>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karjala Cup 2021

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Karjala wyjątkowo rozpoczyna się dzisiaj w Szwecji, ale pozostałe mecze normalnie będą rozgrywane w Helsinkach w hali Jokerit. Pograłem sobie dwudniowy kupon:

Szwecja vs Czechy: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.68⛔
Rosja vs Finlandia: X2 @1.29
AKO @2.17 Fortuna⛔


Po słabym występie Trzech Koron na tegorocznych MŚ w Rydze (gdzie nie wyszli nawet z grupy)na swoim stanowisku pozostał selekcjoner Johan Garpenlov, ale z tego co czytałem jest to jego ostatni rok pracy. Oczywiście celem są igrzyska olimpijskie oraz MŚ i zapewne zrobi wszystko, aby na odchodne osiągnąć coś dużego. Dzisiaj rozegrają spotkanie przed własną publicznością i być może nie interesuje się mocno europejskim hokejem, ale za bardzo szału nie ma jeżeli chodzi o kadrę. U Czechów trener Filip Pesan stawia na sprawdzonych w boju graczy i myślę, że będzie to wyrównany pojedynek. Idę w gole, ponieważ liczę na nieco towarzyski klimat, nie wszystko może zadziałać w defensywie po kilku jednostkach treningowych i łatwiej będzie o indywidualne popisy. Historia pokazuje, że w bezpośrednich rywalizacjach pada dużo goli.

Co do jutrzejszej rywalizacji, to chyba Finowie zasłużenie są faworytem całego turnieju. Grają u siebie, dodatkowo powołani gracze z kHL są w formie. Dużo takich dwójek/trójek klubowych, gdzie jest już zrozumienie z gry codziennej jak Granlund/Manninen, Aaltonen/Ojamaki, Antilla/Bjorninen/Pekarainen Do tego solidny GK Olkinuora, defensywa to zawsze znak rozpoznawczy Suomi i to powinniśmy oglądać z ich strony. W Rosji wiele zmian, przede wszystkim na stanowisku trenerskim i jak to bywa w tej ekipie na Karjala powołują głównie młodych graczy do ogrania się na tym poziomie jak 16-latek Matvei Michkov. Tutaj trzeba sporo klocków ułożyć i takie X2 w stronę bardziej ogranych Finów mi się widzi do podbicia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Bardzo sie ciesze ze temat załozony :)
Dzis mecz w Linkoping gdzie spotkaja sie Szwedzi i Czesi.
Nie jest tajemnica że takie turnieje przygotowuja reprezentacje do czegos grubszego. Obecnie na horyzonie mamy MŚ juniorów i Igrzyska olimpijskie. Cele wiekszosci ekip poza Rosja, ktorej docelowym cele są MŚ juniorów jest przygotowanie ekip do turnieju w Pekinie. I co tam u kogo? Ekipe szedzka reprezentowac beda w Pekinie gracze NHL i to juz wiadomo, nie maja jednak kompletu miedzy słupkami i tu jest szansa dla bramkarzy z Europy by sie pokazać. Gracze z pola moga byc co najwyżej w grupie rezerwowej ale ich szanse wystepu na Igrzyskach sa praktycznie zerowe. Inaczej rzecz ma sie u Czechow bo oni jesli chodzi o Igrzyska beda reprezentowani w okolo 50% przed graczy zza oceanu, pozostała czesc uzupełnia zawodnicy z lig europejskich i tu jest okazja do pokazania sie i swoja dobra gra przekonania Pesana o tym by w swoim notatniku umiescił dane nazwisko. teraz przechodzac juz do typu. Nie widze az takiej przewagi w skladzie Szwedów w porownaniu z Czechami jakby wskazywały kursy. Lars Johansson wydaje mi sie ze gdzies zgubil forme a to on ma dzis stanac miedzy słupkami choc to nie jest 100%. Czesi maja kilku debuitantow w składzie ale sa to gracze , którzy sa aktualnie w bardzo dobrej formie i mysle ze doloza cegielke do gry. Motywacja wieksza by sie pokazac i wygrac wg mnie bedzie po stronie naszych południowych sasiadów, oczywiscie nie lekcewaze Szwedow bo powolani gracze to solidne grajki ale czesi beda mieli kim odpowiedziec i tu wybrałbym kierunek czeski ( ponizej sklady obu ekip do porównania)
Co do jutrzejszego meczu Finow z Rosja to Finowie z pewnoscia maja kilka miejsc do uzupelnienia graczami z Europy na Igrzyska w Pekinie, wiec jest o co grac, od brakarza po atak. Rosjanie są powołani pod katem mistrzostw swiata juniorów. Po obu stronach zabraknie graczy z Ufy ( niestety Covid) wiec nie zobaczymy Manninena i Granlunda po stronie finskiej i utalentownych Baszkirowa i Muhamadulina po stronie rosyjskiej ale beda troche starsi Woronkow, Galimow, Tiertyszny. Finowie zebrali silna grupe graczy i z pewnosci kilku z nich dostanie szanse gry na Igrzyskach. Poki co to gracze bardziej doswiadczeni i mysle ze w formie wiec dla mnie kierunek finski w tym przypadku. Rok temu jak ktos pamieta ten cykl to mlodziezowka Rosji ograła wszystkie ekipy, jednak cele byly inne Askarow tez był w formie bo z pewnoscia zagra wiekszosc meczów. Z tego rysuja mi sie takie typy

Czechy RT kurs 3,25 fortuna ⛔

I moze taki dubel Czechy RT + Finlandia RT kurs ako 5,85 fortuna⛔

Nie szalejcie ze stawkami bo jakby nie było to zawsze są gry towarzyskie

Ponizej sklady Szwedów i Czechów , dołoze jeszcze pozniej Finow i Rosjan

Szwecja

Gustaf Lindvall
(Skellefteå, SWE), Lars Johansson (St. Petersburg, KHL).

