>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

JokerDI - NHL & Piłka

jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat głównie dla siebie, typuję sobie dla zabawy co jakiś czas raz z lepszym raz z gorszym skutkiem - wiadomo. Bez zbędnego pisania pierwszy typ.

:hokej: NHL :hokej:
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets

Dziś typuję spotkanie z NHL, drużyn z konferencji wschodniej, które sąsiadują ze sobą w tabeli - Columbus (13), NJ Devils (12). Ostatnie cztery spotkania dla Blue Jackets to porażki gdzie bardziej powalczyli jedynie z NY Rangers przegrywając po karnych. Natomiast ich dzisiejszy rywal NJ Devils również zaliczył ostatnio minimalny spadek formy, przegrywając kolejno z Calagary i Bostonem. Ciężko dziś wytypować zwycięzcę jednak coś mi podpowiada, że to jednak ekipa Todd&#39;a Richards&#39;a odniesie tej nocy zwycięstwo i jednocześnie przełamie złą passę, aczkolwiek patrząc na moje ostatnie typy poważnie się nad tym zastanawiam.

:hokej: Typ: Columbus Blue Jackets (2-0) ⛔⛔⛔
:hokej: Kurs: 1.71
:hokej: Buk: Bet365

:hokej: NHL :hokej:
New York Rangers - Philadelphia Flyers

Biorąc pod uwagę ostatnią formę mojej ulubionej drużyny hokejowej z NHL zdecydowanie stawiam na nich ostatnie grosze z portfela przy czym jestem świadom tego, że lotnicy z Filadelfii są w stanie tutaj namieszać. Dla Rangersów ważne było szczególnie ostatnie starcie NY Islanders, które wygrali po niezłym horrorze gdzie na uznanie zasłużyli szczególnie - Stepan i McDonagh i mam nadzieję, że wciąż tamto starcie poniesie ich po kolejne zwycięstwo. Jednak biorąc pod uwagę mój ostatni tragiczny bilans chyba lepiej bym zrobiły gdybym postawił odwrotnie do tego co robię ????

:hokej: Typ: New York Rangers (2-4) ⛔⛔⛔
:hokej: Kurs: 1.86
:hokej: Buk: Bet365​
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
⚽ LIGUE 1 ⚽
AS Monaco - Paris Saint Germain
Ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami zakończyło się remisem a można nawet powiedzieć, że ostatnie 6 spotkań zakończyło się remisem w regulaminowym czasie gdyż w tym szóstym panowie z Paryża wygrali dopiero po dogrywce i golu ze 105 minuty. Wygląda to następująco:
PSG 1-1 ASM
ASM 1-1 PSG
PSG 1-1 ASM
ASM 1-1 PSG
PSG 2-2 ASM
ASM 0-0 PSG (0-1)
Monaco jest mocno podbudowane wspaniałym meczem z Arsenalem w Lidze Mistrzów natomiast Paryżanie z lepszym rywalem jakim jest Chelsea poradzili sobie również całkiem przyzwoicie. Jeżeli chodzi o sytuację w lidze to wygląda to tak, że PSG nie przegrali od 6 meczów a biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki są niepokonani od 11 spotkań i jeżeli dzisiaj wygrają to mają szansę objąć prowadzenie w Ligue 1 dzięki porażce Lyonu. Monaco natomiast nie licząc potknięcia z Guingamp (z którymi to też potknęli się PSG) prezentują się równie dobrze co ich dzisiejszy rywal ze stolicy Francji. Przed tą wpadką mieli 8 spotkań w lidze bez porażki z rzędu. Teraz wydaje się, że wyszli już na prostą ponieważ trzy ich ostatnie spotkania zakończyły się zwycięstwem i to w trzech innych typach rozgrywek. W ostatnich trzech spotkaniach między tymi drużynami pierwsi do siatki trafiali Paryżanie, jednak straty później zawsze zostały odrobione. Dodatkowo w ostatnich 5 spotkaniach H2H obydwie drużyny trafiały do siatki.
Proponuję na dziś nastepujące typy:
Obydwie drużyny strzelą (BTS)
Gole - poniżej 2.5
Remis (X)
Pierwszy gol - PSG
⚽ Typ: BTS ⛔⛔⛔ (0-0) ???? (oczywiście wybrałem typ, który nie wszedł)
⚽ Kurs: 2.20
⚽ Buk: Bet365​
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
:hokej: NHL :hokej:
New York Rangers - Nashville Predators

