>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
W środę jest zaplanowana debata kandydatów na prezydenta. Każdy powinien dostać po około 1 min na wypowiedź 7 razy w ciągu tej debaty. Całkiem sporą ofertę na to wystawił lv bet
Tak jest, każdy ma po siedem minut. To wbrew pozorom nie aż tak dużo, biorąc pod uwagę że będą różne bloki tematyczne.
Mnie te powyższe zakłady z LV nie przekonują, dużo intensywniej zastanawiałem się nad pograniem mocniej u konkurencji TEGO:


Głębsza analiza tutaj nie ma większego sensu, bo zakładu i tak już nie ma w ofercie. Bardziej umieszczam w formie ciekawostki, bo moim zdaniem był to najlepszy zakład na dzisiejszą debatę. Kurs w czasie długiego weekendu sukcesywnie spadał, z poziomu 4.25 do 2.5. Nie wiem co było tego przyczyną, chyba tylko to że ktoś pograł to dość odważnie. Bo rozumiem, że w poprzednim tygodniu był mały znak zapytania nad zasadnością debaty, ale wiadomym było że w debacie w TVP Duda weźmie udział.
Wiadomo, kurs bajka. 500+ to fundament programu aktualnego możnowładcy. Linia pozornie wysoka, ale przy bloku o polityce rodzinnej pewnie ze cztery razy wspomni o tym Duda.

Sam oczywiście będę obserwował temat i wszelkie wspomnienia o 500+ wyłapywał :geek:
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamietajcie, ze debata bedzie w tvp i poprowadzi ja adamczyk. pytania beda skrojone pod dude i tylko dude. tak bylo w debacie parlamentarnej... na bank bedzie pytanie o 500 plus byc moze nawet wprost adamczyk zada pytanie czy jest pan za utrzymaniem 500 plus po wyborach prezydenckich... to jeden z filarow kampanii dudy... co jakis czas wspomina, ze gwarantuje on utrzymanie programu 500 plus... w podsumowaniu tez pewnie o tym wspomni.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a prospos frekwencji... debate jak powiedzial adamczyk ogladalo 6 milionow widzow... 6 milionow widzow dowiedzialo sie kto to tanajno, zoltek i piotrowski...z tej trojki najlepiej wypadl tanajno, bo nie odpowiadal na pytania i wykazal sie innoscia oraz charyzma pomimo paskow tvp z pytaniami kiedy odpowiadali hehe ;)

edit; nie wiem czy liczy sie do tych 6 milionow frekwencja np. z onetu i innych mediow.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mi tam sie podobal najbardziej Zoltek. Widac, ze gosc nieumoczony w polityke. Gadal z sensem i konkretnie jezykiem zwyklych ludzi. Tanajno na poczatku ciagle o przedsiebiorcach ale pozniej tez w miare fajnie rozmawial.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tanajno robi grunt pod polska partie przedsiebiorcow, ktora po wyborach prezydenckich powola do zycia. zoltek fajnie, ale ciezko go zapamietac... ciezko zapamietac takie wystapienie i watpie aby moglo to poniesc tlumy... w debacie liczy sie charyzma jak cie nikt nie zna to niech cie chociaz zapamieta. ja nie patrze kto wygral w moich oczach, bo mi to wisi xd tylko kogo najbardziej mozna bylo zapamietac i rozpoznawac po debacie mimo wczesniejszego nieuczestnictwa w mediach.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tu sie zgadzam co do charyzmy.

Moje TOP 3 najlepszych debaty:
1. Kosiniak
2. Holownia
3. Bosak

Moje TOP 3 najgorszych debaty:
1. Biedron
2. Duda
3. Piotrowski/Jakubiak

1588795347000.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie doceniasz piotrowskiego... robil robote za innych wypominajac dudzie, ze na niego glosowal i wypominal w czym go zawiodl.

kidawa ma jakis problem z wymowa, dlatego takie babole wali moim zdaniem. w swoim podsumowaniu nawet slowo konstytucja przekrecila co wydawalo sie niemozliwe. mozna sie smiac z niej a moim zdaniem albo to problem z wymowa albo jakis inny zwiazany ze zdrowiem.

niestety to tylko debata, mozna sie posmiac i raczej nic nie zmieni w tej kampanii. jedynie ci slabsi moga zyskac, bo ktos ich rozpozna ewentualnie osoby, ktorych w mediach nie bylo tak duzo jak innych. debata tez moze wplynac na frekwencje, bo moim zdaniem duda wyraznie ja przegral tak obiektywnie patrzac. niektore pytania byly naprawde durne... bosak pokazal, ze duda nie jest konserwatywny itp., ale przy nienormalnej frekwencji, ktora sie zapowiada to elektorat pis wystarczy do wygrania przez dude wyborow w 1 turze. a elektorat bedzie zmobilizowany...

edit;

gowin jak to gowin... bylo do przewidzenia, ze jest miekka faja.

edit; nieoficjalnie wybory lipiec/sierpien tego roku.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
kurs 40 w bah na kidawe to przesada patrzac w przyszlosc.