Obrońcy:
Christian Folin
(Frölunda, SWE) , Emil Djuse (SC Rapperswil-Jona Lakers, SUI), Christian Djoos (Zug, SUI), Henrik Tömmernes (Genève-Servette, SUI), Niklas Hansson (Zug, SUI), Calle Själin (Leksands, SWE), Jonathan Pudas (Skellefteå, SWE).

Napastnicy:
Frederik Olofsson
(Oskarshamn, SWE), Joakim Nygård (Färjestads, SWE), Daniel Viksten (Färjestads, SWE), Dennis Everberg (Rögle, SWE), Anton Bengtsson (Rögle, SWE), Pontus Holmberg (Växjö, SWE), Carl Klingberg (Zug, SUI), Anton Lander (Zug, SUI), Linus Johansson (Färjestads, SWE), Leon Bristedt (Rögle, SWE), Mathias Bromé (Davos, SUI), Jesper Olofsson (Tygrysy, SUI), Jacob de la Rose (Färjestads, SWE)

Czechy

Bramkarze:
Štěpán Lukeš
(Mountfield HK), Miroslav Svoboda (HC Škoda Plzeň), Petr Kváča (Białe Tygrysy Liberec).

Obrońcy:
Jakub Jeřábek
(Spartak Moskwa, KHL), Libor Zábranský (Mikkelin Jukurit, FIN), David Sklenička (Helsinki Jokerit, KHL), Filip Pyrochta (SAIPA Laapeenranta, FIN), Dominik Masin (Ilves Tampere, Finlandia), Jan Ščotka ( JYP Jyväskylä, FIN), David Jiříček (HC Škoda Plzeň), Pavel Pýcha (BK Mladá Boleslav).

Napastnicy:
Jakub Flek
(HC Energie Karlovy Vary), Lukáš Jašek (Pelicans Lahti, FIN), Pavel Kousal (BK Mladá Boleslav), David Kaše (HC Sparta Praga), Michal Řepík (HC Sparta Praga), Matěj Stránský (HC Davos, SUI), Ondřej Najman (BK Mladá Boleslav), Michael Špaček (Frölunda HC, SWE), Filip Chlapík (HC Sparta Praga), Jiří Smejkal (Pelicans Lahti, FIN), Petr Kodýtek (HC Škoda Plzeň), Luboš Horký (HC Kometa Brno), Matěj Blümel (HC Dynamo Pardubice).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Nie sądzicie, że kurs na Rosję jest sporo przesadzony? Nie zagrają chyba drugi raz tak słabo jak z gospodarzami. Do Finlandii poleciał całkiem ciekawy skład....
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie sądzicie, że kurs na Rosję jest sporo przesadzony? Nie zagrają chyba drugi raz tak słabo jak z gospodarzami. Do Finlandii poleciał całkiem ciekawy skład....
Kurs na Rosje z pewnośca jest za duzy. Rosja dostała trzy bramy w osłabieniu, nie wygladali tak żle jak wskazuje wynik z Finami , poza tym skład Finów wg mnie lepszy od szwedzkiego. Szwedzi nie beda u siebie tylko leca do Helsinek, daleko nie ma ale to jednak podroz. Mysle ze Rosjanie wyeliminuja bledy z meczu z Finlandia i jesli Askarow nie nabobli miedzy słupkami moga pokusic sie o wygraną. Mimo ze Rosjanie maja młody skład to jednak Ci gracze to bardzo zdolna młodziez U20 i kilku graczy troche starszych , którzy wyrozniaja sie w lidze. Osobiscie nie pamietam tak wysokiego kursu na Rosje w mecze ze Szwedami. A trzeba pamietac , że wsrod niminacji olimpijskich Szwedów poza bramkarzem raczej z pola nikt nie zagra w Pekinie wiec motywacja jest pewnie inna. Ja postawie na to że Rosja nie przegra w regulaminowym

Rosja z x kurs 2,1 Fortuna ⛔
Kazda z druzyn 2+ kurs 1,76 fortuna✅

W drugim meczu widze wygrana Finów w regulaminowym czasie✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ostatnie mecze Karjala. Po obejrzeniu poprzednich dzis ide w kierunku naszych południowych sasiadów. Rosja zagrała dobry mecz ze Szwedami ale mimo wszystko brakuje doswiadczenia , cwaniactwa ale tez zabrakło mi grajków którzy zrobia gre i wyłoża partnerowi krazek by skonczyc akcje. Rosjanie w obronie tez czesto sie lubia zgubic i sa dziury. W ekipie czeskiej mimo wszystko wiecej doswiadczenia. Wczoraj w pierwszej tercji z Finami sporo pech bo mogło cos wpasc i mecz wygladałby inaczej. Pozniej sporo walki i odrabiania strat z pierwszej tercji , mecz sie wyrównał i licze ze z Rosja w koncu uda sie wygrac

Czechy RT kurs 2,15 fortuna

Stawki mniejsze bo to jednak towarzyskie granie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom