>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak zostać trenerem piłkarskim

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Szukałem na forum , ale nie znalazłem takiego tematu(był tylko temat jak zostać sędzią piłkarskim , ale to nie dla mnie). Interesuje mnie to jak zostać trenerem, jakie kursy trzeba przejść, gdzie takie szkolenia się odbywają, czy trzeba ukończyć studia AWF. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wpierw musisz zrobić instruktora piłki nożnej ( w każdym MOSIRZE takie coś organizują)
a potem dopiero w PZPN na trenera kurs.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
najpierw trzeba mieć zrobiony kurs instruktora sportu.
potem robisz kurs na trenera klasy II.
w obu przypadakch jest czesc praktyczna i teoretyczna. w czesci teoretycznej sciagasz materiały ze strony , uczysz sie i jedziesz na egzamin.
w czesci praktycznej musisz cos tam pokazac z piłką. ogólnie banał.
co dalej nie wiem, ale też planuje cos w tym kierunku zrobić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No ja też właśnie o tym myślałem. Bo mam plan żeby iść na studia inne niż AWF ale spróbować zostać trenerem, gdyż to naprawdę ciekawa robota chociaż wiem że trudna jak każda inna.
 
J 0

jacek.d

Użytkownik
Studia kierunkowe mieć warto, ale w dzisiejszych czasach to nie jest konieczność. Zrobienie dobrego kursu to podstawa, żeby myśleć o tej pracy. Skończyłem szkolenie online, gdzie precyzyjnie były omówione kwestie, które mnie interesowały. Od dwóch lat jestem czynnym instruktorem i zdaję sobie sprawę, że wiedzy i doświadczenia z książek się nie zdobędzie, a wiadomo jak to jest na studiach, trochę o wszystkim i trochę o niczym.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom