>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Jest sens wpłacać znowu ?

K 0

ksiedlecki

Użytkownik
Witam. Na początku się przedstawię. Jestem Krzysiek i przed chwilą się zarejestrowałem. Zacznę od początku. Wpłaciłem 10 zł do bet-at-home i zacząłem swoją przygodę z bukmacherką. Grałem zakłady pojedyncze. Stawiałem 100 procentowych pewniaków miałem niezłą serię samych zwycięstw. Z 10 zł zrobiło się kilkakrotnie więcej. No i stało się. Jak co dnia wchodzę na stronkę buka i patrze fajny mecz Juve kontra jakiś klub z Malty chyba. Coś mi przeszło przez myśl żeby tego nie stawiać ale jednak postawiłem. No i kurna coś czułem że nie wypali i stało się. Juve zremisowało 1:1 i cała kasa poszła w pi..u:kwasny4565: Minęło parę dni i ciężko się pozbierać po tym. Chciałem osiągnąć pewien pułap i to wypłacić, i byłem już tak blisko. Pech to pech to musiało się kiedyś stać. Możecie mnie wyśmiać. Chciałbym zacząć od nowa coś grać poradźcie coś dla początkującego plis. Pozdro. Teraz już wiem że nie ma pewniaków, są tylko faworyci ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chcesz radę? Ja bym zaczął od czytania lektury. Na naszym forum znajdziesz dużo przydatnych informacji, rad od innych użytkowników.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ehh, nie wiem co o tym sądzą inni użytkownicy, ale według mnie to forum powoli zmienia się w bloga, gdzie ludzie mogą wylać swoje żale... no sory, ale kogo to obchodzi, że przegrałeś całą kasę... to chyba ty najlepiej wiesz czy chcesz grać, nikt inny Ci chyba nie doradzi czy masz wpłacać kasę czy nie bo to zależy od ciebie. Moja rada jest taka: poczytaj forum a wszystkiego się dowiesz.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Dużo osób na forum podaje swoje typy wraz z analizami.Wystarczy poszukać,poczytać i zawsze coś do obstawienia sobie wybierzesz.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ostatnie pytanie jest nie na miejscu logicznen ie kupuje się typów lecz polega na sobie. Co do pierwszego postu twoją głupotą było granie 100 % budżetu zastanów się na drugi raz dwa razy. W razie pytań i rad. zapraszam na moje GG.
Pozdrawiam
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
kuba456 oferuje mi sprzedaż jakiejś stronki z typami. Czy to uczciwe jest. Iść na to?
Nigdy nie ufaj ludziom, którzy chcą się wymienić kasą bądź którzy za drobną opłatą gwarantują Ci 100% typy bo takiego czegoś po prostu nie ma, nie daj się oszukać i graj po swojemu.
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Nigdy nie graj na siłę, przegrałeś to nie graj tak żeby tylko coś zagrać tzw. &quot;granie na przymus&quot; zrób sobie chwilę przerwy wyjdź na spacer i ochłoń.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Stracić 10zł...heh... i pytać się czy wpłacać na nowo, jesli masz taki maly kapitał to nie rób tego, najpierw poczytaj forum, później wpłać...
Ja wczoraj straciłem 350... i się nie przejąłem... jak ktoś napisał, z każdej sumy da się wyjść, ale nie z 0, nie gra się za całość budżetu... :/
i zaznaczam, ze nie jestem super bogaczem jakimś, że z lekką ręka tracę stówki...
po prostu rozumiem swoje błędy i staram się je wyeliminowac, a to, że tracę przy tym to tylko moja wina...
 
K 0

ksiedlecki

Użytkownik
Po pierwsze to nie straciłem 10 zł tylko trochę więcej:jezora: Ramzi, pozatym to był pech a nie błąd z mojej strony. Chcesz powiedzieć że wszelkie Twoje przegrane wynikały tylko z błędnych analiz:?:
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ja straciłem 100zł, bo zniechęciłem się jednym niepowodzeniem ( nie wszedł mi jeden kupon) i zagrałem potem za wszystko na jeden mecz Polaków, niestety przegrałem. Teraz już wiem, że nigdy takiego błędu nie popełnię i zastanawiam się do której firmy wpłacić kolejne 100zł.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Po pierwsze to nie straciłem 10 zł tylko trochę więcej:jezora: Ramzi, pozatym to był pech a nie błąd z mojej strony. Chcesz powiedzieć że wszelkie Twoje przegrane wynikały tylko z błędnych analiz:?:
bzdura, popelniles blad zasadniczy, podstawowy, szkolny... nie wiem jak go jeszcze mozna nazwac zebys dobrze zrozumial o co mi chodzi...
twoim mega bledem bylo granie za 100% kapitalu, takich rzeczy sie nei robi, tym bardziej ze juz wczesniej kilkakrotnie weszly ci takie kupony grane va bank...
nigdy nie masz 100% skutecznosci, mozesz miec najlepsze analizy, najleposzych podpowiadaczy, ale sport to tylko sport, jest wiele czynnikow o ktorych nie mozesz wiedziec, na ktore nie masz zadnego wplywu i kiedys na pewno stanie sie tak ze kupon ci nie wejdzie,a jak grasz va bank to po takim przegranym kuponie nei masz nic...
poczytaj sobie tez o prawdopodobienstwie, z kazdym trafionym kuponem prawdopodobienstwo trafienia kolejnego spada... po serii trafionych musi przyjsc wtopa, kazda seria sie konczy... zeby mogla sie zaczac kolejna... miedzy innymi na tym opiera sie system kelly&#39;ego (o ile dobrze pamietam, chodzi o to ze po kazdym wygranym kuponie zmniejszasz stawke, po przegranym zwiekszasz)
powodzenia
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Spokojnie na początku każdy popełnia błędy i najlepsi bukmacherzy na początku przegrywali ;) Najważniejsze, że wiesz na czym błąd polegał i drugi raz go nie popełnisz. Jak masz co to wpłacaj i się nie zastanawiaj.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Kurs był 1,15 ???? ja kiedyś nawaliłem takich zdarzeń 24 na kupon z kursem 1,10 nawet... i zauważ, że jedno zdarzenie nie weszło, na przeciwną drużynę był kurs 13 z hakiem...
Po kursach się nie gra...a kursów poniżej 1,40 w ogóle się nie gra ????
No chyba, że na tasiemiec ????
 
K 0

ksiedlecki

Użytkownik
Wezmę sobie do serca Wasze rady. Mam tendencje do grania na niskie kursy i do tego z podpórką. Często nawet wygrywam, ale raz coś nie wejdzie i już jestem na 0 a nawet na - ????
 
Do góry Bottom