>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet i mężczyzn 2014

Status
Zamknięty.
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Men&#39;s Club World Championship - Belo Horizonte 2014



Data: 5-10 maja 2014
Miejsce: Belo Horizonte (Brazylia), hala Mineirinho
Oficjalna strona: FIVB Men&#39;s

Kilka słów o formule:
Dziewiąta edycja Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn odbędzie się w dniach 5-10 maja, 2014 w Belo Horizonte (Brazylia). Tak jak w poprzednich odsłonach w turnieju weźmie udział 8 zespołów. Wyjątkiem był pierwszy turniej w 1989, grało wtedy 6 drużyn. Zawody potrwają 6 dni i będą składać się z 2 rund. W sumie zostanie rozegranych 16 spotkań.
Runda wstępna (12 meczów):
Grupy A i B po 4 zespoły, mecze w grupie każdy z każdym.
Zespoły z trzecich i czwartych miejsc na koniec tej rundy odpadają z turnieju i zostają sklasyfikowane odpowiednio na 5 i 7 miejscu.
Runda finałowa (4 mecze):
Pary półfinałowe tworzą: 1A z 2B, 1B z 2A.
Zwycięzcy półfinałów grają o złoto, a przegrani finale pocieszenia.

Co ciekawe w Belo Horizonte zagra znany z włoskich parkietów kubański środkowy Robertlandy Simon, który dorabia sobie na wypożyczeniu w katarskim Al-Rayyan.


Belo Horizonte, stolica Minas Gerais jest jednym z najważniejszych miast w Brazylii. Hala Mineirinho ma w swojej historii duże wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Światowej.

Zespoły:
Gospodarz - Sada Cruzeiro (Brazylia), dzika karta - Diatec Trentino (Włochy), drugi zespół Ameryki Płd. - UPCN (Argentyna), mistrz Europy - Belogorie Belgorod (Rosja), mistrz Afryki - Esperance (Tunezja), reprezentant NORCECA - Guaynabo Mets (Portoryko), mistrz Azji - Matin Varamin (Iran) oraz drugi zespół z dziką kartą - Al-Rayyan (Katar).

Podział na grupy:
Grupa A:
Sada Cruzeiro Volei
Belogorie Belgorod
Guaynabo Mets
Matin Varamin
Grupa B:
Diatec Trentino
UPCN Volley Club
Al Rayyan
Esperance Sportive de Tunis
Terminarz:




Women&#39;s Club World Championship -
Zürich 2014


Data: 7-11 maja 2014
Miejsce: Zürich (Szwajcaria), hala Saalsporthalle
Oficjalna strona: FIVB Women&#39;s

Formuła turnieju:
Ósma edycja Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet odbędzie się w dniach 7-11 maja, 2014 w Zurychu (Szwajcaria). Tak jak w poprzednich edycjach udział w turnieju weźmie 6 zespołów. Wyjątkiem były dwie pierwsze odsłony w latach 1991 i 1992, gdzie uczestniczyło 8 drużyn. Turniej potrwa 5 dni i będzie składać się z 2 rund. W sumie zostanie rozegranych 10 spotkań.
Runda wstępna (6 meczów):
Grupy A i B po 3 zespoły, mecze każdy z każdym. Dwa zespoły z trzecich miejsc po tej rundzie odpadają z turnieju i zostają sklasyfikowane na 5 miejscu.
Runda finałowa (4 mecze):
Pary półfinałowe tworzą: 1A z 2B, 1B z 2A
Zwycięzcy półfinałów grają o złoto, a przegrani mecz o 3 miejsce.

Zürich - największe szwajcarskie miasto i główny ośrodek gospodarczy kraju. Poprzednia edycja KMŚ kobiet również była rozgrywana w Saalsporthalle.
Zespoły:
Gospodarz - Volero Zurich (Szwajcaria), dzika karta - Molico Osasco (Brazylia), mistrz Ameryki Płd. - Sesi-SP (Brazylia), mistrz Europy - Dinamo Kazań (Rosja), mistrz Azji - Hisamitsu Springs (Japonia) oraz drugi zespół z dziką kartą, a zarazem mistrz Afryki - GS Petroliers (Algieria).

