>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Karne I Kartki Duzy++++++++

mocko 0

mocko

Użytkownik
Mam jeden pewniejszy system choć trochę oparty jest na loterii;) A więc tak ja gram tak na bet-at-home.com i najczęściej się to sprawdza na LM a więc stawiamy na rzuty karne i czerwone kartki systemem 10z13 jeden kupon na czerwone kartki a drugi na rzuty karne przyjmując stawkę 57zl wygrywam około 350zł jak wchodzi tylko 10meczy jesteśmy i tak na dość dużym plusie;) jeżeli nie jesteście co do tego przekonani to udowodnię wam w tej kolejce że da się wygrać lecz mam do was mała prośbę nie zbyt często zmieniam buka i nie znam innych ofert a wiem ze w bah&#39;u można grać jeszcze karne i kartki na bundeslige austriacką i niemiecką. A może znacie jakieś inne buki gdzie taka oferta jest o wiele szersza???
 
ester 87

ester

Użytkownik
Czemu niby buki miałyby mieć na te zdarzenia źle oszacowane kursy? I to jeszcze w bahu, z ich marżą? Nie ma możliwości, żeby ten system był coś wart, ale tak czy siak powodzenia
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
na Bah&#39;u możlwie do obstawienia systemem rozspisowym jest mozliwie tylko 13meczy wiec gramy 10z13 ze nie będzie w meczu meczu rzutu karnego lub ze nie bedzie czerwonej kartki bo to oczywiscie sie rzadko zdaza, ale jednak sie trafiaja wiec dlatego gramy systemem a juz ewenementem jest ze jest na 13 meczy okolo 3-4 karnych badz czerwonych kartek w LM kazda druzyna uwaza zeby sobie nie pozwolic na takie cos;)
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Na Bet365 to sie moim zdaniem tylko polaca grac na zywo wlasnie zauwazylem trzy mecze gdzie minuty meczu byly 89,87,90 kurs ogolny na to ze nie padnie juz gol byl 2,50
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
stawka całkowita - 57zł
nie bedzie czerownej kartki/rzutu karnego - kurs 1,2

stawiając system 10 z 13 wychodzą 286 kombinacje, stawka na kombinację ok 0,19zł, więc jeżeli trafimy jedną kombinację to wygrywamy:


1,2^10*0,19zł=1,18zł

czyli jeżeli w trzech spotkaniach będą czerwone kartki/rzuty karne to trafimy jedną kombinację, czyli wygrywamy 1,18zł


Mam jeden pewniejszy system choć trochę oparty jest na loterii;) A więc tak ja gram tak na bet-at-home.com i najczęściej się to sprawdza na LM a więc stawiamy na rzuty karne i czerwone kartki systemem 10z13 jeden kupon na czerwone kartki a drugi na rzuty karne przyjmując stawkę 57zl wygrywam około 350zł jak wchodzi tylko 10meczy jesteśmy i tak na dość dużym plusie;) jeżeli nie jesteście co do tego przekonani to udowodnię wam w tej kolejce że da się wygrać lecz mam do was mała prośbę nie zbyt często zmieniam buka i nie znam innych ofert a wiem ze w bah&#39;u można grać jeszcze karne i kartki na bundeslige austriacką i niemiecką. A może znacie jakieś inne buki gdzie taka oferta jest o wiele szersza???
te 350zł zysku to można wygrać jedynie, gdy trafimy wszystkie spotkania, czyli 286 kombinacji

i to ma być Twój super system? zanim już coś napiszesz to pomyśl i policz, a nie wprowadzasz ludzi w błąd
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dokładnie tak Rafał.

A co gdy trafimy 11 meczy? Zwrot wtedy to 11x1,18zł = 12,98zł, czyli jesteśmy w plecy 44zł.

A gdy trafimy 12 meczy? Wtedy zwrot wynosi 66x1,18zł -57zł = 20,88zł

Gdy trafimy wszystkie mecze, wtedy zwrot wynosi 286x1,18 -57zł = 280,48

Do tej pory w każdej kolejce Ligi Mistrzów była co najmniej jedna czerwona kartka. W drugiej kolejce były dwie...

Żeby to miało sens, ten kurs 1,2 na czerwoną kartkę w meczu musiałby być valuebetem (czyli prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia musiałoby być wyższe niż to oszacowane przez bukmachera). Jakoś nie wydaje mi się, żeby tak było w tym przypadku...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Mam jeden pewniejszy system choć trochę oparty jest na loterii;) A więc tak ja gram tak na bet-at-home.com i najczęściej się to sprawdza na LM a więc stawiamy na rzuty karne i czerwone kartki systemem 10z13 jeden kupon na czerwone kartki a drugi na rzuty karne przyjmując stawkę 57zl wygrywam około 350zł jak wchodzi tylko 10meczy jesteśmy i tak na dość dużym plusie;) jeżeli nie jesteście co do tego przekonani to udowodnię wam w tej kolejce że da się wygrać lecz mam do was mała prośbę nie zbyt często zmieniam buka i nie znam innych ofert a wiem ze w bah&#39;u można grać jeszcze karne i kartki na bundeslige austriacką i niemiecką. A może znacie jakieś inne buki gdzie taka oferta jest o wiele szersza???
pierwsze zdanie dla mnie juz pokazuje ze nic w tym watku wartosciowego niema, pozniejsze obliczenia to potwierdzaja, wartosc merytoryczna zerowa a autorowi tematu polecam goraca dalej granie tym systemem i nic tylko patrzec jak stanie sie milionerem, w mojej opini takie tematy powinny byc jak najszybciej usuwane bo zanizaja wartosc forum
 
Do góry Bottom