>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

JSS Tripler

Status
Zamknięty.
Z 0

zeluspl

Użytkownik
restart tym razem ma obiac ok 40% pozycji ale to sie okaze.. jesli ktos chce wejsc w program to wlasnie teraz oplaca sie inwestowac pieniadze.
Podczas restartu aktywene pozycje ciagle zarabiaja lecz czesc z nich zamieni sie w matryce ????
Najlepiej rejestrowac sie z linku polecajacego wtedy osoba, z ktorej linku sie zarejestrowales ma Obowiazek pomoc Ci z JBP ????
 
X 0

xbubux

Użytkownik
restart tym razem ma obiac ok 40% pozycji ale to sie okaze.. jesli ktos chce wejsc w program to wlasnie teraz oplaca sie inwestowac pieniadze.
Podczas restartu aktywene pozycje ciagle zarabiaja lecz czesc z nich zamieni sie w matryce ????
Najlepiej rejestrowac sie z linku polecajacego wtedy osoba, z ktorej linku sie zarejestrowales ma Obowiazek pomoc Ci z JBP ????
U jednego moze to byc 40% u drugiego 10%.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
No i włąsnie jak to jest dalej panowie z tymi matrycami bo tam jeszcze nie mam nic a mam 150 aktywnych pozycji i nie wiem co się stanie po restracie ( wiem że zmienią się w matryce ) ale co moge z nimi robić ?
 
C 0

chodi1973

Użytkownik
Zarejestrowałem sie w jss pod koniec czerwca. mam aktywne na próbę 2 pozycje które zarobiły już ok 6 $. Chcę zainwestować większą gotówkę i czekam do restartu. Piszecie że teraz jest dobry moment bo dostaliście maila o restarcie i że pozycje kupione po 16.07 nie będą nim objęte. ja nie otrzymałem takiego maila. Nie wiem dlaczego , może jestem za krótko a może mam za mało zainwestowane. Czy mógł by ktoś wkleić tu treść? Dzięki
 
X 0

xbubux

Użytkownik
No i włąsnie jak to jest dalej panowie z tymi matrycami bo tam jeszcze nie mam nic a mam 150 aktywnych pozycji i nie wiem co się stanie po restracie ( wiem że zmienią się w matryce ) ale co moge z nimi robić ?
i od tego jest sponsor, wytłumaczyć , doradzić
 
X 0

xbubux

Użytkownik
Strona JBP działa katastrofalnie, ciagle sie coś tnie dzień w dzień niby remont no, ale ile to juz trwa ?
Mi tam strona działa bez zarzutów. Jedyne co mnie denerwuje to wypłaty, które wyglądają jak polowanie na dziką zwierzynę. Mam nadzieje ze wrescie cos z tym zrobia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom