>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kłopoty z serwisem.

charon 0

charon

Użytkownik
Witam.

Z góry przepraszam za założenie tematu, po odpowiedzi temat do kasacji.

Co się dzieje z serwisem? Od pewnego czasu chodzi sporadycznie. Np. dzisiaj już ponad 3 godziny strona w ogóle nie wchodzi (nie wiem jak wcześniej). Od kiedy występują te problemy? Czy ktoś wie coś na ten temat?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja nie mogę wejść na stronę od wczoraj ???? Chyba skończę przygodę z tym bukmacherem, bo coraz mniej mi się podoba :-?
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Kurcze... Niepokojace to sie robi. Dalej nie mozna wejsc na strone. W BAH jestem od roku i wczesniej taka sytuacja sie nie zdarzala. Czasami byly problemy z ladowaniem sie strony, ale szybko wszystko wracalo do normy. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe problemy, z ktorymi obsluga BAH szybko sie upora :grin:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mi się udało wejśc wzoraj poznym wieczorem, ale już dzis niestety nie wchodzi;]
 
R 0

rada

Użytkownik
dopiero co zalozylem sobie tam konto a tu od 3 dni takie problemy i nie moge grac. jednym slowem chyba trzeba szybko zmienic buka bo to szlag moze trafic.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Dzisiaj wysłałem meila z zapytaniem do nich jak długo jeszcze nie będzie stronki. Jak odpiszą to wam napiszę tutaj. ????
 
C 0

cleaner

Użytkownik
Nie przesadzaj jeden z drugim ???? czasami moga byc problemy a to z serwerem lub zwyklym sprzataniem.

Bet-at-home dziala juz od ponad dwóch godzin, poniewaz o godzinie 8 zlozylem zaklad ???? nie wiem jak bylo przed godizna osma ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nie przesadzaj jeden z drugim czasami moga byc problemy a to z serwerem lub zwyklym sprzataniem.
No dokladnie. Moze wprowadzali jakies poprawki albo cos z software robili. Przeciez byl komunikat ze przepraszaja, tzn wszystko pod ich kontrola :p relax :mrgreen:
Na szczescie dzisiaj juz jest wszystko elegancko.
 
Do góry Bottom