>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak ograniczyć dane osobowe u buka internetowego oraz limity u ziemniaków?

B 0

brtk

Użytkownik
Witam szacowne grono ekspertów.

Pierwsze
Jestem laikiem który chciałby zacząć grać u bukmacherów.
Myślę o grze online, jednak nie podoba mi się to ile wrażliwych danych muszę podać. To trochę jakby prosić się by ktoś wziął na mnie kredyt. Ja wiem że teoretycznie prawo mnie chroni bo narzuca ono ochrone danych osobowych ale w praktyce może dojść do wycieku danych :(
Jest jakiś patent na uniknięcie bo ograniczenie przekazania danych, bo z tego co gdzieś wyczytałem trzeba nawet zeskanować dowód.
Myślałem by grać na koncie tymczasowym ale coś mi się nie chce wierzyć że jest one bezproblemowe.
Doradzcie coś proszę.


Druga sprawa

W związku z powyższym zastanawiam się nad grą w punktach naziemnych. Czy jeśli się obstawia mecze w popularnych ligach jak np. Bundesliga to czy są jakieś limity? Wiem że nie możecie powiedzieć że "tak, Bundesliga ma limit do 2k" lecz chodzi mi np. o limit do 150zł. Chcę wiedzieć po prostu jakiego rzędu mogą być limity?
Czy np. przychodząc regularnie do tak zwanego ziemniaka mogą nałożyć na mnie limit bo Pani która przyjmuje zakłady pamięta mnie i wie że często wygrywam?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Odniose sie tylko do drugiego punktu. W STS na reczna weryfikacje kuponu wjezdza sie od stawki w kwocie 500zl w gore. Jak grasz ponizej tego to raczej limit ci nie grozi chyba, ze chcesz pograc jakas 4 lige Gornego Kongo. Reszta bukow mysle podobnie ma chociaz generalnie wieksza uwage bukow przyciaga stawka + wysoki kurs zdarzenia. Jesli chodzi o Pania i limit na "morde" to ta Pani tam tylko pracuje i ja grzeje kto ile wygrywa. Nie ma w tym zadnego interesu aby niewygodnych graczy eliminowac. To bukmacher za wszystko placi i to on sie musi martwic jak ktos cos wiecej bedzie wygrywal. Juz byl ostatnio taki jeden dobry matematyk, ktory Fortune ogrywal jak on to mowi na grube miliony i wywiesili jego gebe w punktach bukmacherskich z dopiskiem zeby tego Pana nie obslugiwac. Efekt? Sprawa w sadzie o nielegalne rozpowszechnianie jego danych i wizerunku w zwiazku z rodo itd. Ja mam np. limit na swoim koncie STS i nawet 2zl ode mnie nie przyjmuja juz wiec jak chce cos u nich zagrac to wiem zeby niczego do nich juz nie wplacac tylko wsiadam w fure i robie objazd po kilku punktach STS jesli chce cos zagrac za 500zl w gore. Jak do 500zl to odwiedziny jednego punktu mi wystarcza.
 
B 0

brtk

Użytkownik
Widziałem wywiad z tym matematykiem - profesorem matematyki stosowanej- jestem ciekawy jak skończy się sprawa. Mi pewnie nie uda się osiągnąć takich wyników ale chcę wiedzieć czego można się spodziewać.
Ale wracając do tematu to bardzo dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź odnośnie drugiego punktu mojego zapytania :)

Mogę Cię zapytać co się stało że STS taki limit Ci dowalił?
Czy to spowodowało że u innych już byłeś ostrożniejszy i tam nie masz takich problemów?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Widziałem wywiad z tym matematykiem - profesorem matematyki stosowanej- jestem ciekawy jak skończy się sprawa. Mi pewnie nie uda się osiągnąć takich wyników ale chcę wiedzieć czego można się spodziewać.
Ale wracając do tematu to bardzo dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź odnośnie drugiego punktu mojego zapytania :)

