>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak lepiej grać?

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
Jakie multi lepiej grać by ako wynosiło około 3...

czy dwa spotkania piłki nożnej z kursem około 1,75zł
czy trzy spotkania piłki nożnej z kursem około 1,40zł

czy może jeszcze jakoś inaczej np. jedno spotkanie z kursem 1,90zł + dwa pewniejsze mecze z kursem około 1,25zł

jak wy uważacie co o tym sądzicie itp...

ps. Wyniki tego pytania będą mi potrzebne do mojej progresji ????

czy mógłby jakiś moderator zrobić mi w temacie taką ankietę? ????
bo ja za bardzo nie mogę nie wiem czemu ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ciężka sprawa. pewniej wydaje się trzy mecze po 1,40 ale jak wiadomo przy dwóch spotkaniach będziesz miał mniejsze ryzyko. Ja bym chyba jednak się nie ustawiał pod tym kontem tylko tworzyłbym jak najpewniejszy kupon nie patrząc ile jakich ma byc kursów tylko aby AKO kuponu byłorówne lub wyższe 3.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
pamiętaj, że kurs nie zawsze odzwierciedla to co może stać się w czasie rywalizaciji, trzeba brać pod uwagę wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych,

mniej meczy w jednym kuponie większa szansa na wygraną lecz mniejszych pieniędzy (zależy też od stawki naturalnie)
więcej meczy możliwosć dużej wygranej, ale mniejszy procent ze to wejdzie, duża wygrana przy małej stawce

jeśli chcesz grać progresją to musisz miec żelazne nerwy;p a bym nie mógł czekac tygodniami ;p

dobrze też jest dziubać pieniądze na 2/3 3/4 itp ale kursy muszą mieć więcej niż 1,85

a jeśli chodzi o pytanie to wiadomo czym wyzsze ako tym lepiej ;)
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Graj single, ewentualnie AKO okolo 2 oczywiscie niezlozone z kursow 1,03, bo sie tego uzbiera :wink:
2 czy 3 mecze na kuponie to maks moim zdaniem
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Graj single, ewentualnie AKO okolo 2 oczywiscie niezlozone z kursow 1,03, bo sie tego uzbiera :wink:
2 czy 3 mecze na kuponie to maks moim zdaniem
dokładnie tak jak mówisz,

nie opłaca się grać &quot;tasiemcami&quot; bo zawsze znajdzie się gdzieś wpadka i po kuponie...

życzę wygranych.
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ale przecież ja nie zamierzam grać tasiemców i właśnie się pytam was jak lepiej grać by kurs był ok.3.... i macie 3 opcje do wyboru i tyle ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
To zależy od meczów jakie chcesz postawić. Postaw te które wydają się Ci najpewniejsze i nie zwracaj uwagi na kurs.
 
Do góry Bottom