>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jak padła bramka - statystyka

R 0

ravon00

Użytkownik
Witam,
Zauwazylem u buka mozliwosc postawienia zakaladu na sposob strzelenia pierwszego lub ostatniego gola ( z nogi, glowka, wolny, karny etc. )
i teraz nasuwa mi sie pytanie:
Czy jest jakaś statystyka mowiaca jak czesto padaja gole po strzale noga?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
R 0

ravon00

Użytkownik
edi8 , wielkie dzięki za link o to chodziło.
Kurs ze pierwsza bramka padnie po strzale nogą wynosi 1.45 lub wiecej (titanbet)
Stawiając za 1$ musimy mieć skuteczność 70% zeby wyjsc delikatnie do przodu. Rzuciłem okiem na statystyki hiszpanskiej ligi i na ten moment ~75% bramek padła z nogi, a w niemieckiej jest juz blisko 50% wiec tu jest gorzej, ale to dopiero poczatek sezonu. Wydaje mi się ze przy dobrym doborze lig i poszczegolnych druzyn (np Barcelona rzadko strzela z główki, wolnych itp) może tego typu gra miala by sens, jak myslicie?
 
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Załóż próbny temat i spróbuj, albo po prostu zrób analizę na poprzednich sezonach np. Barcy.
Bardzo jestem ciekawy efektów ;)
 
R 0

ravon00

Użytkownik
Wiecie może jak sprawdzić w jaki sposob został strzelony gol? Mogę ogladac skroty ale dotyczy to tylko lepszych lig i druzyn.
Jeszcze powroce do statystyki hiszpanskiej. Zalozmy ze 75% utrzyma się przez cały sezon, ale zauwazcie, że jest to statystyka ogólna, a nie tylko pierwszych goli meczu. Myślę, ze spokojnie można w tym wypadku założyc ze okolo 80-85% pierwszych bramek padło po strzale nogą.
 
Do góry Bottom