Mogę Cię zapytać co się stało że STS taki limit Ci dowalił?
Czy to spowodowało że u innych już byłeś ostrożniejszy i tam nie masz takich problemów?
Ja generalnie nie gram u PL bukow bo w zwiazku z podatkiem gra tam jest wg mnie nieoplacalna. Uwazam nasze buki za smieciowe wiec nie bardzo sie przejmuje limitami. Czasem cos sie pogra bo powiedzmy zaspali z kursem albo inne buki zagraniczne tego w swojej ofercie nie maja. Jesli chodzi o limit to generalnie wiekszosc ludzi gra wszystko na zasadzie tasm kurs 1000+ za 2 ziko. Takich to buk bardzo lubi. Jesli jednak ktos gra single za wyzsze stawki to to juz przyciaga uwage buka. Nie wiem dlaczego mnie zlimitowali bo gram tylko popularne ligi ale tak jak mowie domyslam sie, ze chodzilo o to, ze gram single a 99% graczy jedzie na tasmach wiec kazdy kto gra tylko single i cos tam mu pare razy wejdzie moze byc niewygodna osoba dla buka dlatego trzeba takiego kogos wyeliminowac.
 
B 0

brtk

Użytkownik
Ok. Czy możesz mi coś wytłumaczyć?
Single to rozumiem zakłady pojedyncze. Można też grać kilka zakładów na jeden kupon. Obstawiam dajmy na to wyniki 3 meczów ale trafiłem tylko jeden to dostaję wygraną tylko za jeden mecz czy w ogóle nie dostaję bo żeby odebrać wygraną to muszę dobrze obstawić wszystkie 3 mecze?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jezeli na jednym kuponie postawisz 3 zdarzenia i jesli chocby 1 nie wejdzie to caly kupon przegrany. Dlatego najlepiej oplaca sie grac 1 zdarzenie za wieksza stawke niz kilka zdarzen na 1 kuponie za nizsza stawke. Oczywiscie ja jak zaczynalem grac X lat temu to moje pierwsze proby to byly tasiemki po 2zl. Oczywiscie nigdy nic w ten sposob nie wygralem i z biegiem czasu ewoluowalem typersko. Tak czy siak kazdy nawet najlepszy typer zaczynal swoja przygode z dlugimi kuponami niczym szalik zimowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

brtk

Użytkownik
Odnośnie pierwszego pytania, chciałbym je nieco zmodyfikować czy są jacyś bukmacherzy którzy potrzebują mniej danych niż inni?
CZytałem gdzieś że np. można wysłać skan dowodu ale wymazać zdjęcie i inne niepotrzebne informacje.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Juz byl ostatnio taki jeden dobry matematyk, ktory Fortune ogrywal jak on to mowi na grube miliony i wywiesili jego gebe w punktach bukmacherskich z dopiskiem zeby tego Pana nie obslugiwac. Efekt? Sprawa w sadzie o nielegalne rozpowszechnianie jego danych i wizerunku w zwiazku z rodo itd.
Hehe nie dopowiadaj :) Nie wywiesili nigdzie jego "geby", na kartce wyslali pracownikom zalecenia, przez swoj blad zamiast na osobnej kartce zamiescili na tej samej dane tego gracza z dopiskiem, zeby nie przyjmowac zakladow. Nie bylo to wywieszone dla ogolu, tylko po stronie pracownika, razem z xx innymi kartkami. Fakt, ze nie powinno tak wisiec, jednak zaden klient w praktyce tego nie widzial.
Post automatycznie złączony:

Odnośnie pierwszego pytania, chciałbym je nieco zmodyfikować czy są jacyś bukmacherzy którzy potrzebują mniej danych niż inni?
CZytałem gdzieś że np. można wysłać skan dowodu ale wymazać zdjęcie i inne niepotrzebne informacje.
A co tam sie boisz tego? Przeciez juz czasy brania pozyczek na skan dowodu skonczyly sie lata temu.
 
B 0

brtk

Użytkownik
Bmoran - reprezentujesz Fortunę że tak ochoczo jej bronisz?

A co tam sie boisz tego? Przeciez juz czasy brania pozyczek na skan dowodu skonczyly sie lata temu.
i zachęcasz do pozostawienia danych u bukmachera?