Podział na grupy:
Grupa A:
Volero Zurich
Sesi-SP
GS Petroliers
Grupa B:
Dinamo Kazań
Hisamitsu Springs
Molico Osasco
Terminarz:


Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Już jutro początek KMŚ, więc warto grać już dzisiaj, bo kursy do jutra pewnie będą dużo mniej ciekawe.
Na początek:
Al Rayyan (1.83) b365 ✅ luźniutko
Tak więc, jak wiadomo zespół Al Rayyan specjalni na te mistrzostwa zakontraktował kilka gigantycznych gwiazd światowej siatkówki. Zobaczymy w tym zespole Kaziyskiego, Simona, Raphaela i znakomitego Kubańskiego atakującego Sancheza, znanego z występów w Novosibirsku. Na papierze dream team. Nie wiadomo jak będzie ze zgraniem, ale para Raphael - Kaziyski zna się doskonale a Brazylijski sypacz bez trudu powinien poradzić sobie z dobrym dograniem do Sancheza i Simona, bo są to zawodnicy, którzy tolerują wiele, bo jak wiadomo atakować potrafią genialnie.
Trentino zmęczone bardzo marniutkim sezonem, początek mieli fajny, koniec to tragedia. Nie sądzę aby pokazali tutaj cokolwiek ciekawego, koniec sezonu A1 pokazał, że jeden Sokolov to zdecydowanie za mało aby cokolwiek urywać mocniejszym drużynom.
Oprócz tego:
UPCN -2.5 (1.44) ✅
UPCN under 133.5 pkt w meczu (1.83) ⛔
b365

Argentyński UPCN pokazał nam się z bardzo niezłej strony na poprzednich KMŚ rozgrywanych ledwie kilka miesięcy temu. Bardzo dobry środek i Theo na ataku, który trzyma dobry poziom. Nie powinno być problemów z wypunktowaniem amatorów.
No i w tym samym kierunku również typy na Sade:
Cruzeiro -2.5 (1.28) ✅
Cruzeiro under 129.5 pkt w meczu (1.90) ✅
b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik

Nowe &quot;nabytki&quot; Al Rayyan i prawdopodobnie gracze pierwszej szóstki :grin:. Początkowe kursy na katarski zespół w marathonie ~2.30 to było value. Po pierwszych meczach będziemy mieli już obraz na co stać zespoły i jaka jest ich forma. Początek meczu o 22:00.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ode mnie jeszcze takie info, że wyżej wymienione gwiazdy dostaną za kilkudniowy występ w Al Rayyan około 300 tysięcy euro na głowę.
Czyli tyle ile Mariusz Wlazły zarabia przez cały sezon w PGE Skrze Bełchatów :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ode mnie jeszcze takie info, że wyżej wymienione gwiazdy dostaną za kilkudniowy występ w Al Rayyan około 300 tysięcy euro na głowę.
Czyli tyle ile Mariusz Wlazły zarabia przez cały sezon w PGE Skrze Bełchatów :cool:
No niby tak , za frytki tam nie pojechali wiadomo ale co do Maria to przecież wiadomka że gdyby chciał to już dawno w Superlidze by wyciągał 2x tyle :grin:
Miłe że w dzisiejszym świecie jest ktoś taki którego nie skusiły dużo większe pieniądze :razz:
A coś mi się kiedyś obiło o uszy że ktoś z Trefla Gdańsk miał jechać gdzieś w tamte rejony pograć, do tego samego klubu co Raul tylko oczywiście siatkarskiego ????
Ode mnie jeszcze taki o to typ nie będę go opisywał bo o Trento bylo juz wiele wiele razy przez sezon pisane , a o teamie szejków nie wiemy jak to wszystko zafunkcjonuje , jednak jeśli wygrają ten mecz to i myślę że pokryją moje handi.
Trentino - Al Rayyan
Al Rayyan -4 pkt 1.92 Marathonbet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
No niby tak , za frytki tam nie pojechali wiadomo ale co do Maria to przecież wiadomka że gdyby chciał to już dawno w Superlidze by wyciągał 2x tyle
juz sie kurek &quot;nagrał&quot; w rosji, to gdzie tam wlazlemu ? zreszta ja nie widze sensu rozmawiac o takim zakompleksionym zawodniku.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
juz sie kurek &quot;nagrał&quot; w rosji, to gdzie tam wlazlemu ? zreszta ja nie widze sensu rozmawiac o takim zakompleksionym zawodniku.
pare lat temu kiedy Skra byla na topie był temat jego przejscia , nie pamietam do jakiego klubu juz , gdyby chcial to by poszedł .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trentino Diatec - Al Rayyan​