:hokej: Typ: Nashville Predators (4-1) ⛔⛔⛔ (????)
:hokej: Godzina: 1:05
:hokej: Kurs: 2.05
:hokej: Buk: Bet365
Tej nocy w Nowym Yorku zapowiada się naprawdę świetne starcie. Spotkają się dwie drużyny, które w tym sezonie radzą sobie naprawdę dobrze. Strażnicy przegrywają ostatnio rzadko aczkolwiek potknięcie z Lotnikami nieco ostudziło ich zapędy. Drapieżcy z Nashville natomiast są póki co liderami Konferencji Zachodniej jednak ich dwa ostatnie spotkania zakończyły się porażkami najpierw z Minnesota Wild (2-4) a ostatnio z Detroit Red Wings (3-4). Myślę, że ostatnie dwie porażki dały Drapieżcom do myślenia i wiedzą oni, że trzeba się wziąć w garść a mecz ze Strażnikami Nowego Jorku jest na to idealną okazją. Za NYR przemawia niezły bilans meczów u siebie zaś Preds na wyjeździe prezentują się w kratkę z tym, że w każdym meczu walczą do końca i starają się ugrać choćby punkt w dogrywce. Nie powinno się typować spotkań &quot;swoich&quot; drużyn jednak dziś zaryzykuję i postawię na ekipę Peter&#39;a Laviolette.​
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
⚽ PREMIER LEAGUE ⚽
Southampton - Crystal Palace

