>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak tu trafiłeś???

matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Niech kazdy sie wypowie jak to sie stalo ze dzis nie moze odejsc od monitora i grac w pokera:-D:-D.
A wiec ja zaczne:jezora:
Był to całkowity przypadek z ktorego sie dzis smieje, a wiec gralem z kumplem na live w zwyklego pokera 5 card drav bo o istnieniu holdema nie wiedzialem ???? .
W sumie nawet wtedy nie widzialem ze istnieje jakis poker i kumpel mi wszystko wytlumaczyl ale nie byl pewny czy full hause bije kolor (lol2),a wiec siegnelismy do neta i wszystko juz wiedzielismy ale natkelismy sie na poker room Expekt, moj kumpel go ściągnął i ogladalismy ten piekny widok przez chyba 30min hahaha i wtedy on zauwazyl turniej, powiedzial ze sie zarejestruje a ja na to ze nie bo nie mamy kasy hihihi, a co tu sie okazalo ze sie udalo haha, byl to nie jaki FREEROLL.
I tak huja wygralismy:jezora:
Potem zaczelo nas to coraz bardziej ciekawic szukalismy nowych poker roomow a zarazem nowych freerolli:-D, az w Grudniu 2005 roku (Chyba) zarejestrowalismy sie do Party Pokera i dostalismy nasze pierwsze pieniazki 50$ ???? hehe.
Przejebalismy je w ciagu tygodnia co bylo naszym sukcesem ze az tak dlugo je mielismy WOW ????
Nie umiałem nic wygrać, byłem sfrustowany i gotowy skonczyc z tym nałogiem, aż tu nagle wygralem turniej na Paradise Poker z pula 50$ i wpadlo 12.50$:-D co jak wtedy bylo moim swietnym wynikem:spokodfhgfh:
Potem znow chyba 3 miechy bez wygranej, az poznałem paru Wirtualnych Znajomych, ktorzy bardzo mi pomogli za co im bardzo dziekuje:-D
Wygrane turnieje-8 (Więc nie ma żle)
Teraz Wasza Kolej:-?
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Hehh. 2 jestem.

A wiec umnie to byla dluga droga... Kiedys grywalem na wp dla zabawy i przypadkiem natknalem sie pewnego razu na paradaise (nawet juz nie pamietam jak):-D . Tak tak to byl moj 1-wszy pokerroom i pierwsze wygrane pieniazki za lige. A pozniej wiadomo...poszukiwania hasel i tak tutaj trafilem i jak na razie nie zaluje:-D.
A i mam na imie Grzesiek, mam 27 lat, miasto white100k..
A ksywka od podstawowki jeszcze jak jakis jest puchacz gdzies na stole to napewno ja .
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ja całkiem nie dawno tutaj trafiłem tzn. pod koniec sierpnia tego roku. Wcześniej wchodziłem też na te forum, ale czytałem tylko posty na temat bukmacherów.
Wcześniej nigdy nie grałem w pokera, nie znałem zasad. Jak dowiedziałem się o freerollach to postanowiłem zainstalować Paradise Poker. Miła, ładna (wirtualna) pani ???? wszystko wytłumaczyła w pomocy Paradise Poker. Zapisałem się do freerolla i oczywiście nic nie wygrałem. Potem był tzw. efekt domina jeden zainstalowany pokerroom sprawił, że instalowałem kolejne i dalej instaluje aż do dzisiaj.
Narazie gram tylko w freerollach, niestety nie udało mi sie jeszcze ani jednego wygrać. Mój problem polega na tym, że zbyt często daje all-ina. Bardzo często też nie mam czasu i zapisuje się tylko żeby spróbować, a może się uda dać na początku all-ina i potem pójdzie dobrze.
Do premiowanych miejsc dochodzę właśnie wtedy, jak skupiam się tylko na pokerze, nikt mnie nie goni i mogę w spokoju grać.
Liczę na duże wygrane w okresie świąt, wtedy będzie dużo wolnego czasu i dużo świątecznych freerolii ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
tez bym siedzial przed monitorem i atakowal;) nie wiem jak tu trafilem nie pamietam, pamietam ze bylem na innym forum i se przegladalem inne miedzy innymi te ???? poker zaczelo sie od freerolli a pozniej pp, z wygranymi nie zle kilka sie turniejow wygralo ale znow nie zbyt duzo;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja po prostu chciałem sprawdzić czy przez internet da sie zarobić,i skończyło sie na pokerze ????
nie żałuje ????
 
G 3

grassssss

Użytkownik
ja szzcerze powiem że nie pamiętam jak tu trafiłem ale jest si tutaj a na pokera juz sie czaiłem jakis czas.Jak zobaczyłem ile jest odmian to myśle że to nie dla mnie o co tam chodzi?Rzeczywiscie zasad nauczyłem sie w 15 minut a grać ucze z kolejnym rozdaniem,jest kilka wygranych ale i też głupota moja.Poker niesamowicie wciaga i wiąże z nim nadzieje finansowe.
 
K 0

kerek

Użytkownik
Ja zaczalem od nauki gry na zywo..
pozniej brat gdzies ponad rok temu wyczytal o jakiejs promocji titan 40$.. czy cos takiego.. dostal prawdziwa kase do poklikania (bo wiadomo gra za play money to smiech, a granie freerolli gdzie gra np 1000 graczy, 2000 graczy czy jakos tak, to tez trzeba miec farta przez pierwsza godzine niemalego), noi ja sie wciagnalem co chwila jakas promocja, wszedzie bylem nowym userem to sobie korzystalem z nodeposit bonuses; D
Nie no fajnie, ale teraz to juz wlasciwie tylko poker-live.. jakos nie chce mi sie ślęczeć przed kompem.. Jakbym mial gdzies z 500$ to chetnie bym sobie pogral jakies stawki 1/2$ bo wiadomo poker wciaga, z kazdym miesiacem aby zaspokoic potrzebe adrenaliny trzeba wiekszych stawek: )
 
Do góry Bottom