1 opozycja osiagnela swoj cel niestety dalej robia z siebie debili... no ku... brak mi slow hehehe jak mozna taki sukces przekuwac w porazke :unsure:
2 czas na nowe otwarcie mniej wiecej 1,5-2 miesiace i ogloszenie zwyciestwa kidawy tego, ze miala racje... pokazanie tego jako zwyciestwo nad pisem, ktory chcial planowac wybory 10 maja itp.
3 te kursy sa z aktualnych sondazy... a zakladam, ze kidawa i spolka zmienia retoryke i jak napisalem w punkcie drugim wykorzystaja to 'zwyciestwo' nad pisem. to jak wyciagniecie reki do tonacego ze strony pisu... niestety tam jest tylu debili... no nie moge inaczej tego nazwac... tak czy siak kursy sa pod dzisiejsze sondaze a w przyszlosci nawet jak kidawa do 15 dobije to bedzie mniej niz 40... ruskie maja na kidawe 15 i ten kurs 40 to anomalia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie ma nigdzie, bo nie wiadomo kiedy beda... i trzeba czekac na rozne potwierdzenia, ze w ogole ich nie bylo...

fortuna;

:dzien dobry co z kuponami na wybory prezydenckie kiedy wybory nie zostana przelozone a odwolane?
Kasia: co do wyborów to jest to tak jak w przypadku rozgrywek sportowych
Kasia: § 21. Oficjalny wynik.
6. Jeśli z jakichś powodów w oficjalnym terminie nie zostanie ogłoszony wynik, to Fortuna ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać na ogłoszenie wyniku. To samo dotyczy sytuacji, w której zdarzenie się nie odbyło, bądź zostało przerwane, wówczas Fortuna ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać, czy zdarzenie się odbędzie. Po tym terminie zostanie dokonany zwrot zakładów (§ 2
. O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania wynosi 3 następne dni kalendarzowe. Jeśli zdarzenie odbędzie się wcześniej niż w oficjalnym terminie, to zawarte zakłady zachowują swoją ważność. W przypadku gdy zdarzenie po przerwaniu zostanie wznowione, Fortuna może wznowić przyjmowanie zakładów - z reguły z nowym kursem, uwzględniających aktualny stan. W przypadku nowo zawartych zakładów po przerwaniu zdarzenia, czasem decydującym o rozpoczęciu Zdarzenia jest czas wznowien
Kasia: także jeśli w ciagu 3ch dni kalendarzowych nie zostanie ogłoszony nowy termin , dostanie Pan zwrot stawki po kursie 1
 
B 0

boomdrop

Użytkownik
Czy ktoś ma jakąś informację od stsu? Mają zamiar anulować zakłady czy je przetrzymywać? Regulamin nie mówi nic na ten temat.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witaj krzysztof. W czym mogę pomóc?
krzysztof 16:19
dzien dobry

co z kuponami na wybory prezydeckie w obecnekj sytuacji

czy beda zwroty czy jak to wyglada

Martin 16:21
Zależy na jaki zakład Pan obstawił. W celu weryfikacji poproszę o numer kuponu.
krzysztof 16:21
na wyniki procentowe danego kandydata

Martin 16:22
Ten zakład jest niezależny od terminu wyborów.

Zakład pozostaje ważny do odbycia się wyborów.

to z sts jak chcesz szczegoly to pytaj na ich chacie.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
kurs 40 w bah na kidawe to przesada patrzac w przyszlosc.
Powiedz kidawie, ze juz po sprawie

A tak powaznie kto mysli ze Holownia po dojsciu do wladzy zwiastuje nowa jakosc musze go rozczarowac.

Co prawdza bardzo elokwentny gosciu ale widac ze przez kogos nakrecony i nie ma tam miejsca dla 'dolow'

Wyraznie widac ze jest przez kogos prowadzony i podejmowane sa wysilki zeby jak najmniej ludzi sie wokol krecilo. Z czasem zapewne pojawia sie dodatkowe nazwiska z kapelusza.

Nawet z kukizowcami dalo sie normalnie porozmawiac, lacznie z tymi co zostali po wałku z listami wyborczymi.

Tutaj mamy zelazna dyscypline, brak przypadkowych ludzi i orientacje na cel. W sumie chyba podobni ludzie za tym stoja co za nowoczesna.

Jeszcze nie widzialem tyle fejkowych profilow, wynalazkow i ufoludac w spolecznosciowkach

Tylko zastanawia mnie czemu Zakowski tak na niego najezdza, skoro oni sa z tego samego srodowiska. Ustawka jakas czy co?



Caly czas na niego najezdza gdzie sie da. Nie wiem o co mu poszlo.


Jak sie Zakowskiemu Holownia nie podoba, to niech sam startuje i wygrywa?

No i wszystko jasne przesledzilem sobie pare zyciorysow ze sztabu Holowni i tam smierdzi tak sluzbami specjalnymi ze szok.

Ta ze napewno moi drodzy Szymon nie startuje 'dla ludzi' rozczarujecie sie :) Jak wygra pojawia sie funkcjonariusze sluzb w kancelarii i ewentualnie nowo zalozonej partii

Pytanie tylko kto steruje sluzbmi specjalnymi ze dyktuja sklad i polityke kazdego rzadu, lacznie z obecnym, ktory tak narzekal na 'uklad'.

Glosowal ktos na Morawieckiego? No? NIKT. A i tak ktos go wstawil do rzadu nad waszymi glowami i realizuje czyjes poleecenia i zamowienia
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
A który z zakładów który oferował STS był zależny od daty wyborów?! Dla mnie wszystkie zakłady do zwrotu powinny być.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W BAH tez nie anuluja tylko kupony przechodza do nowego terminu. Dla mnie to w sumie obojektne bo niby mam Kosiniaka ktory pokona Kibawa za 5000 po 1.85 i tu raczej wejdzie, ale tez mam, ze Duda bedzie mial ponad 45.5% za 3000, co w terminie 10 maja bylo realne, a w czerwcu raczej watpie, wiec pewnie na zero wybory w moim przypadku.
 
Do góry Bottom