Będzie krótko, bo mecz w sumie niedługo. Poza tym nie ma sensu się rozpisywać, bo forma zespołów to jak na razie wielka niewiadoma.
Trentino ma za sobą nieudany sezon. Było trochę kontuzji, przez jakiś czas musieli sobie radzić bez Sokołowa, który w najwyższej dyspozycji też nie był. Początek mieli wymarzony (wygrana 3:0 w Superpucharze z Maceratą), ale potem już było średnio. Sokołow będzie ciągnął ten wózek. Dobry środek z Birarellim i Sole. Przyjęcie na pewno perspektywiczne, ale jeszcze to ten najwyższy poziom nie jest (zwłaszcza Ferreira faluje strasznie).
Al Rayyan wzmocnione Simonem, Kaziyskim, Sanchezem i Raphaelem. Kapitalni zawodnicy, ale ciekawe jak to będzie od razu funkcjonować. Może od razu działać bez zarzutu (i tak podejrzewam, że może być, bo to jednak klasowi zawodnicy), ale mogą też być jakieś niedokładności i problemy. Potencjał na pewno spory tych 4 zawodników, a chyba w składzie widziałem też przyjmującego Calę. Ciekawe co pokażą pozostali zawodnicy, którzy będą pewnie tylko uzupełnieniem.
Szkoda pewnie trochę dla katarskiego zespołu, że najpierw nie trafili na Tunezyjczyków, bo byłoby to dobre przetarcie. Tutaj może być różnie.
Dla mnie teraz bardzo dobry kurs na Trento. Mała stawka, bo ciężko powiedzieć co obie drużyny pokażą.
Typy:
Diatec Trentino @ 2.75 Bet365 ⛔
Diatec Trentino (+1.5 seta) @ 1.83 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Trentino – All Rayyan

Ja natomiast daje dzisiaj większe szansę Trentino i dziwi mnie ciągły wzrost kursu na nich. Zgodzę się, że All Rayyan dysponuje silniejszym składem, ale ile oni wspólnie trenowali? W siatkówce bardzo dużą role odgrywa zgranie zespołu, a szczególnie zgranie zespołu z rozgrywającym a tego nawet nie ma co porównywać z włoskim zespołem. Trentino również w swoim składzie ma bardzo dobrych zawodników, sam Sokolov w swojej karierze przyczynił się do bardzo wielu ważnych zwycięstw. Ferreira dysponuje bardzo dobrą zagrywką. Lanza i Birarelli to reprezentanci Włoch. Sole reprezentant Argentyny i dla mnie taki kurs na Trentino to prezent.


Typ: Trentino 2,61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
juz sie kurek &quot;nagrał&quot; w rosji, to gdzie tam wlazlemu ? zreszta ja nie widze sensu rozmawiac o takim zakompleksionym zawodniku.
Nie ma co porównywać tych dwóch przykładów według mnie.

Co do Wlazłego to przypuszczam, że nie chciał się ruszać z Bełchatowa, bo tam nie byłby &quot;świętą krową&quot;. W poprzednim sezonie może ta teoria została lekko zachwiana.

Prawda jest taka, że w Rosji nie patrzą na to, że jesteś gwiazdą, czy zarabiasz ogromne pieniądze. Grasz słabo to lądujesz w kwadracie.