⚽ Typ: Crystal Palace +3.5 RR (2R) ⛔⛔⛔
⚽ Kurs: 1.66
⚽ Buk: Bet365
Po istnej tragedii w moim portfelu, którą sam sobie wyrządziłem NHL, 100% spotkań typując nieprawidłowo ostatnie 6 zł przeznaczam na mecz Premier League i gram powyżej trzech rożnych dla Crystal Palace. Typ zapożyczyłem od użytkownika Scott99. Mam nadzieję, że przełamię złą passę w przeciwnym razie będzie przerwa od STS&#39;ów ????
EDIT: Dosłowna tragedia po całej linii. Przegrałem wszystko co miałem na bet365 także pa pa i wracam za kilka tygodni.
ZYSK/STRATA (28.02-03.03): - 56PLN
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #8
#SATURDAYFOOTBALL
⚽Treble⚽
Rosja Premier Liga
Zenit - Ural
(17:00)
TYP: Zenit (3-0) ✅
Słowenia Prva Liga
Domzale - NK Krka
(17:00)
TYP: Domzale (2-1) ✅
Holandia Eredivisie
G.A. Eagles - PSV
(18:30)
TYP: PSV (0-3) ✅
KURS # 2.074
BUK # B365
ZYSK # ✅ 10.42PLN
Typuję dziś Zenit, który tradycyjnie króluje w pierwszej lidze Rosyjskiej i stoczy dziś walkę z Ural&#39;em, drużyną, która walczy o utrzymanie i której bilans ostatnich 5 spotkań to 1-0-4 tak więc forma bardzo słaba. Kurs na to spotkanie nie był jeszcze tak niski gdy szukałem spotkań więc postanowiłem to wrzucić do kuponu. Pojedynek z Ligi Holenderskiej, PSV - Eagles - tutaj myślę, że PSV po ostatniej porażce z zdecydowanie nie byle kim gdyż Ajax&#39;em szybko się otrząśnie i dziś spokojnie pokona Eagles, którzy są obecnie 13 miejscu w Eredivisie i formą nie grzeszą. PSV ogólnie ma świetny sezon więc myślę, że głupotą byłoby teraz przegrywanie z ogórkami i narażanie się na stratę 1 miejsca w lidze. Ostatni typ z Ligi Słowackiej to po prostu typ z łapanki żeby podbić stawkę.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #9
#NHL NIGHT
:hokej: Double :hokej:
USA, NHL
Los Angeles Kings - Pittsburg Penguins
(04:00)
TYP: Pittsburg Penguins (0-1) OT ✅
USA, NHL
San Jose Sharks – Vancouver Canucks
(04:00)
TYP: Over 4.5 (2-3) ✅
KURS # 2.93
BUK # B365
ZYSK # ✅ 15.16PLN
Zastanawiałem się czy zagrać osobno czy double jednak zdecydowałem się ostatecznie na ako. Pingwinki grają ostatnio bardzo dobrze, dostali co prawda z Colorado no ale zdarza się, za to polowanie na kaczki udało im się znakomicie a Anaheim to przecież liderzy Konferencji Zachodniej. Obrońcy tytułu pewnie łatwo się nie poddadzą i ponadto potrzebują punktów gdyż póki co nie są nawet na 8 miejscu, które jest ostatnim premiowanym awansem do PO. Tak czy siak stawiam na Crosby&#39;ego i spółkę.
W tym sezonie ekipy Sharks i Canucks mierzyły się już ze sobą kilka razy i prawie zawsze padał wynik over 4.5 - nie padł raz wówczas było 3-1 dla Vancouver. Zapowiada się ciekawe widowisko lecz nie skupami się na tym czy orki połkną rekinów czy też będzie na odwrót ale liczę na over w tym meczu. Drużyny są blisko siebie w tabeli, grają w kratkę i jestem pewny, że zafundują nam tej nocy więcej niż 4 bramki.
E: Żałuję, że nie zagrałem za więcej, ryzykowny kupon ale tak jak myślałem udało się ???? Pingwinki dały radę jednak trzeba przyznać, że nerwów było sporo a przewagę mieli Królowie z LA widać to nawet w SOG - 31-18 dla LA a mimo to genialny Fleury w bramce nie pomylił się ani razu. Quick miał mniej roboty jednak również spisywał się bardzo dobrze niestety (dla mnie stety ???? ) głupi błąd LA w OT przesądził o wyniku.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #10
#FOOTBALLSUNDAY
⚽Treble⚽
Holandia, Eredivisie
Ajax - Excelsior
(14:30)
TYP: Ajax (1-0) ✅
Włochy, Serie A
Chievo - AS Roma
(15:00)
TYP: AS Roma (0-0) ⛔
Portugalia, Primeira Liga
Arouca - Benfica
(17:00)
TYP: Benfica (1-3) ✅
KURS # 3.08
BUK # B365
ZYSK # ⛔ 5PLN
Po wczorajszym AKO w NHL postanowiłem zagrać znowu, nie robiąc już głupot jak na przełomie lutego/marca liczę, że dzisiejsze Treble okaże się szczęśliwe.
Na pierwszy ruszt idzie spotkanie Ajax&#39;u (2) z Excelsior (13). Ajax jak to Ajax radzi sobie w Eredivisie naprawdę dobrze mimo, że ten sezon należy do PSV. Ostatnia forma drużyny z Amsterdamu jest przyzwoita a z Excelsior u siebie nie przegrali od 5 ostatnich spotkań H2H z czego 4 razy wygrywał Ajax a raz padł remis. Nie ma co owijać w bawełnę Ajax potrzebuje punktów gdyż Alkmaar mimo straty 6pkt wciąż siedzi im na ogonie. Stawiam na AA.