Musisz znać wielu złodziejaszków skoro wiesz że już czasy brania pożyczek minęły...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odnośnie pierwszego pytania, chciałbym je nieco zmodyfikować czy są jacyś bukmacherzy którzy potrzebują mniej danych niż inni?
CZytałem gdzieś że np. można wysłać skan dowodu ale wymazać zdjęcie i inne niepotrzebne informacje.
Miałem podobną historię w Betfan... Chciałem usunąć konto i wszystkie dane osobowe. Powołałem się na RODO, ale konsultanci mi napisali, że ustawa hazardowa zwolniła buki w Polsce z RODO (w największym skrócie)... Nie mam ani siły ani czasu żeby to sprawdzić, ale nie chce mi się w to wierzyć bo nawet banki czy policja w pewnym zakresie i czasie nie może gromadzić danych w nieskończoność..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Bmoran - reprezentujesz Fortunę że tak ochoczo jej bronisz?



i zachęcasz do pozostawienia danych u bukmachera?

Musisz znać wielu złodziejaszków skoro wiesz że już czasy brania pożyczek minęły...
chlopie nie masz zielonego pojecia na temat bukmacherki i grania i jeszcze masz czelnosc pisac takie komentarze
Naucz sie podstaw, wtedy konkretnie pytaj i wiecej szacunku do ludzi, ktorzy Ci odpowiada.
Nie masz zadnego planu na granie, a wydaje Ci sie juz, ze swietlana kariera przed Toba i miliony na koncie. Zycze powodzenia
 
B 0

brtk

Użytkownik
chlopie nie masz zielonego pojecia na temat bukmacherki i grania i jeszcze masz czelnosc pisac takie komentarze
Naucz sie podstaw, wtedy konkretnie pytaj i wiecej szacunku do ludzi, ktorzy Ci odpowiada.
Nie masz zadnego planu na granie, a wydaje Ci sie juz, ze swietlana kariera przed Toba i miliony na koncie. Zycze powodzenia
Po pierwsze moja odpowiedź nie ma nic wspólnego z tematem bukmacherki tylko Twojego podejścia do Fortuny jako firmy i udostępniania danych. A Ty od razu mi jedziesz że mam jakiś plan (gdzie tak napisałem?)i że czekają mnie miliony?
Strasznie się obruszyłeś. To znaczy że dotknąłem jakiegoś czułego punktu bo Twoja odpowiedź ma się nijak do tego co napisałem.

Ale chcesz gadać poważnie? Ok

Na jakiej podstawie twierdzisz że "juz czasy brania pozyczek na skan dowodu skonczyly sie lata temu "?
Tak serio bez oburzania,odpowiedź na to

Nie ma już w Polsce sytuacji gdzie ktoś wziął na kogoś kredyt? Nie ma już takich rozpraw w sądach? Dlaczego tak twierdzisz?
Post automatycznie złączony:

Miałem podobną historię w Betfan... Chciałem usunąć konto i wszystkie dane osobowe. Powołałem się na RODO, ale konsultanci mi napisali, że ustawa hazardowa zwolniła buki w Polsce z RODO (w największym skrócie)... Nie mam ani siły ani czasu żeby to sprawdzić, ale nie chce mi się w to wierzyć bo nawet banki czy policja w pewnym zakresie i czasie nie może gromadzić danych w nieskończoność..
Mam koleżankę w pewnej instytucji i wiem że dane osobowe są czasem traktowane jak śmieci a nawet pełne skany dowodów potrafią wywalić na śmietnik bez wcześniejszego wrzucenia do niszczarki. Odnośnie gromadzenia danych w nieskończoność, akurat skany dowodów nie zajmują tak dużo przestrzeni dyskowej na serwerach np. banków.
Co jakiś czas wypływają jakieś bazy z wrażliwymi danymi i to mnie martwi a nie samo podawanie danych...
 
R 0

Racjonalny

Użytkownik
Ja mierzyłem się z podobnym dylematem co kolega tworzący ten wątek. Zazwyczaj grałem w punktach stacjonarnych, ale posiadanie konta bardzo dużo ułatwia. Jedyna wątpliwością była kwestia czy bukmacher ujawnia dane osobowe. Niestety żyjemy w takich czasach, że bez tego się chyba nie obejdzie. Trochę też pomógł mi w zrozumieniu tej kwestii artykuł od Etoto https://blog.etoto.pl/ochrona-danyc...ra-jak-dziala-jakie-zabezpieczenia-stosujemy/, gdzie ktoś dokładniej wytłumaczył jak ta ochrona danych wygląda.
 
Do góry Bottom