>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karjala Cup 2013 Sweden/Finland

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Drugi Turniej z cyklu Euro Hockey Tour w sezonie 2013/2014
Tym razem rzecz się będzie działa w Lakerol Arena, Gavle oraz Hartwall Areena, Helsinki.
Rozkład na czwartek;sobotę i niedzielę

Kadry drużyn:
CZECHY

FINLANDIA

ROSJA

SZWECJA

KURSY NA ZWYCIĘZCĘ KARJALA CUP

Kursy całkiem dobrze oddają to co może się wydarzyć na tym turnieju, aczkolwiek wprowadził bym małą korektę pod względem kolejności Szwecja/Czechy ponieważ uważam że nasi sąsiedzi mimo tego iż grają na wyjeździe to pod względem potencjału wyglądają lepiej od gospodarzy, przynajmniej jak na moje oko. Skład Szwedów głównie złożony z graczy SHL, co jak dla mnie nie jest do końca dobrym rozwiązaniem ponieważ mimo wszystko w KHL mamy kilku dobrych szwedzkich napastników, no ale to już nie mój problem. Ja po cichu liczę na ekipę Suomi, która zwłaszcza w kwestiach ofensywnych będzie miała szeroki wachlarz możliwości, a samo spotkanie z Rosjanami może być wisienką na torcie tego turnieju. Oczywiście nie można lekceważyć Rosjan ponieważ przyjadą do Finlandii, bardzo solidnym zespołem, chociaż brakuje mi Mozyakina, Kovalchuka no i wreszcie Zaripova. Pod względem bramkarzy rosyjska obsada wydaje mi się być najkonkretniejsza, acz jeśli jest takich trzech goalie to znaczy, że raczej każdy z nich dostanie szansę, co jest również sygnałem dla mnie że Rosjanie przyjadą do Finlandii bardziej w celach testowych, aby sprawdzić konkretnych graczy bo jak wiadomo przed nami Olimpiada w Soczi i na pewno kilku z tych graczy zobaczymy w składzie na IO. Finowie przed własną publiką, bardzo mocny skład, aczkolwiek brakuje mi Koskinena z Sibiru, no ale cóż... Zapowiada się bardzo ciekawy turniej, także zachęcam i zapraszam do pisania analiz ????​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mamy już czwartek, więc pora rozpocząć granie. Na początek tak naprawdę chyba finał tego turnieju, a zwycięzca wygra turniej ponieważ nie sądzę by obie ekipy miały większe problemy z ograniem pozostałych reprezentacji. Osobiście jestem za drużyną Finów, którzy tak jak już pisałem zebrali się na ten turniej w bardzo mocnym składzie i to daje jasny znak, że tu jest brane pod uwagę tylko zwycięstwo. Co więcej zdecydowana większość tych graczy to aktualnie czołowe postacie swoich drużyn klubowych. Rosjanie w silnym składzie, ale jak już wspominałem bardziej w kierunku testów jest dla nich ten turniej, mamy tu 5 graczy, którzy na dobrą sprawę mogliby grać w reprezentacjach juniorskich, ale skoro w lidze pokazują się z dobrej strony to warto dać im szansę. Analizując skład Rosjan, zastanawia mnie obecność Perezhogina, który jak na swoje możliwości ostatnie tygodnie miał bardzo słabe, zresztą jak cały Omsk, na pewno plusem może być obecność sporej ilości graczy ze SKA, i zapewne tak będą budowane linie aby połączyć na co dzień grających ze sobą.
Może to i ma małe znaczenie, ale Finowie od dwóch spotkań są nieosiągalni dla Rosjan i to co charakteryzuje przede wszystkim grę Suomi to żelazna defensywa, a z przodu wiadomo że na pewno coś wpadnie bo potencjał bardzo duży. Myślę że gospodarze podtrzymają passę i jutro po raz trzeci z rzędu znajdą sposób na Rasije. Myślę że under w tym meczu to opcja pewniejsza niż śmierć :cool:

Finlandia ML OT / 1.94 Marathonbet ✅
Under 5.0 / 1.61 Marathonbet ⛔
ups...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Najkrócej jak się da, Czesi są beznadziejni przegrali 6:0 ze zdziesiątkowaną Szwecją i tak naprawdę gdyby nie Kovar w bramce ten mecz mógłbym się zakończyć o wiele wyższym wynikiem. Finowie zagrali to czego wszyscy od nich oczekiwali, były bramki i dobra gra w ofensywie, trochę zawiodła obrona ale to akurat można sobie wytłumaczyć tym że Rosja również grać potrafi ;)
Dzisiaj nie mam wątpliwości, że to gospodarze będą górą i myślę że spokojnie różnicą 2-3 bramek.
Finlandia 60&#39; / 1.67 Betway ✅
Finlandia (-1,5) / 2.30 Betway ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom