>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jakiego buka wybrać w uk

marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Pytanko, kogo polecalibyście z buków zagranicznych (całoroczny odpada, mam bana ;) )...? chodzi mi o bezproblemowe wypłaty, brak limitów, w miarę szeroką ofertę
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
UK tylko bet365

Byłem w UK kilka ładnych lat. Tylko Bet365. Najlepszy bukmacher na świecie. Najlepsza oferta, najlepsze kursy, ilość zdarzeń, najlepszy live i kosmicznie dobrze funkcjonujący cashout. Wpłaty/ wypłaty bardzo płynne. Zlecając wypłatę danego dnia tak mniej więcej do 18, drugiego dnia była na koncie około 15 ( ZAWSZE). W Bet365 istnieje też opcja założenia karty pre-paid do swojego konta, co oznacza, że z salda depozytowego możesz w 1 sekundę przelać środki na kartę i wybrać gotówkę w dowolnym bankomacie w UK czy też po prostu płacić kartą w sklepach lub przez internet czyli można powiedzieć masz dostęp instant do swoich środków.

Aż mi się łza w oku zakręciła kiedy Ci to opisałem. od 2 lat jest w PL i to co tu proponują nam buki to totalny chłam i splunięcie w twarz.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wg mnie jest zdecydowany lider jesli chodzi o zagraniczniakow dostepnych dla PL to Betsson/Betsafe. Bardzo szeroka oferta i czesto robia przestrzaly kursowe. Do tego brak limitow przy grze topowych lig. No i non stop bonusy dostepne dla kazdego gracza. Na jeden tydzien przypada okolo 100-150zl z tytulu goli w wybranych meczach (4 mecze po 10zl za kazda bramke) w Betsson przy zagraniu zdarzenia za 500zl z kursem over 1.50 i w Betsafe ta sama promka tylko, ze przy zagrania za 550zl dostajemy 120zl free bet i tak tydzien w tydzien. Nie ma lepszego buka, ktory by dawal tyle bonusow non stop. Polecam tez Unibet ale przy graniu popularnych lig oni akurat mnie i tak zlimitowali co nie zmienia faktu, ze przy nowym koncie troche tam mozna popykac. A tak poza tym polecam jeszcze Dafabet, Zigzagsport/pin-up, Marathonebet, 18bet. No i jak ktos chce zakombinowac to i w sumie mozna dalej grac w bet365 bedac w PL.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Wg mnie jest zdecydowany lider jesli chodzi o zagraniczniakow dostepnych dla PL to Betsson/Betsafe. Bardzo szeroka oferta i czesto robia przestrzaly kursowe. Do tego brak limitow przy grze topowych lig. No i non stop bonusy dostepne dla kazdego gracza. Na jeden tydzien przypada okolo 100-150zl z tytulu goli w wybranych meczach (4 mecze po 10zl za kazda bramke) w Betsson przy zagraniu zdarzenia za 500zl z kursem over 1.50 i w Betsafe ta sama promka tylko, ze przy zagrania za 550zl dostajemy 120zl free bet i tak tydzien w tydzien. Nie ma lepszego buka, ktory by dawal tyle bonusow non stop. Polecam tez Unibet ale przy graniu popularnych lig oni akurat mnie i tak zlimitowali co nie zmienia faktu, ze przy nowym koncie troche tam mozna popykac. A tak poza tym polecam jeszcze Dafabet, Zigzagsport/pin-up, Marathonebet, 18bet. No i jak ktos chce zakombinowac to i w sumie mozna dalej grac w bet365 bedac w PL.
Kolega zapytał o buka na terenie UK, a nie na terenie PL. Będąc Polakiem mieszkającym w UK możesz legalnie założyć konto i legalnie grać na BET365.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kolega zapytał o buka na terenie UK, a nie na terenie PL. Będąc Polakiem mieszkającym w UK możesz legalnie założyć konto i legalnie grać na BET365.
Bez roznicy o jakiego buka pytal bo ja polecam tych samych bez wzgledu na to gdzie sie siedzi na stale. Do swojej listy dodam jeszcze Bwin i William Hill.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
panowie nie ma się co kłócić, tak orientacyjnie pytam bo jest tego od chu... wiem że b365 jest najlepszy, tyle że dostałem tam bana na pół roku za 'nieodpowiedzialną' grę i szukam jakiejś alternatywy, mam póki co w virginbet i kilka dni temu założyłem na paddypower, do pierwszego zastrzeżeń absolutnie żadnych jeżeli chodzi o wypłaty, tyle że oferta taka sobie szczególnie na live, tego drugiego dopiero poznaje...
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
unibet, betway, ladbrokes, william hill, wszystkie te niemilosiernie skrojone i zadnych limitow dzialaja w najlepsze konta, po kilkadziesiat wyplat z kazdych, limitow nie zauwazylem, zreszta wiedzialbym gdzie z tym uderzyc

Mowie o osobistych doswiadczeniach, jesli ktos tam ma zlimitowane to nie wiem o co chodzi

Przeciez bedac w Polsce tez mozna wyjechac na kilka dni do UK, zalozyc konta w banku, konta u bukmacherow, wrocic i sobie grac z terenu PL jak komus pasuje do woli. albo na kolege w UK zalozyc jak ktos oi sie urzedow skarbowych itp pierduł
Post automatycznie złączony:

Zdecydowanie nie Coral, Paddy Power, 888 czy jak mu tam oraz Boylesports. Irlandzkie dno limity

Poszlo kilka skarg na limity ale organy zdaje sie nie rozumieja ze to jest nierowne traktowanie konsumentow i dyskryminacja, albo maja pieniadze od bukmacherow za nierozumienie.

Do tego bukmacherzy sponsoruja fora typu Punterslounge zeby banowali albo kasowali uzytkownikow skarzacych sie na limity lub osmieszali ich administratorzy.

Generalnie fora bkmacherskie ze wzgledu na ich polityke to tam hula wiatr i udzielaja sie jedynie userzy, ktorzy maja placone za bukmacherski product placement i maja placone za grafomanskie pisanie analiz wiec dziala to na zasadzie 3 oplaconych userow, brak statystyk oczywiscie (bo rosnacy minus) i dziesiatki 'lajkow' jak juz od czasu do czasu uda sie cos trafic
 
Ostatnia edycja:
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Generalnie jeśli chodzi o wypłaty to nigdzie nie czekałem dłużej niż 1-2 dni i w żadnym buku nie miałem problemu z wyplata . Generalnie jak buk jest z licencja gambling commission to raczej nie ma co się obawiać w tej kwestii.
 
Do góry Bottom