Inna sprawa, że opieka medyczna na najwyższym poziomie to tam nie jest. A wiadomo jakiej konstrukcji jest Wlazły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na dziś dwa całkiem ciekawe typy:
Biełgorod -24.5 (1.83) B365 ⛔
Matin Varamin +16.5 (1.72) B365
✅
Biełgorod gra z absolutnymi leszczami i amatorami. Wiadomo jakim serwis dysponują Rosjanie i przede wszystkim jakim dysponują blokiem. To jest maszyna do rozbijania takich leszczy, trafi się lepsza seria komukolwiek z paczki Muser, Tietiuchin, Travica, Grozer, czy nawet Ilinych i będzie pozamiatane, bo każdy z nich dysponuje niesamowitym serwisem. Spodziewam się każdego seta do 15, albo nawet jeszcze wyżej.
Co do Irańczyków to jak dla mnie linia zawyżona o jakieś 6 pkt. Buki znów lekceważą zespół z Iranu, a prawda jest taka, że te zespoły zawsze są klasowe i zdecydowanie nieprzypadkowe, jak ekipy z Afryki, które w siatkówke grać za bardzo nie potrafią. Irańczycy jak to Irańczycy, dobry wyskok i bardzo mocny serwis to na pewno, nie dają się rozbijać z kimkolwiek by nie grali. Linia jest bardzo wysoka, starczają nam w zupełności 3x baty do 20, a spodziewałbym się, że nawet zobaczymy tutaj jakieś 4 sety. Cruzeiro raczej spokojnie wchodzi w turniej, co było widać po wczorajszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nigdzie nie widziałem, by zostało to wspomniane, ale pokazuje to poziom wiedzy typujących. Iran gra tutaj praktycznie rezerwami, &#39;gwiazdy&#39; są na zgrupowaniu kadry. Z pierwszej szóstki mamy raptem 2 zawodników (libero i środkowy), zatem siła irańskiego klubu jest mocno zachwiana. Najłatwiej porównać sobie ze składem tej drużyny z niedawnych Klubowych Mistrzostw Azji, gdzie Iran wygrał ten turniej w cuglach.
(dla leniwych: http://www.asianvolleyball.org/upfile/bulletin/files/201404/8154631_1397654649.pdf
skład z KMŚ:
http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/ClubWorldChampionships/Men/2014/Teams.asp?Team=MVA)
Dziwne, bo mecz Iranu był transmitowany w tv, a nikt nie dostrzegł tych absencji... Bo składy i tak mało kto przegląda, więc tutaj można było nie zwrócić uwagi.
To tak jako przestroga przed kolejnymi meczami, bo informacja myślę dość istotna.
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
W związku z powyższymi informacjami, co sądzicie o meczu Guaynabo Mets - Matin Varamin. Buki jako faworyta upatrują w &quot;irańskich rezerwach&quot;, natomiast mnie zastanawia jedno czy we wczorajszym meczu Portorykańczycy wygrali 3 seta z Biełogorodem czy to raczej Biełgorod pokpił sprawę i przegrał go na własne życzenie - bo niestety meczu nie oglądałem.
Zastanawiam się czy warto grać Guaynabo po kursie 3.50 (William Hill).
 
M 0

misieekk

Użytkownik
Cześć Korver!
Oczywiście zgadzam się z powyższą informacją.. ALE to co wczoraj widziałem w wykonaniu Iranu skłania mnie jednak na postawienie coś w stronę właśnie tej drużyny (-1.5) . Uważam, że zespół z Portoryko jest naprawdę mega słaby... co widać było przed wczoraj i wczoraj.
Wracając właśnie do spotkania wczorajszego z Lokomotivem.. to cóż... rezerwy weszły w 3 secie, przy prowadzeniu 17-14 Rosjan... złapali jakąś dziwną niemoc i wyszło jak wyszło... mecz był też ospały... i jak to Rosjanie... wygrać, wygrali przecież...
Dziś jak dla mnie dość wyraźne zwycięstwo 3-0 3-1 faworytów.