Spotkanie Romy (2) z Chievo (16) to najbardziej ryzykowny typ na tym Treble. Roma co prawda nie przegrywa ale remisuje i to aż za dużo stąd moja obawa. Kurs w momencie kiedy ich gram jest 1.85 więc różnie to może być. Chievo jest najgorzej strzelającą gole drużyną w Serie A w 25 spotkaniach strzelili zaledwie 18 bramek a z drużynami z czołówki nie radzą sobie w tym sezonie. Dla Romy to idealny moment na wyłamanie się z remisów gdyż w innym przypadku Napoli będzie się starało wyrwać Rzymianom pewną ligę mistrzów.
Ostatnim spotkaniem na podbicie stawki jest spotkanie z portugalskiej ekstraklasy. Benfica (1) razem z Porto totalnie dominują ligę. Na wyjeździe piłkarze z Lizbony są najlepszą drużyną w lidze tak samo zresztą jak i w ogólnym zestawieniu. Piłkarze z Arouca (14) będą musieli stawać na głowie żeby ugrać przynajmniej remis.
E: Tak jak mówiłem, Roma kolejny raz zagrała na remis stąd kupon nie trafiony. Bywa, następnym razem muszę lepiej dobrać.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #11
#NHL &amp; NBA NIGHT
:hokej: Double ????
USA, NHL
Chicago Blackhawks - New York Rangers
(00:30)
TYP: Over 4.5 (0-1) ⛔
USA, NBA
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks
(02:30)
TYP: Mavericks -5.5 (93-100) ✅
KURS # 2.33
BUK # B365
ZYSK # ⛔ 5PLN
Na dzisiejszą noc kolejny dosyć ryzykowny kupon ale skoro wszedł ten z Pingwinami i Overem to dlaczego nie ma wejść również ten. Zwykle staram się nie mieszać dyscyplin ale dzisiaj spróbuję. Gram Over 4.5 w meczu Chicago - NY. Moim zdaniem albo będziemy mieli w tym meczu grad bramek albo będzie ich jak na lekarstwo. Jednak biorąc pod uwagę ostatnie spotkania H2H stawiam jednak na gradobicie w Chicago. Zaprawdę powiadam wam, że w ostatnich 5 pojedynkach H2H aż w 4 padł over 4.5 a w jednym było 2-1 dla Jastrzębi. Obie drużyny mają podobne bilanse co do goli strzelonych i straconych. Stawiam na wielki bój i więcej niż 4 bramki.
Typ z NBA jest zapożyczony by lekko podbić kurs gdyż granie na 1.33 (same NHL) mi się nie uśmiecha. Lakers stoją w tym sezonie bardzo słabo i są na przed ostatnim miejscu w tabeli natomiast Marvericks muszą bronić swojej 6 pozycji i nie ma tutaj miejsca na jakieś zabawy z LA tylko trzeba to po prostu pewnie wygrać. Pewnie, mam na myśli przynajmniej 6 punktami a biorąc pod uwagę słabą postawę Jeziorowców typ na Marvericks w tym meczu jest raczej pewny, pytanie tylko czy -5.5 również.
E: NBA weszło, co do NHL - &quot;Moim zdaniem albo będziemy mieli w tym meczu grad bramek albo będzie ich jak na lekarstwo.&quot; - A więc właśnie :c
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #12
#FOOT&amp;BASKET
⚽Treble????
Grecja, A1
Olympiacos - AGO Rethymno
(16:30)
TYP: Olympiacos -11.5 (80-60) ✅
Turcja, Division 1
Istanbul BB - Anadolu Efes
(17:00)
TYP: Anadolu Efes (64-106) ✅
Włochy, Serie A
Juventus - Sassuolo
(21:00)
TYP: Juventus (1-0) ✅
BUK # B365
KURS # 2.02
ZYSK # ✅ 10.14PLN
E: Ależ ja mam ostatnio szczęście na &quot;najpewniejsze&quot; typy. Najpierw Domzel w ostatnich minutach potem Ajax w 83 i teraz Juve znowu w 83 :d Bóg zapłać.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #13
#NHL NIGHT
:hokej:Double:hokej:
USA, NHL
Detroit Red Wings - Edmonton Oliers
(00:30)
TYP: Detroit Red Wings (5-2) ✅
USA, NHL
San Jose Sharks – Pittsburgh Penguins
(03:00)
TYP: Pittsburgh Penguins (2-1) SO ⛔
KURS # 2.32
BUK # B365
ZYSK # ⛔ 5PLN
▶ Wszystko przemawia na korzyść Detroit, zwykle gdy tak jest to typ wpada odwrotnie jednak mam nadzieję, że nie będę musiał jutro pisać &quot;tak jak myślałem&quot;. Nafciarze są na ostatnim miejscu w K.Zachodniej, dostają bencki jak leci i mimo, że dwa ostatnie spotkania Czerwone Skrzydła przegrały to mimo wszystko uważam, że takie mecze jak z Oliers po prostu muszą wygrywać jeżeli chcą coś osiągnąć w tym sezonie.
▶ Wszyscy się zgodzą, że Pingwiny grają ostatnio naprawdę nieźle, rozpędzili się i pytanie kto ich zatrzyma gdyż nie licząc wpadki z Colorado idą jak burza. Teren w San Jose jest dla nich trudny jednak nie ma się tym co za bardzo sugerować i po prostu grać tak jak sprawa wygląda w chwili obecnej a więc Crosby&#39;ego i kolegów.
E: Jednak Rekiny. Było blisko.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #14
