>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jetbull Happy Birthday

T 0

thomass98

Użytkownik
Jetbu ll.com
dostałem dzis kod do freebetu za 38 zł z okazji urodzin, ale nie mam pojecia dlaczego, przeciez ja nie mam dzisiaj urodzin, mniejsza z tym jak jest to trzeba go wykorzystać, wy również posprawdzajcie skrzynki, bo 38 zł rzadko na drodze lezy
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
dostałem dzis kod do freebetu za 38 zł z okazji urodzin, ale nie mam pojecia dlaczego, przeciez ja nie mam dzisiaj urodzin, mniejsza z tym jak jest to trzeba go wykorzystać, wy również posprawdzajcie skrzynki, bo 38 zł rzadko na drodze lezy
nie wiem, ja też miałem, ale w dniu urodzin heh
 
T 0

thomass98

Użytkownik
faktycznie date mam źle ustawioną, dziwne... jaki obrót bonusa jest i jak cos wygram to bede mógł wypłacić po mimo złej daty urodzenia, w buku jestem zalogowany prawie rok
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
faktycznie date mam źle ustawioną, dziwne... jaki obrót bonusa jest i jak cos wygram to bede mógł wypłacić po mimo złej daty urodzenia, w buku jestem zalogowany prawie rok
skoro to freebet to pewnie wygrasz daną kwotę, potem odejmą ci freebeta i resztę będziesz mógł chyba wypłacić !
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
niesądze bo sprawdzą skan dodowu i date urodzenia i raczej konto będzie zawieszone także szkoda wpłacac ja przypomne że miałem do wygrania 690 zeta z tego freebeta to kopło mnie 1 zdarzenie !! brakło 2 gemów ????
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
jak teraz wykorzystasz to potem ci nie przyjmą
tylko jeden kod na jedną osobę w ciągu roku można zrealizować
ja oddał swój koledze i powiedział że się nie da bo już skorzystał w tym roku
 
Do góry Bottom