Jak się zapatrujesz na spotkania kobiet?
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
W związku z powyższymi informacjami, co sądzicie o meczu Guaynabo Mets - Matin Varamin. Buki jako faworyta upatrują w &quot;irańskich rezerwach&quot;, natomiast mnie zastanawia jedno czy we wczorajszym meczu Portorykańczycy wygrali 3 seta z Biełogorodem czy to raczej Biełgorod pokpił sprawę i przegrał go na własne życzenie - bo niestety meczu nie oglądałem.
Zastanawiam się czy warto grać Guaynabo po kursie 3.50 (William Hill).
Zdecydowanie ten wygrany set to &quot;zasługa&quot; podejścia Ruskich. Po dwóch setach (albo nawet od połowy drugiego, nie pamiętam dokładnie bo przełączałem co chwilę na Wawrinkę;)) grali rezerwowi + Muser. Travica, Grozer, Tetyukhin siedzieli na ławie. Panteleymonenko grał na ataku, rozgrywał (za dużo powiedziane) Bagrey a na przyjęciu grali Khtey i Ilinykh. Oczywiście nawet takie zestawienie w teorii nie miało prawa wtopić seta z Portorykańczykami ale podejście do gry było jakie było. Masa błędów, niedokładności, nieporozumienia w obronie. Rywale to wykorzystali, przytrzymali przyjęcie i stało się. Co do dzisiejszego meczu jednak skłaniałbym się pomimo braków w stronę Irańczyków. Z Sadą pograli całkiem przyzwoicie, widocznie brakuje im siły ataku, rozegranie też kuleje ale już tym swoim nieprzyjemnym flotem mogą dzisiaj sprawić duże kłopoty rywalom. Wydaje mi się, że prezentują po prostu bardziej poukładaną siatkówkę nawet w takim zestawieniu.
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
a co myslicie o sadzie vs bielgorodowi? ja sklanialbym sie ku brazylijczyka, poniewaz graja oni niesamowicie w obronie a poza tym maja Wallace i Williama ktorzy naprawde dobrze sie spisuja. Rosjanie jakos bez przekonania, bez radosci z gry..
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Martin Varamin - Guaynabo over 181,5pkt @ 1,83⛔
Bet365

Od razu przyznaję się, że nie jest jakimś expertem z tej dyscypliny, ale wpadł mi w oko taki typek. Czytam tutaj od Was, że Irańczycy nieco słabo w ataku, a i rozegrania nie mają super, to może być spora szansa dla Portorykańczyków, którzy wczoraj urwali seta Belgorodowi. Oczywiście nie grali oni na 100%, ale mimo wszystko też musieli zagrać przyzwoicie, funkcjonowało przyjęcie, wykorzystywali błędy i pomyłki rywali. Zespół z Iranu na pewno więcej będzie ich popełniał stąd też over. Liczę na co najmniej 4 sety, nie sądzę, żeby Varamin, który uważany jest za mega faworyta wygrał to 3-0...Oglądając wczorajszy mecz Rosjan z Guaynabo widać było, że coś potrafią, nie jest to poukładana gra, ale w ataku dość dobrze sobie radzą. Na pewno dziś nie będą mieli takiej ściany na siatce, więc powinno być łatwiej. Myślę, że czeka nas wyrównany mecz, więc gram over!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Biełgorod - Cruzeiro @ 1 (1.85) Pinnacle ✅
Kurs na Rosjan po prostu doskonały. Drużyna lepsza w każdym elemencie od Cruzeiro, potencjałem najlepsza drużyna świata i nie ma co do tego wątpliwości.
Wczorajszego meczu w ogóle nie ma co brać pod uwagę, bo Biełgorod wyraźnie go olał, grał sobie rezerwami itp itd. Dzisiaj prawdziwy sprawdzian dla Ruskich i będzie pełna spina.
Potężna przewaga Biełgorodu w warunkach fizycznych, mocy, sile i dynamice ataku. Cruzeiro bazuje na świetnym przyjęciu i męczeniu rywali środkiem, jak praktycznie każda drużyna z Brazylii (łącznie z reprezentacją). Dzisiaj przyjęcia mieć nie będą, bo Biełgorod zagrywkę ma po prostu piorunującą. Wallace z wysokiej piłki nie będzie kończył, a gdy wyłączy się im środek to zostanie jeden Leal i to będzie za mało, reszta kończy tylko przyspieszone piłki.
Rosjanie to zupełnie inna bajka, oni nawet bez przyjęcia są wstanie rozjechać rywali, a przyjęcie z reguły mają.
Obie drużyny na pewno doskonałe, ale Biełgorod to jest zupełnie inna półka, to genialny team, który jest absolutnie kompletny. Jeśli zagrają swoje to Brazylijczycy nie mają tutaj czego szukać.
Więcej niż 1.50 na Biełgorod bym nie wystawił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Rayyanom dzisiaj wystarczają 2 sety do awansu z pierwszego miejsca. Może być ciekawie, bo Argentyńczykom 3-2 daje pewny awans z II miejsca.
Stąd spadki na ARG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom