>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jakie Papierosy Palicie- Tylko Do Tych Palacych

lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Z ciekawosci. Jakiej marki papierosy palicie...Prosze o nie zasmiecanie tematu przez wypowiedzi osob niepalcych.

Ja obecnie na etapie Next-ów granatowych, czasem Pall Malle niebieskie.

Poza tym lubie Goldeny lighty, Davidoffy białe.

Zdecydowanie nei smakuja mi Viceroye, LM nie za bardzo, Lucyk Strike obojetne....... pomijam te gorsze fajki.

A moze doradzicie jakas marke ktora wam smakuje? Moze byc rzadziej spotykana.:-D
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
jak nie preferujesz czerwonych to goldeny białe też niczego sobie ???? no i tak dla odmiany czasami West Ice! ????
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
No tak pisałem w pierwszym poscie ze czasem zapale Goldeny Lighty, ale sprobuje sobie tych mocnych, bo czasem pale z mocnych.
West Ice raz paliłem i z trudem wypalilem całą paczke ???? Błeee....

Ogolnie szukam papierosow ktore by miały jakis specyficzny fajny smaczek...bo jak dla mnie to te wszystkie Lm, Marlboro itd.... sa do siebie podobne.

Palilem ostatnio zachwalane przez duzo osob Lucky Strike...nic rewelacyjnego.
 
snajp 761,7K

snajp

Użytkownik
Kiedyś paliłem tylko WEST LIGHT teraz tylko super light
&quot;Specyficzny fajny smaczek&quot; może DUNHILL :-D
 
snajp 761,7K

snajp

Użytkownik
W dobrym sklepie z tytoniem na pewno dostaniesz a na dodatek w Krakowie--- spoko.Nawet widziałem kiedyś w takich salonikach prasowych
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
no dunhill;e dobre papieroski ale troche drogie, powinieneś je dostać w każdym saloniku prasowym typu traffica lub kolporter :] a ja ogólnie jaram LM niebieskie albo pall mall&#39;e niebieskie lub czasem pomarańczowe :spokodfhgfh:
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Ja pale Viceroy&#39;e Czerwone, albo Red &#39;n White =]. Troche tanie fajki, ale coz poradzic ... studencka kieszen ( obecnie od 2 dni nie pale i mam nadzieje ze uda sie rzucic :p ).
 
sokolzb 0

sokolzb

Użytkownik
Ja tam sobie pale Viceroye Lighty, ewentualnie Pall Malle. Zdrożały już u was ostatnio fajki? U mnie jeszcze po staremu ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
ja L&amp;M-y niebieskie, ewentualnie Pallmall niebieskie i goldeny niebieskie. A tak naprawde to rzucilbym to g... jak najszybciej, juz nawet nie chodzi o zdrowie bo moze jeszcze go troche mam, ale kasy idzie na to o wiele za duzo. I polecam wszystkim nie zaczynac, juz lepiej kulturalnie sie napier... od czasu do czasu ;)
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Osobiście palę okazyjnie, na imprezach do piwka, lub przyjacielskich spotkaniach w kawiarniach, przy kawie. No, czasem jak coś naprawdę mocno mnie wku...i w życiu. Tylko i wyłącznie, jeśli już palić, to z najwyższej półki (zabijać też trzeba umieć się z klasą), czyli w moim przypadku są to Sunday&#39;s Vanilla lub Black Devil (Czekoladowe). W kiosku raczej nie do kupienia, ale większość sklepów tytoniowych lub większych sklepach alkoholo-tytoniowego posiadają tę boginię dymu...
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Heh specyficzny smaczek mowisz.....W Polsce nie dostepne ale jak bedziesz mial okazje zapal sobie &quot;Sobranie&quot;, sa to ukrainskie fajki w przeliczeniu na nasze stoja ok 16zl za paczke 20 papierosow...wyjatkowych papiersow:-D

A dlaczego? no bo sa w takiej czarnej paczce przypominajaca paiersonice maja złoty filtr, a 10 papierosow z paczki bibułki maja kolorowe tzn masz fajke ziolona niebieska żółta czerwona kazda jast smakowa:spokodfhgfh: A pozostale 10 szlugow to zwykle papierosy smakiem przypominajace Lucky Strike tyle tylko ze maja złoty filtr czarne bibulk9i i sa lepiej zbite.

W Polsce pale Goldeny Niebieskie i czasem Vicki:p
 
Do góry Bottom