>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Klan

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj w godzinach porannych świat obiegła informacja o serialowej śmierci Ryśka z Klanu. Wszystkie portale prześcigają się w informowaniu o tej tragicznej wiadomości fanów tego serialu. Oto jedna z nich:
Zabiją Ryśka z &quot;Klanu&quot;! Jak i kiedy?
Śmierć zbiera ponure żniwo w polskich serialach...
Najpierw Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska, 40 l.) w „M jak miłość”, a teraz kolejny, równie legendarny bohater. Jak dowiedział się Fakt, w telenoweli „Klan” uśmiercony zostanie Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus, 50 l.)!
To szokująca wiadomość dla wszystkich wielbicieli serialu „Klan”, którzy przywiązali się do jednego z głównych bohaterów telenoweli. Nic dziwnego. W końcu postać Ryśka gości na ich ekranach już od 14 lat! Dał się poznać jako oddany mąż i ojciec. W odróżnieniu od rodzeństwa, nie ukończył studiów i jest dość niezdarny, ale to właśnie te cechy sprawiły, że ludzie pokochali Rysia Lubicza.
Jak udało nam się ustalić, Piotr Cyrwus już od dłuższego czasu chciał rozstać się z serialem.
Klan ma wielu fanów w Polsce i oni chcą właśnie takiego „dupowatego” Ryśka, jakiego gram. Szczerze? Czasami myślę, że ten serial nie jest dla mnie, bo nie rozwijam się zawodowo – powiedział aktor w jednym z wywiadów.
Ale ta praca zapewnia mi spokojne życie – dodał szczerze.

Nie była więc to dla niego łatwa decyzja. Producenci też nie wyobrażali sobie dalszych losów rodziny bez Rysia. I w ten sposób wszelkie rozmowy na temat jego odejścia zawsze kończyły się tym, że... zostawał.
Ale nie tym razem. Aktor podjął w końcu męską decyzję i ostatecznie postanowił opuścić obsadę serialu. Tak jak w przypadku Hanki, twórcy telenoweli nie wyobrażali sobie, by w roli Rysia pojawił się inny aktor. Dlatego zdecydowali się uśmiercić jego postać.
Jak udało się ustalić Faktowi, Rysiek wda się bójkę, podczas której zostanie ranny, a lekarzom nie uda się go uratować. Wiadomość o jego śmierci jest jedną z najpilniej strzeżonych informacji w produkcji. Wszyscy aktorzy grający w „Klanie” zobowiązani są do milczenia.

Nic nie wiem na ten temat – powiedział zmieszany Cyrwus, gdy Fakt poprosił go o skomentowanie tragicznych losów Ryśka...
Źródło

Kunszt aktorski jaki prezentował nam popularny Rysiek, nie zostanie zapomniany. Będzie go brakowało, ten serial nie będzie już taki sam...
RIP :-(


Sorry nie wytrzymałem ????​
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/505329 :grin:
Piotr Swend, aktor z zespołem Downa, był przekonany, że Piotr Cyrwus zginie w lutym. Odtwórca roli Maćka jest pod opieką psychologów.
21-letni Piotr Swend pracował z Piotrem Cyrwusem od 14 lat. Nic dziwnego, że w trakcie prac nad &quot;Klanem&quot; zżył się z nim niemal jak z prawdziwą rodziną. Jak podaje &quot;Super Express&quot;, po tym jak media obiegła informacja o tym, że serialowy Rysiek zginie, młody aktor uwierzył, że nie chodzi o postać, tylko o samego Cyrwusa.
- Choć gra również w teatrze i potrafi zagrać wszelkie uczucia, to czuje się teraz tak, jakby to wydarzyło się w jego prywatnym życiu - informuje tabloid osoba pracująca przy serialu.
Serialowy Rysiek ma zginąć w lutym. Wda się w bójkę. Skutki pobicia będą tak dotkliwe, że lekarzom nie uda się go uratować. Będzie to kolejna, po Hance Mostowiak z serialu &quot;M jak Miłość&quot; śmierć serialowej postaci.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fakt donosi: &quot;Koniec Klanu!&quot;. Co go nam zastąpi?
To musiało się w końcu wydarzyć. Wygląda na to, że śmierć Ryśka pociągnie za sobą więcej ofiar, niż się spodziewaliśmy.
Serial „Klan” ma na karku już 15 lat, a wciąż ogląda go ponad trzy i pół miliona widzów. Dlaczego? To z pewnością zasługa niezapomnianej galerii postaci, które wyszły spod pióra scenarzystów. Kto nie słyszał o Ryśku &quot;czyste rączki&quot; Lubiczu, czy dr Tadeuszu &quot;w rzeczy samej&quot; Koziełło?
Część telewidzów wręcz dorastała z rodziną Lubiczów - to jeden z niewielu seriali, gdzie losy bohaterów działy się w &quot;czasie rzeczywistym&quot; tj. pokrywały się z aktualnymi wydarzeniami i porą roku. Niestety, teraz będziemy musieli się z nimi pożegnać. Jak donosi Fakt - „Klan” wylatuje z ramówki na dobre.
Jak plany TVP1 skomentowali serialowi aktorzy?

Nic jeszcze nie wiem na ten temat. Dla mnie to była wielka przygoda - powiedziała Maria Niklińska, jedna z aktorek

Nie wszyscy są jednak równie zdziwieni i oddają pałeczkę w poczuciu spełnionego obowiązku.

„Klan” spełniał funkcję społeczno - edukacyjną. Oby TVP miała coś, co to godnie zastąpi - skomentował decyzję szefów serialowy psychiatra

My też mamy taką nadzieję. Nowy serial, o którym na razie nie wiadomo zupełnie nic, na pojawić się w ramówce jesienią tego roku. Ostatni klaps na planie „Klanu” padnie 22 kwietnia. Niedługo potem poznamy finał telenoweli. Jak myślicie, co się wydarzy?
Co zadecydowało o zdjęciu serialu z anteny? Trudno powiedzieć. Nam wydaje się, że kiedy Rysiek postanowił od serialu „umyć ręce”, nie było już sensu go kontynuować. Bez niego, to już nie to samo.
jak żyć... :-|
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Z bardzo wiarygodnego źródła wiadomo, że Rysiek zginie w szpitalu, a bezpośrednią przyczyną śmierci będzie ... uderzenie głową w metalową poręcz łóżka! Całej pikanterii dodaje fakt, że będzie miał wtedy w ręku zgodę na przeszczepienie po śmierci jego organów ... To się nazywa misyjność telewizji.
 
Do góry Bottom