#FOOTBALLNIGHT
⚽Treble⚽
Niemcy, Liga Regionalna Zachód
Viktoria Koln - Uerdingen
(19:30)
TYP: Viktoria Koln (4-1) ✅
Europa, Liga Mistrzów
FC Porto - Basel
(20:45)
TYP: Porto - pierwsze 5 RR (3RR Porto) ⛔
Europa, Liga Mistrzów
Real Madrid - Schalke
(20:45)
TYP: Real Madrid (3-4) ⛔
KURS # 2.09
BUK # B365
ZYSK # ⛔ 5PLN
▶ Uerdingen zaliczają fatalną passę, od dawana nie strzelają goli. Jako, że Viktoria Koln jest drużyną wyraźnie lepszą stawiam na nich. Gdzieś ktoś proponował grać tu jakieś handicapy jednak co do tego to bym się wstrzymał.
▶ Typ na 5RR Porto podsunął mi użytkownik &#39;Maite Radar&#39; w typach dniach 10.03, po szybkim zapoznaniu się z nim stwierdzam, że warto go grać choćby właśnie jak w moim przypadku - dla podbicia. Więcej napisał już wcześniej wspomniany użytkownik tutaj.
▶ Mimo widocznego spadku formy Realu Madryt ja nie widzę innej opcji jak wygrana w tym meczu. Co do grania odważniejszych wyników czy też handicapów to nie byłbym taki pewny jednak uważam, że Real wygra, może 1-0, może 2-1 ale wygra. Kolejny raz łamię zasadę, że nie gra się swoich zespołów :&gt;
Powodzenia.
E: Nie gra się swoich drużyn i tej zasady nie powinno się łamać :d To co Real gra obecnie to tragedia odradzam granie ich meczów przez jakiś czas gdyż jak widać jest to kompletnie nieprzewidywalna sprawa. Cud, że Schalke ich nie wyrzuciło za burtę. Pierwszy typ wszedł natomiast Porto tylko 3 rzuty rożne, ubogo... No nic spróbujemy odbić dziś w nocy w NHL.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #15
#NHLNIGHT
:hokej ???? ouble:hokej:
USA, NHL
New York Islanders - New York Rangers
(00:00)
TYP: Over 4.5 (1-2) ⛔
USA, NHL
Montreal Canadies - Tampa Bay Lightning
(00:30)
TYP: Over 4.5 (0-1) ⛔
KURS # 1.96
BUK # B365
ZYSK # ⛔ 5PLN
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #16
#WYGRAĆCOKOLWIEK
:siata:Treble????
Europa, Eurocup
Unics Kazan - Cantu
(17:00)
TYP: Unics Kazan (75-72) ✅
Europa, Liga Mistrzów
Bełchatów - Perugia
(18:00)
TYP: Bełchatów (3-1) ✅
Europa, Eurocup
Gran Canaria - Cedevita
(21:00)
TYP: Gran Canaria (75-72) ✅
BUK # B365
KURS # 1.93
ZYSK # ✅ 9.66 PLN
Niestety nie mogłem wcześniej dodać kuponu gdyż byłem poza domem. Żeby nie było ss. Ogólne założenie na początku tematu było takie żeby wpłacić 25 zł, wygrać więcej i grać za większe stawki, aczkolwiek idzie to jak krew z nosa póki co.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #17
#NHLNIGHT
:hokej:Single:hokej:
USA, NHL
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
(00:00)
TYP: Buffalo Sabres strzeli w 1 Tercji (07&#39; Larsson) ✅
KURS # 1.85
BUK # B365
ZYSK # ✅ 9.25 PLN
E: Dziękuje dobranoc ????
PS. Sugerowałem się tym, że Buffalo mimo, że dostawało ostatnio bencki to strzelało bramki a jak już strzelało to w 1 tercji.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #19
#NHLNIGHT
:hokej:Duble:hokej:
USA, NHL
Carolina Hurricanes - Dallas Stars
(00:05)
TYP: Dallas Stars (3-5) ✅
USA, NHL
Pittsburgh Penguins - Edmonton Oliers
(00:05)
TYP: Pittsburgh Penguins (6-4) ✅
KURS # 2.47
BUK # Bet365
ZYSK # ✅ 12.45 PLN
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #20
#MOŻEPYKNIE
????Treble⚽
Europa, Euroliga
CSKA Moscow - Anadolu Efes
(18:00)
TYP: CSKA Moscow (88-83) ✅
Polska, I Liga
Zagłębie Lubin - Wigry Suwałki
(19:00)
TYP: Zagłębie Lubin (3-0) ✅
Hiszpania, La Liga
Valencia - Deportivo La Coruna
(20:45)
TYP: Valencia (2-0) ✅
KURS # 2.64
BUK # Bet365
ZYSK # ✅ 13.30 PLN
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
MARZEC #21
#NHLNIGHT
:hokej:Duble:hokej:
USA, NHL
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers
(00:05)
TYP: Over 5.5 (5-4) SO ✅
USA, NHL
New York Islanders - Ottawa Senators
(00:05)
TYP: Ottawa Senators (1-2) ✅
KURS # 4.86
BUK # Bet365
ZYSK # ✅ 25.28 PLN
#pięć ostatnich kuponów na plus więc czas zagrać nieco ryzykowniejszy kupon z kursem mocno powyżej 4. Głownie stawkę podbija spotkanie Ottawy gdzie według buków faworytem jest NYI. Ja ryzykuję i gram Senatorów oraz powyżej 5 bramek w spotkaniu Kurtek z Nafciarzami. Także miłej nocy z NHL i powodzenia ????
E: Już w drugiej tercji wchodzi over!
Wchodzi też Ottawa po emocjach do samego końca, dobra passa trwa! Dobranoc!
 
Do góry Bottom