach ze każdy ma 4:4, ale ewidentnie widać ze nie miałes tego na mysli, a zeby kazdy mial z tych druzyn stosunek 4:4, musialby by pasc ciekawe rezlutaty, raczej to byłoby mało realne, wiec wszystko gra ????
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Nie chcialbym rozpoczynac kolejnej dyskusji... jest tak jak jest i niech tak bedzie. Z reszta musi tak byc, bo nie jestem tutaj od interpretacji regulaminu :-?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam.
Oficjalne wyniki są już uwzględnione w tabeli.

Z ligi A do ligi Champions League awansowali zespoły:
Real Madryt Castilla
All-Star Team
JWP Mafia
Pędzące Kufle


Z ligi B do ligi Champions League awansowali zespoły:
Lads From Szczecin
Kaczory
Mocna grupa pod wyzwaniem
Crazy Typers


Pędzące Kufle zajęły 4 pozycje, a nie jak wcześniej pisało 5, gdyż bezpośrednie spotkanie wygrali. Wynik FC Typer-Crazy Typers skorygowany zostało z 4-2 na 0-2 z wiadomych przyczyn. Wówczas tabela się trochę zmieniła i rzutem na taśmę wyprzedzili DT Gryf (bezpośredni spotkaniu byli lepsi).
Decyzje są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.

Co do niektórych postów to nie mam zamiaru komentować, gdyż szkoda mi klawiatury, żeby opisywać na takie bzdury. Przy &quot;zielonym stoliku&quot; możesz pracę lub zdać szkołę, na pewno nie awansować lub wygrać jakikolwiek konkurs na naszym forum. Poza tym gdyby wszyscy co się zapisali do konkursu normalnie typowali (nie było by walkowerów oraz oszustw) to by nie było najmniejszych problemów.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom