>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Juventus Turyn (2-1) Werder Brema 07.03.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Kursy by PROFESJONAŁ 1.46 4 6.1 1.09 2.42

Analiza: Juventus moim zdaniem w tym meczu jest zdecydowanym faworytem. Ostatnio graja calkiem niezle: 4-2-0 i u siebie: 2-1-0. Z drugiej strony Werder, ktory w tym meczu bedzie gral defensywnie. Ostatnia ich forma jest srednia: 3-2-1 i na wyjezdzie: 1-2-0. Moim zdaniuem Juventus wygra to spotkanie, poniewaz chca awansowac dalej, a Werder bedzie sie bronil i dlatego uwazam, ze postawie na zespol gospodarzy.

Moj typ: 1
Pierwszy mecz: 2-3

Awans: JUVENTUS TURYN
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jak dla mnie to ten mecz jest największym pewniakiem!! Jeżeli nie wygrają to i nie awansują.... a muszą... taki sezon nie mogą zmarnować.... Ja ich widze w finale z Barcą!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli Juve chce awansować musi wygrać 2 bramkami (chyba, że wynik padnie 4-3 lub wyższy. &quot;Na papierze&quot; mają silniejszy skład, a u siebie rzadko tracą punkty. W ostatnim czasie Werder nie gra najlepiej, natomiast, Juve seryjnie zdobywa punkty. Na pewno będzie ciekawe spotkanie. Faworytem jest Juve...

Mój typ: 1
 
Z 0

zuber

Użytkownik
jakie dwie bramki? przecież jesli wygrają 1:0 lub 2:1 to daje im awans mają zawsze dwie an wyjeździe strzelone... przed sezonem Moggi zapowiadał że głownym celem Juve w tym sezonie jest LM wiec sobie nie wyobrażam w żadnym przypadku że mogli by nie awansować dalej 8) Mój typ to 1 lub awans Juve
Bardzo prawdopodbny jest też OVER dlatego również polecam ????
 
lazik 0

lazik

Użytkownik
Strasznie emocjonujący mecz, trzymający w napięciu do końca.
Dziekuje dla Tima Wiesse za taki prezent w 88 minucie, ale jednocześnie jest mi go niezmiernie szkoda, ponieważ cały mecz bronił wysmienicie! Mecz oglądałem na żywo i naprawde świetnie się spisywał miedzy słupkami ekipy Schafa. Mimo to To był najmniejzsy wymiar kary ponieważ Juve w ciągu całego meczu stworzył z 7-9 sytuacji 100% !!!! Z takich pozycji jak pódłowali 2x Emerson i raz Niedzwiedz trudniej było nie strzelić niż strzelic a jednak! Wynik i roztrzygnięcie jak najbardziej sprawiedliwe, Juve pewnie idzie po korone. Nie chciałbym aby zespół Bianco-Nerrich teraz trafił na Barcelone ponieważ chciałbym zobaczyć ekipe z Katalonii w finale!
[glow=white:3109fd5050][shadow=black:3109fd5050] Forza Juve !! [/shadow:3109fd5050][/glow:3109fd5050]
 
peja 1

peja

Użytkownik
Mecz bardzo interesujący ... Trzymający w napięciu do ostatnich minut. Piękna akcja Werderu zakończona bramką francuza Micoud. Wiele akcji podbramkowych Juve ale nie mogli długo umieścić piłki w bramce Wiesse. 65 minuta wkońcu bramka Trezegeuet, i dochodzi do nerwowej końcówki w której to kapitalnie spisujący się bramkarz Werderu popełnia katastrofalny błąd ( chwytając piłkę w ręce po żucie rożnym kładzie się na murawie robiąc coś w stylu fikołka :p ) piłka wędruje pod nogi Emersona który lekkim strzałem umieszcza ją w bramcę ... Dzięki tej bramce to Juve przechodzi do ćwierćwinału. Wiesse po meczu jest załamany, koledzy próbują go pocieszać .

To była taka mini relacja z meczu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom