>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

jak zacząć wygrywać

T 0

timon-65832

Użytkownik
witam.bawie się juz troche w te zakłady ale żadko udało mi sie coś wygrać gram na bet-at-home.com i całą kase co wpłaciłem i co kiedys wygrałem przegrałem co teraz jak sprawić zebym zaczą wygrywać i wychodził na + poradzicie cos???
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Poczytaj o sposobach gdy i stawkowania. Zacznij posiwecac wiecej czasu na analizowanie meczy które chcesz grać
Ale wpierw się zastanów czy ma sens bawienie się w to dalej, jeśli Ci nie wychodzi
 
T 0

timon-65832

Użytkownik
ten temat już czytałem i tak sobie przejrzałem swoje zakłady na stronie buka i wydaje mi się ze moim błędem było to ze za dużo meczy w jednym zakładzie i zawsze coś nie weszło i cały zakład w plecy ale mam jeszcze jedno pytanie do ciebie powiedz mi co myślisz o płatnych serwisach z typami bo mam taki jeden serwis i co myślisz o tych typach w dziale typy dnia na tym forum są coś warte czy to tylko typy wybrane przez danego typera i rzadko kiedy coś wchodzi nie wiesz jak tam ze skutecznościa???
odp do Ted
ja analizuje dane mecze i mecze wchodzą tylko jak w zakładzie było 5 meczy to wiesz jeden nie wszedl i do widzenia kasa poszła ale teraz zmienię taktykę
mógł byś podać link to tematu sposoby gry i stawkowania???
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
zacznij grać single płaską stawką, jak dobrze analizujesz to prędzej czy później zaczniesz wygrywać.
Co do płatnych typów to nie ma sensu, wiekszosc to oszusci. Najlepsze analizy znajdziesz w działach tematycznych, a typy dnia to konkurs i pod niego ludzie tam pisza analizy , czesto zmyslone tylko po to by miec &#39;argumentacje&#39; dla dobrego kursu

Tutaj masz ciekawe tematy:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/jak-grac-aby-w-koncu-odnosic-sukcesy-nowy-uzytkownik-22270.html
http://forum.bukmacherskie.com/f57/znowu-przegralem-dlaczego-50190.html
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
1. Określ cel gry.
2. Oszacuj jaką masz skuteczność typów.
3. Określ optymalną strategię gry pod swoją skuteczność, grane dyscypliny etc.
4. Sprawdź system na sucho na malutkich stawkach lub na sucho.
 
Do góry Bottom