>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak najlepiej obrócić "Bonus" ?

sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie. Miałem wątpliwości pisząc już w temacie o Bet365 czy dobrze robię, ale chciałem się podzielić. Niewiele osób skorzystało... Teraz ten bonus ma się chyba ku końcowi już...
Opiszę wszystko na PW, zresztą to żadna filozofia.
Absencje sprawdzam najpierw na portalach informacyjnych, z reguły zagranicznych. Następnie strony oficjalnie klubów, polskie serwisy, itp. Warto zajrzeć do kilku źródeł.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pytałem sie na chacie i mowia ze promocja jest wazna do odowolania .. tak wiec nie wiadomo kiedy ;/ A jak zapytalem sie czy w najblizszych tygodniach moga ja zamknac to powiedziala ze raczej nie .
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ostatnio mieli to zamknąć (tą promocję 100 %) pod koniec stycznia ale widać , że jednak tego nie dokonali .
Co do tego sposobu na bonus to może rzeczywiście lepiej już nie szerzyć tego tematu ? :jezora:
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Tak ciężko wejść po prostu na stronę expekta?

&quot;Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.

Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN&quot;

A co do tego zakładania kont na matkę, ojca, brata, itd to może nie przejść w przypadku, kiedy ww mieszkają razem, ponieważ w warunkach promocji wyraźnie widnieje &quot;jeden bonus na jedno gospodarstwo domowe&quot;. Problem ten znika, gdy rodzice oraz dzieci mieszkają w innych miejscach (np w trakcie/po studiach). Wtedy można uzyskać 2 lub więcej bonusów w rodzinie (liczba bonusów zależy od ilości osób w najbliższej rodzinie). Ważny jest po prostu adres zameldowania.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak ludziska będą robić to nagminnie to zacznie się blokowanie kont, może i jest to legalne ale jest to w pewnym sensie wyłudzanie bonusu, a w regulaminie pisze coś o tym. Pomysł dobry, ale zbyt dużo osób o tym już wie.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Ja mam inny sposób szukamy buka takiego np ja bwin tam wymagany kurs obortu to 1.01 na pewno uda nam sie znalesc duzo takich bukmacherow szukajcie i zagranicznych. Jak dostajemy bonus mamy go obrocic to szukamy meczu na zywo i wyniki jest 3:0 minuta 85 stawiamy na druzyne ktora prowadzi te 3:0 i juz jeden obrot dokonany rok temu tak wyciagnelem 1000zl;)
 
L 72

loozer21

Użytkownik
No ghs chyba musze sie z Tobą zgodzic niestety. Jesli jest 3;0 i 85minuta to napewno nei ma kursu na zwyciestwo tylko jesli cos na handicap a po drugie nie znam buka oporcz bwin gdzie obrot wynosi 1.01 no w mybet kiedys tak było jeszcze ale teraz juz nie wiem jak tam to wyglada
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
można szukac na zagranicznych bukach na pewno sie znajdzie takich z 5 wkoncu duzo jest bukmacherow wiec mozna cos kasy na tym zgarnac
 
G 46

ghs

Użytkownik
można szukac na zagranicznych bukach na pewno sie znajdzie takich z 5
Tak, te polskie buki zdecydowanie trzeba odrzucić, bo nie dość, że dają niskie bonusy, to jeszcze wymagają dużego obrotu ???? ????
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
w regulaminie pisało bo ja dostałem meila z bonusem 100% bo dawn nie wplacalem i ze musze postawic bonus 3x o minimalnnym kursie 1.01 czy wogole nie pisali ze kurs bez ograniczen jakos tak wiem ze brudzilem tak jak wyzej napisalem na meczach na zywo bodajze nastepnego dnia zlecilem wyplate;)
 
Do góry Bottom